Аз съм на 29 години не съм нито женена нито имам деца, но искам много да помогна с какното мога за вашата фондация. Мога да помогна с дрехи за момиче на възраст между 15-18 години с някой идей. Работя в такава сфера, че си мисла , че мога да съм Ви полезна. Работя като технолог във фирма която се занимава с добавки и подправки за колбасарите.
Ще се радвам да разбера кога имате среща за да мога да дойда да се срещна с вас и да помогна с каквото мога. Гледах Ви днес по телевизията и от там разбрах за Вас. Защото съгласете се надали аз като човек който не е семеен щях да знам за Вас.
С най- голямото си уважение и поклон пред това което правите искрено ваша Бойка
Ето ми и тел 0888356563

Мисла, че ще мога да помоля някой от колбасарите за помощ във вид на продукти не обещавам ще направя всичко възможно да помогна на децата