Весело е във БУРГАС от зори до късен час (25)

  • 13 033
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Оф и аз съм на Самуил и тука е като едно голямо село ама да е жива и здрава колата мисля към морската да се замъквам като се родим.
Ама си е престъпление да стоиш и да чакаш да завали. А според прогнозата която аз използвам (нали сме строителна фирма и се интересуваме от промените във времето) шанса да завали е нищожен - в такива случаи казвам че ако времето се изплюе то няма да е някакво съществено количество. Така че грабвай един чадър и излизай навън.
Като бях млада мама с баткото  Mr. Green и мен така ме беше страх, сакън да не завали. После обаче да ме видиш как ми писна да стоя и да чакам и колко смело излизах навън, е запасих се и с дъждобран за количката който винаги ми беше под ръка.  Hug

# 271
  • Мнения: 212
Добрутро и от мен. Като видях бебчо на Райна ме нахлуха спомени когато раждах за мойто синче. Толкова хубаво ми стана. Още един път Райне да ти е жив  и здрав. Хора притеснявам се че абсолютно нищо ми няма. Само гърдите ми са бая напращяли, дори не ми се прияжда. Искам да усетя признаците на бременноста  Sad. Е може би съм малко по-чувствителна ако се брои за признак. Досега нито един път не ми се е догадило. Вие как се чувствате - уморени ли сте, спи ли ви се? Да  се притеснявам  newsm78 или е нормално

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Ееее чакай малко де. Някоя сутрин ще се събудиш и ще ти е гадно, а по добре да не те спохождат тези симптоми, но това няма да значи че си по-малко бременна. Като почне да расте корема ще се чудиш на акъла си как са ти минавали подобни мисли през главата  Hug

# 273
  • Мнения: 4 546
и аз в началото умирах за сън  Grinning а гаденето дойде по-късно и никак не беше приятно  Wink
дидикар, честито за хубавата новина   bouquet

# 274
  • Мнения: 212
Ееее чакай малко де. Някоя сутрин ще се събудиш и ще ти е гадно, а по добре да не те спохождат тези симптоми, но това няма да значи че си по-малко бременна. Като почне да расте корема ще се чудиш на акъла си как са ти минавали подобни мисли през главата  Hug


 Joy Joy Joyдай боже да е така  bouquet

# 275
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен.
На всички пожелавам лек и успешен ден.

# 276
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Момичета, ние няма ли да се събираме някъде да отпразнуваме деня на детето?  Гледам, че другите градове са си насрочили срещичка newsm78

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 7
Здравейте
Мен ме нямаше 5 дена и то най-хубавите неща се случили на мама Тина и мама Райна да са ви честити слънцата, много да ви радват и само хубави неща да им се случват. Честито на рождениците със закъснение.
minion4еи при мен в началото беше така като ми се пригади 2 пъти и п....х, ама май си беше от преяждане, а иначе за сън още умирам.
Да не забравя да честитя на мамите който са получели радостната новина EFP.
Хайде чао за сега.

# 278
  • Мнения: 11

Добре завърнала се на Райна и пу-пу да не му е уроки на Мони, много се радвам че сте добре и направо завиждам благородно  Embarassed на мами дето имат кърма. Дано и ние този път успеем, че баткото заради секциото и големите дупки на бибероните в болницата ми го бяха отбили. И той нали е лакомник реве и иска набързо да се наяде. Нооо този път ще настоявам.



6u6on4eto разбирам че си била с операция сега какво ти казват можеш ли да родиш нормално или не

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен,
аз сега лежа в къщи по лекарско предписание, цяла седмица това трябва да правя, скучно ми е, но щом е за да е добре бебо, няма начин. ще почивам. Хайде до скоро

# 280
  • Мнения: 356
Здравейте и от мен,
аз сега лежа в къщи по лекарско предписание, цяла седмица това трябва да правя, скучно ми е, но щом е за да е добре бебо, няма начин. ще почивам. Хайде до скоро
И аз искам като теб  Mr. Green

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Вики щях да мога ако не бях влязла в болницата с кървене в началото на месеца. Сега нищо не се знае, ако няма изненади доктора каза че ще опитаме с нормално раждане но за всеки случай екипа за секцио ще чака в готовност. Все пак бяха минали почти 10 години от първото секцио.

Лекси ще лежиш щом трябва, и аз като теб но вече почти не лежа но си стоя в къщи и гледам да не се уморявам. Днес малко ми се вие свят но кръвното ми малко е мръднало  Thinking раздалечила съм границите и ходя като пате, замаено пате  Crazy А с тебе какво се е случило, надявам се няма нищо лошо и това да е само превантивна мярка?  Praynig

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
ами имах леко кафяво на превръзката, но всичко е наред и няма опасност за бебо. Няма опасност от аборт, няма отлепване на плацентата. За по сигурно обаче трябва да лежа.
бай

# 283
  • Мнения: 917
хайде няма ли да си имаме нова тема

# 284
  • Мнения: 4 390
Момичета, някой да знае блок 35 в кв. "Изгрев" на колко етажа е и стар блок ли е?
Ще съм ви много благодарна за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт