"Движение на българските майки"

  • 78 666
  • 1 310
  •   2
Отговори
# 465
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Моми4ета,днес с Роси и Гери бяхме на първата дарителска конференция ,която се проведе в Шератон. Бяхме се събрали много фондации,бг и 4ужди,представители на бизнеса и медиите,и се дискутираха много интересни теми.
Ние бяхме,като 4е ли най-скромната фондация,но за нас това беше интересно и един вид ,хората са ни забелязали и уважили това,което вси4ко заедно правим.
Запознахме се с интересни хора,направихме някои служебни контакти,като се надяваме те да доведат до ползотворно за децата сътрудни4ество.
Там бяхме цял ден,но си струваше.Поне искрено се надявам на това Grinning

Ами,просто исках да споделя с вас,защото се надявам,това да е на4алото на нещо по-голямо  Grinning





ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ! Simple Smile

Става дума за Коледния базар! След направеното предварително проучване решихме, че е най-добре предварително да съберем нещата и да ги групираме по групи стоки (дрехи, бижута, сувенири, бебешки стоки, аксесоари). Така в деня на базара няма да настъпи суматоха от хора лутащи се и чудещи се на коя маса да застанат и да изложат стоките си, а и ще имаме представа колко маси са ни необходими, ще можем да направим етикетчета с цените на стоките предварително и т.н.

Затова правим среща на която всеки да донесе това, което е решил да продава, придружен от лист на който са описани стоките + цената на която считате, че трябва да се продават + име и телефон на собственика на стоките.

Срещата ще бъде на 3 декември, събота от 10:30 ч. до 12:00ч. в София Ленд

Благодарности за вниманието!  bouquet

# 466
  • Мнения: 3 248
Моми4ета,днес с Роси и Гери бяхме на първата дарителска конференция ,която се проведе в Шератон. Бяхме се събрали много фондации,бг и 4ужди,представители на бизнеса и медиите,и се дискутираха много интересни теми.
Ние бяхме,като 4е ли най-скромната фондация,но за нас това беше интересно и един вид ,хората са ни забелязали и уважили това,което вси4ко заедно правим.
Запознахме се с интересни хора,направихме някои служебни контакти,като се надяваме те да доведат до ползотворно за децата сътрудни4ество.
Там бяхме цял ден,но си струваше.Поне искрено се надявам на това Grinning

Ами,просто исках да споделя с вас,защото се надявам,това да е на4алото на нещо по-голямо  Grinning





ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ! Simple Smile

Става дума за Коледния базар! След направеното предварително проучване решихме, че е най-добре предварително да съберем нещата и да ги групираме по групи стоки (дрехи, бижута, сувенири, бебешки стоки, аксесоари). Така в деня на базара няма да настъпи суматоха от хора лутащи се и чудещи се на коя маса да застанат и да изложат стоките си, а и ще имаме представа колко маси са ни необходими, ще можем да направим етикетчета с цените на стоките предварително и т.н.

Затова правим среща на която всеки да донесе това, което е решил да продава, придружен от лист на който са описани стоките + цената на която считате, че трябва да се продават + име и телефон на собственика на стоките.

Срещата ще бъде на 3 декември, събота от 10:30 ч. до 12:00ч. в София Ленд

Благодарности за вниманието!  bouquet


Мери, добре дошла! Hug Hug Hug

Надявам се да си прекарала добре на Павел Баня и да си се заредила с подобаващо количество сили и положителна енергия.

За 3.12. не мога да обещая, че ще се появя лично, защото на 2.12 съм рожденичка. Party Party Party А да не говоря, че на 3.12 ще празнувам с още една дузина хора! ooooh! Но, ако аз не съм адекватна ще пратя нещата по Мариета, ако и тя успее да се събере да дойде! Wink Другият вариант е да се видим допълнително... newsm78

А за цената...нямам си идея, така че ще я пропусна. На 17.12 нали знаете, че ще се отчета, отсега го планувам да е цял ден!  Peace

Радвам се за днешната конференция, аз след такива събития, винаги оставам с надеждата, че каузата на Движението ще достигне до повече хора! Praynig Praynig Praynig

Роси, не знам какви неща имате да вършите, но мятай по някоя задача и към мен! Hug
Айде, моля те...аз нищо не правя, чувствам се безполезна! Confused Sad

 Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 467
  • София
  • Мнения: 39 935
Не мога да подмина един факт и да не ви го спомена.
Днес един потребител от моя сайт (аз даже и името му не знам) купува ваучер от МТел на стойност 60лв, дава го на модераторката ми и я моли да гласува от негово име (понеже е зает и нямал много свободно време) в благотворителния конкурс, който организирахме ние - Мама, Тати, аз и Джони.

Написах благодарствено писмо от името на 4мата. Г-н Ставрев ми написа съобщение в сайта и ме питаше къде се намира Доганово. Аз пък в отговор го залях с куп информация Simple Smile Не искал да се разбира за жеста му.

А аз си мисля, че ако има повече хора като него света ще стане едно по-добро място  Hug

# 468
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Vese,niama da te linchuvame ako ne oidesh na 3.12.,no znai,che e izkliuchitelno vajno da saberem togava neshtata ,zashtoto sled tova shte se opiasvat edno po edno i shte se vkarvat vav fail  chrez koito shte se prodava i shte se otchitame nakraia.Vsiaka dopalnitelno donese vesht sled tova oznachava dopalnitelno rabota.Zatova i napravihme sabiraneto na 3.12......

shte pomislia kakvo da svarshish i shte ti kaja.Malko samo da si izbistria mozaka,che blokiram redovno Sad

# 469
  • sofia
  • Мнения: 7 477
chakay sega newsm78
toy e glasuval za stoinostta na tzelia vaucher li??????

# 470
  • София
  • Мнения: 39 935
Роси да. Модераторката засили 50 смс-а снощи. Другата седмица щял да вземе още един.

# 471
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808

Весинце,
Мерси за хубавите ти думи4ки Laughing
Аиде,за 3ти ще ти простим,какво да те правим,нали си наш 4овек,ама за 17и - няма да ти се размине Joy




Моми4ета,днес с Роси и Гери бяхме на първата дарителска конференция ,която се проведе в Шератон. Бяхме се събрали много фондации,бг и 4ужди,представители на бизнеса и медиите,и се дискутираха много интересни теми.
Ние бяхме,като 4е ли най-скромната фондация,но за нас това беше интересно и един вид ,хората са ни забелязали и уважили това,което вси4ко заедно правим.
Запознахме се с интересни хора,направихме някои служебни контакти,като се надяваме те да доведат до ползотворно за децата сътрудни4ество.
Там бяхме цял ден,но си струваше.Поне искрено се надявам на това Grinning

Ами,просто исках да споделя с вас,защото се надявам,това да е на4алото на нещо по-голямо  Grinning





ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ! Simple Smile

Става дума за Коледния базар! След направеното предварително проучване решихме, че е най-добре предварително да съберем нещата и да ги групираме по групи стоки (дрехи, бижута, сувенири, бебешки стоки, аксесоари). Така в деня на базара няма да настъпи суматоха от хора лутащи се и чудещи се на коя маса да застанат и да изложат стоките си, а и ще имаме представа колко маси са ни необходими, ще можем да направим етикетчета с цените на стоките предварително и т.н.

Затова правим среща на която всеки да донесе това, което е решил да продава, придружен от лист на който са описани стоките + цената на която считате, че трябва да се продават + име и телефон на собственика на стоките.

Срещата ще бъде на 3 декември, събота от 10:30 ч. до 12:00ч. в София Ленд

Благодарности за вниманието!  bouquet


Мери, добре дошла! Hug Hug Hug

Надявам се да си прекарала добре на Павел Баня и да си се заредила с подобаващо количество сили и положителна енергия.

За 3.12. не мога да обещая, че ще се появя лично, защото на 2.12 съм рожденичка. Party Party Party А да не говоря, че на 3.12 ще празнувам с още една дузина хора! ooooh! Но, ако аз не съм адекватна ще пратя нещата по Мариета, ако и тя успее да се събере да дойде! Wink Другият вариант е да се видим допълнително... newsm78

А за цената...нямам си идея, така че ще я пропусна. На 17.12 нали знаете, че ще се отчета, отсега го планувам да е цял ден!  Peace

Радвам се за днешната конференция, аз след такива събития, винаги оставам с надеждата, че каузата на Движението ще достигне до повече хора! Praynig Praynig Praynig

Роси, не знам какви неща имате да вършите, но мятай по някоя задача и към мен! Hug
Айде, моля те...аз нищо не правя, чувствам се безполезна! Confused Sad

 Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 472
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Замислих се днес,дали да не задействаме и самите деца да направят коледни игра4ки и окраса?Както направихме за Великден..Можем да вземем от коледните топки,онези из4истените - сребърни и златни,и отгоре те да нарисуват интересни неща - така хем ще бъдат автенти4ни,хем отново ще накараме децата,както се казва сами да се потрудят за тяхното светло бъдеще,така де,да не останат изолирани от процеса,и да се по4увстват отново 4аст от нашата искрена и 4овешка инициатива  Laughing

# 473
  • sofia
  • Мнения: 7 477
i kartichki newsm78

# 474
  • Мнения: 3 248
Супер идея!
Мога да купя кадастрон, да го нарежа и сгъна в подходящ вид и така да ги занеса 'картички в суров вид', над които те да се потрудят!
Идеята на Мери също е супер...а имат ли там материали за рисуване? newsm78
Днес говорих с г-н Дунчев - не мога да повярвам, че този човек ме помни и няма нужда да му се обеснявам 100 часа коя съм #Crazy, искахме с Мариета да вземем Ели и Дани за събота и неделя, но утре са на народни танци, после на театър тук в София, а в неделя на някакъв курс от 10-17 часа! Thinking Затова ще се видим преди театъра, да се помотаем! Party


Какво ще кажете за картичките наистина?

Сега говорих с Линда и се уговорихме за разни задачки, че ми писна да бездействам! Close Тя каза, че вероятно в Доганово имат още от боичките за стъкло, от Великден...те ставали за играчките! Peace
А картичките, можем да облепим с маниста, или пък със стърготини от цветни моливи...това ми дойде на първо мислене! Thinking


  bouquet

# 475
  • Мнения: 2 530
Ще се опитам да събера подходящи неща за базара, засега имам много малко, които според мен стават за продан. Thinking Говорила съм обаче с едно момиче с мноооого хубави и по веднъж носени неща например, които мисля, че са подходящи. Със сигурност ще си напазарувам от базара обаче Sunglasses

# 476
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И да ги посипем с брокат,пух4ета,перца, LaughingИдеи,колкото щеще 8 Sunglasses

Супер идея!
Мога да купя кадастрон, да го нарежа и сгъна в подходящ вид и така да ги занеса 'картички в суров вид', над които те да се потрудят!
Идеята на Мери също е супер...а имат ли там материали за рисуване? newsm78
Днес говорих с г-н Дунчев - не мога да повярвам, че този човек ме помни и няма нужда да му се обеснявам 100 часа коя съм #Crazy, искахме с Мариета да вземем Ели и Дани за събота и неделя, но утре са на народни танци, после на театър тук в София, а в неделя на някакъв курс от 10-17 часа! Thinking Затова ще се видим преди театъра, да се помотаем! Party


Какво ще кажете за картичките наистина?

Сега говорих с Линда и се уговорихме за разни задачки, че ми писна да бездействам! Close Тя каза, че вероятно в Доганово имат още от боичките за стъкло, от Великден...те ставали за играчките! Peace
А картичките, можем да облепим с маниста, или пък със стърготини от цветни моливи...това ми дойде на първо мислене! Thinking


  bouquet

# 477
  • Мнения: 3 248
И да ги посипем с брокат,пух4ета,перца, LaughingИдеи,колкото щеще 8 Sunglasses

Супер идея!
Мога да купя кадастрон, да го нарежа и сгъна в подходящ вид и така да ги занеса 'картички в суров вид', над които те да се потрудят!
Идеята на Мери също е супер...а имат ли там материали за рисуване? newsm78
Днес говорих с г-н Дунчев - не мога да повярвам, че този човек ме помни и няма нужда да му се обеснявам 100 часа коя съм #Crazy, искахме с Мариета да вземем Ели и Дани за събота и неделя, но утре са на народни танци, после на театър тук в София, а в неделя на някакъв курс от 10-17 часа! Thinking Затова ще се видим преди театъра, да се помотаем! Party


Какво ще кажете за картичките наистина?

Сега говорих с Линда и се уговорихме за разни задачки, че ми писна да бездействам! Close Тя каза, че вероятно в Доганово имат още от боичките за стъкло, от Великден...те ставали за играчките! Peace
А картичките, можем да облепим с маниста, или пък със стърготини от цветни моливи...това ми дойде на първо мислене! Thinking


  bouquet

Мани, мани...този брокат като се разнесе, три недели няма да се отървем от него! Laughing Laughing Laughing

Ми да осъществим идеите? Peace Hug  bouquet

# 478
  • Мнения: 3 248
На 19.11.2005 година бе направена акция за Дома за деца и младежи с умствена изостаналост "Св. Марина" с. Медвен, община Котел.

Списък на хранителните продукти и материали, получени чрез Фондация "Движение на българските майки"

1. Памперси - 730 бр.
2. Четки за зъби - 45 бр.
3. Пантофи - 58 чифта
4. Спални чаршафи, втора употреба - 13 бр.
5. Спални пликове, втора употреба - 17 бр.
6. Детски чорапки - 60  чифта
7. Хавлиени кърпи - 17 бр.
8. Играчки - 67 бр.
9. Порцеланови фигурки - 35 бр.
10. Марли - 100 бр.
11. Памук - 4 х 100 гр.
12. Памук - 13 х 200 гр.
13. Детски пижами, комплекти - 7 бр.
14. Детски пижами, долнище - 17 бр.
15. Белина - 4 литра
16. Течен сапун - 2 литра
17. Бинтове
18. Препарат Роли - 1 бр.
19. Блузи - 52 бр.
20. Тениски - 44 бр.
21. Панталони - 37 бр.
22. Олекотен комплект за кошара - 1 бр.
23. Бисквити - 4 кутии
24. Ябълки - 8 кг.
25. Банани - 7 кг.
26. Портокали - 3 кг.
27. Ябълков сок - 12 л.
28. Бебешка количка - 1 бр.
29. Прах за пране - 3 кг.

 С благодарност към фирмите:

- Г-н Емил Ангелов - "Пиреос Евробанк", клон Ситняково
- Г-н Михаил Начев - "Глобул Тур"
- Г-н Алексей Лазаров - "Ивал" ООД
- Г-жа Мила Бамбукова - 3Д "Армеец", София 6
- Г-н Димитър Данев - "Свежест" АД
- Г-н Васил Гьорев - Магазини "345"
- Г-н Илия Веселинов - "Ком" ООД

...за предоставените :

1. Памперси - 300 бр.
2. Еднократни носни кърпи - 300 бр.
3. Тупфери кутии - 36 бр.
4. Белина - 4 литра
5. Веро - 30 литра
6. Почистващ препарат Роси - 16 бр.
7. Мокри кърпи - пакет - 7 бр.
8. Тоалетен сапун - 60 бр.
9. Омекотител - 50 бр.
10. Перилен препарат за автоматични машини - 68 бр.
11. Течен перилен препарат YES - 12 литра
12. Пасти за зъби - 20 бр.
13. Шампоани - 4 литра
14. Прах за пране - 21 кг.
15. Русенско варено - 30 бр.
16. Пастет - 21 бр.
17. Ориз - 50 бр.
18. Боб и леща - 50 кг.
19. Натурални сокове - 20 литра
20. Газирана напитка "Флорина" - 60 литра
21. Олио - 50 литра
22. Брашно - 48 кг.
23. Захар - 50 кг.
24. Спагети - 12 кг.
25. Макарони - 12 кг.
26. Готови супи - 4 пакета
27. Нишесте - 2 пакетета
28. Обикновени вафли - 156 бр.
29. Корн Флейкс - 3 кутии

Благодарим, както от наше име, така и от името на децата, на всички момичета от форумите, които се отзоваха, както и на фирмите! Hug

Последна редакция: сб, 26 ное 2005, 12:06 от Luminosa

# 479
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
БРАВО,БРАВО,БРАВО моми4ета,май4ета и добри хора newsm44 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

На 19.11.2005 година бе направена акция за Дома за деца и младежи с умствена изостаналост "Св. Марина" с. Медвен, община Котел.

Списък на хранителните продукти и материали, получени чрез Фондация "Движение на българските майки"

1. Памперси - 1030 бр.
2. Четки за зъби - 45 бр.
3. Пантофи - 58 чифта
4. Спални чаршафи, втора употреба - 13 бр.
5. Спални пликове, втора употреба - 17 бр.
6. Детски чорапки - 60  чифта
7. Хавлиени кърпи - 17 бр.
8. Играчки - 67 бр.
9. Порцеланови фигурки - 35 бр.
10. Марли - 100 бр.
11. Памук - 4 х 100 гр.
12. Памук - 13 х 200 гр.
13. Детски пижами, комплекти - 7 бр.
14. Детски пижами, долнище - 17 бр.
15. Белина - 4 литра
16. Течен сапун - 2 литра
17. Бинтове
18. Препарат Роли - 1 бр.
19. Блузи - 52 бр.
20. Тениски - 44 бр.
21. Панталони - 37 бр.
22. Олекотен комплект за кошара - 1 бр.
23. Бисквити - 4 кутии
24. Ябълки - 8 кг.
25. Банани - 7 кг.
26. Портокали - 3 кг.
27. Ябълков сок - 12 л.
28. Бебешка количка - 1 бр.
29. Прах за пране - 3 кг.

 С благодарност към фирмите:

- Г-н Емил Ангелов - "Пиреос Евробанк", клон Ситняково
- Г-н Михаил Начев - "Глобул Тур"
- Г-н Алексей Лазаров - "Ивал" ООД
- Г-жа Мила Бамбукова - 3Д "Армеец", София 6
- Г-н Димитър Данев - "Свежест" АД
- Г-н Васил Гьорев - Магазини "345"
- Г-н Илия Веселинов - "Ком" ООД

...за предоставените :

1. Памперси - 300 бр.
2. Еднократни носни кърпи - 300 бр.
3. Тупфери кутии - 36 бр.
4. Белина - 4 литра
5. Веро - 30 литра
6. Почистващ препарат Роси - 16 бр.
7. Мокри кърпи - пакет - 7 бр.
8. Тоалетен сапун - 60 бр.
9. Омекотител - 50 бр.
10. Перилен препарат за автоматични машини - 68 бр.
11. Течен перилен препарат YES - 12 литра
12. Пасти за зъби - 20 бр.
13. Шампоани - 4 литра
14. Прах за пране - 21 кг.
15. Русенско варено - 30 бр.
16. Пастет - 21 бр.
17. Ориз - 50 бр.
18. Боб и леща - 50 кг.
19. Натурални сокове - 20 литра
20. Газирана напитка "Флорина" - 60 литра
21. Олио - 50 литра
22. Брашно - 48 кг.
23. Захар - 50 кг.
24. Спагети - 12 кг.
25. Макарони - 12 кг.
26. Готови супи - 4 пакета
27. Нишесте - 2 пакетета
28. Обикновени вафли - 156 бр.
29. Корн Флейкс - 3 кутии

Благодарим, както от наше име, така и от името на децата, на всички момичета от форумите, които се отзоваха, както и на фирмите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт