Разделно Хранене- част 10- Баланс, здраве, хубаво тяло и силна воля!

  • 14 924
  • 361
  •   1
Отговори
# 15
  • из България
  • Мнения: 25
здравейте мами!
До сега бях на Диетата на Рене Зелуегър и сега ще почина 2 седмици с разделно хранене.Ще следя с интерес темата. Ками благодаря за поканата! Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Рейналда,добре дошла и тук Hug
Надявам се да се чувстваш добре сред нас и да не останеш само за 2 седмици,а за по-дълго Laughing

# 17
  • Мнения: 353
Здравейте  Laughing
Калида, много ми харесва разширеното заглавие на темата.
Алекс и аз забелязах новия ти аватар, но просто не съм се включвала тези дни, но да ти кажа аз повече харесвам чашата с кафе в подписа ти ( ако не греша). Аз много обичам кафе, обожавам аромата и горчивия му вкус. Зная че не е полезно да се пие по много, но трудно мога да се откажа от това удоволствие.
Радвам се че се увеличаваме хората които се интересуват от здравословно хранене.
Утре тук при нас ще има голямо събиране на българи. Всяка година около 24 май се прави такова събиране на открито в един парк. Скара, бира и български танци и хора. Много е хубаво - чувствам се като в България и се надявам да прекараме добре.
Калида, при вас има ли такива бг. партита по повод някой български празник?
Дани, радвам се че Еди е по добре. Моето дете беше белно от подобен вирус около Коледа и аз се бях стреснала доста.

Поздрави за всички  Hug

# 18
  • Мнения: 2 959
НелиВБ, Честит Рожден Ден на Вили!


Да Ти е жива и здрава порасналата дъщеричка, да изкара незабравими зелени мигове на св. Влас, а след това да й организираш подобаващо тържество с обещаните торти!

Успех и на Теб с РХ, какъв по- голям стимул от амбициозният Си съпруг искаш?!
...да изключа и черният хляб от менюто си, ...кисело мляко и изкиснато бяло сирене. Меса-пилешко и риба, зеленчуци и малко не сладки плодове. Всичко сладко също е аут. Пия и зелен чай...
Шарли, менюто Ти звучи страхотно! Към това число добавяме и спорта, и повече спокойствие и сън и резултата ще е налице. А за да няма възвръщане на кг съвета на специалистите е да се поддържа метаболизма на ниво с хранения на всеки 3- 3.5ч. А за грейпфрута, предполагам че разлика от 1ч е добро решение, освен ако не решиш да го изместиш за следобедна закуска, а сутринта с някой друг плод да се заредиш енергийно. Още ли е от ранобудните Ивата, как е стомахчето, започнаха ли да понамаляват коликите?
Алексче, как мога да не забележа момента в който една спортна устремена в бъдещето жена- Водачка/ визирам старият аватар/ биде заменена със сексапилна и емоционална, привличаща и чаровна Котка?! Но това са двете лица на една Лъвица, нали?! Приятни мигове на сватбата!
...да сутрин между 5 и 6 правя на спокойствие асаните...
Лилиет, как го правиш тоз номер с ранното ставане, бебка ли е ранобудницата? Как върви кърменето? Поздравления за постиженията с кг, но при тоз стегнат режим на хранене просто няма начин да не се получи тоз резултат. Позволих си да погледна линка в пдписа Ти, много са чаровни двете Ти дъщерички!
Софи, чакате ли вече зъбче на малката принцеска или още е рано?
...а аз мноооооооого отдавна прехвърлих 30 год...
Бифана, хайде сега, какво си зациклила на това "о", има ли значение колко точно. Важното е не биологичната Ти възраст, а другата на която се чустваш, Скиорке! Метаболизма се забавял, ами и така да е, не е болка за умиране, има много приятни начини за ускоряването му! Поздравления за загубените "зелеви" кг и от понеделник Те чакаме сред нас!
...Искам да ви попитам по колко пъти хапвате на ден?...
Светли-, аз се храня 4 пъти на ден/ сутрешна и следобедна плодова закуска, обяд и вечеря/.
...Сега кърмя и не мога да си позволя да премина пак на РХ, защото тогава ме мързи да готвя само за мен си...
Краси- Васи, а защо да не можеш да ги съвместиш двете, какво Те притеснява, сред нас има Момичета които го правят това упражнение? Добре дошла сред нас и със сигурност ще прочетеш доста хубави мнения и споделен опит тук!
...Извинявам се ,ако съм дотегнала на някой за всичките писания...
Дани Дженкова, как можа да си помислиш такова нещо, ами че ние сме за това тук- да си помагаме и да споделяме опит, радост и болка! Много се радвам за Вас с Еди и Краси! Дано наистина загърбиш тез емоции!
...Вашите деца вбесяваха ли ви на тази възраст...
Уондърфул, аз си мислех че след 3год възраст децата стават по- сговорчиви, но твоя въпрос ме озадачи. Приятни почивни дни.
Мади, приятно изкарване Ви желая, за персиеца не питам предполагам пак Майчето Ти ще го глед?
Ками, много хубави рецепти с тиквички си публикувала, явно сега им е сезона в БГ? Уреди ли градината на Калоян от есента?
Рейналда, добре дошла сред нас! Имахме още една Мама привърженичка на Ренето, но скоро не се е появявала Снежи Съни!
...при вас има ли такива бг. партита...
Герганка, ами тук няма много от нашата националност, засега Дана няма нито едно българче познато. Приятно изкарване на БГ партито и да изкарате добре, да се презаредиш с много слънце и усмивки!

Приятни почивни дни, заредени със слънце, усмивки и положителни емоции!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте, Алекс приятно прекарване на сватбата. Забелязах ти и аз новия аватар, много е хубав, да ти е честит. Благодаря ти за съвета за грейпфурта, сега ще търся из нета дали взаимодейства с моите лекарства. Лилиет страхотен режим и естествено супер резултати, пиздравления за волята и постаянството Peace Софи приятна разходка, не знам при вас как е времето, тук е лятно и сме доста на вън, но и Ива полудява когато си стои дълго в къщи, та те разбирам са София. Нели  happy bd на Вили, да ти е жива и здрава, да е много щастлива малката ти рожденничка и прекрасно детство и пожелавам!!! bouquet Бифана поздравления и на теб за волята и естествено за резултатите. Светли лично аз гледам храненията да са 4 на брой, но може би ще ги направя 5 и съответно ще намаля порциите, като имай в пред вид, че 1 или 2 от тях са плод, 1 примерно е чаша кисело мляко. Краси Васи добре дошла при нас, аз все си мисля, че РХ не пречи на кърменето, но разбира се ти си знаеш най-добре. Иначе ще се радвам, ако намериш полезна информация, която да използваш в твоя хранителен режим тук. Дани много се радвам, че Еди вече е добре,  вие със съпруга ти също.  Hug Определено ми звучиш и по-бодро.  Рейналда добре дошла и на теб, след тия две седмици на РХ може пък да решиш да останеш за по-дълго. Гергана приятно прекарване на Българската сбирка. Калида Грейпфурта наистина сигурно ще го преместя, аз го ядях сутрин защото само той не ми дразни стомаха, но сигурно има и дреги решения. Да и аз смятам да увелича броя на храненията и да намаля грамажа съответно. Ива няма колики вече, но забките продължават да я тормозят.
Хайде чао от мен, хубав и емоционален ден ви пожелавам  bouquet

# 20
  • Мнения: 392
Калида благодаря ти за добре оформената тема!Права си че в Бг  започна сезона на тиквичките.Аз вече два пъти си хапвам от тях с кисело мляко и таратор,а тази седмица сьм решила да изпробвам рецептите от  разделната ни книга.
Нели честита ти рожденичка!Да ти е жива и здрава!
Гергана приятно изкарване!Да разказваш после.
Моми4ета аз имам много работа напоследьк и затова пиша рядко,а през почивните дни се отдавам на малката и 1/2,но не сьм ви изоставила.Тази вечер ще имаме гости и мисля менюто да е разделно.Утре ще пиша как сьм се справила.
Приятни почивни дни!

# 21
  • Мнения: 1 986
 Ето ме отново newsm51Днес моята маймунка става на 6 месеца Heart EyesЧерпя ви виртуално- cook
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116670&photo=30
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116670&photo=31
 Изпратих моята гостенка, с която се разходихме и наприказвахме до насита Wink-друго си е когато,макар и за ден,ежедневието ти протече по по-различен начин PeaceНе се притеснявах за София,защото беше цял ден с баба си по разходки-спало цели 3 часа детето Grinning,а вкъщи спи най-много 1 Confused
  Калида,мъчат я зъбите вече Confused,постоянно ръцете й са в устата,сърбят я венците,но да чукна на дърво smile3538-само това е Peace,няма рев,температура,неспокоен сън...
  Аз днес се заех с разчистването на един шкаф,който напоследък доста често отварям Confused-вътре има всякакви вкусотии-бонбони,бисквити и прочие,дето уж съм ги купила "за гости",а които всъщност не остават за гостите EmbarassedТа,рекох си-"стига вече" Stop,просто е невероятно колко може да се пристрастиш към сладкото,действа като наркотик-колкото повече ядеш,толкова повече ти се яде ConfusedЗатова,изхвърлих всичко!Заредих шкафа с ленено семе,овесени ядки,сусам,а хладилника- с плодове,кисело мляко,зеленчуци.....Трябва да се отърва от излишните килограми,и това е Peace
   Добре дошла,Рейналда Hug

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 14:09 от Sophi

# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
Нели,честит рожден ден на дъщеричката ти.Да е жива и здрава и да слуша много мама и тати  bouquet  bouquet  bouquet

Калида,тиквичките сега са на дневен ред,да WinkВече поне не се чудя какво да готвя-има толкова много вкусни рецепти с тиквички  chef
Яслата на Калоян още не е ясна.Тук,от Общината,издадоха наредба,че преди първи юни градините не могат да изкарват списъци и да записват деца Rolling EyesИ сега чакаме да дойде първи юни,та тогава ще е ясно Thinking

Софи,честита ти шестмесечна щерка Heart Eyes

Днес готвих супа от тиквички и картофи със сметана и пълнени картофи с гъби и зелен лук.Калоян и баща му са на разходка.Чакам ги да се приберат и да  eat,че съм много гладна Mr. Green

Целувки на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 513
   newsm51Благодаря ви момичета за хубавите поздравления за моята рожденничка, като се върне ще й ги покажа и знам ,че ще бъде много щастлива !!! newsm03 newsm44 Като се върне домашния рожден ден няма да й се размине и вече на дневен ред е дългочакваната торта на Ками/този път вече ще я има /
      ThinkingСамо дето днешния си рожден ден ще го помни дълго и за съжаление с лош спомен - след като  направили партито за рожденния й ден и тръгнали да се окъпят в басейна и докато играели изтървали топката към по-дълбоката част и един от съучениците й почти се удавил и сега е в болница/  Praynigдано всичко му се размине и да няма проблем/. На обяд след  инцидента беше много уплашена и ревеше, но преди малко се чухме и вече е спокойна само се тревожаше за съученика си.
Изинявам се че малко разводнявам темата.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 105
привет на всички  bouquet
искам да се присъединя към тази страхотна тема като от днес и аз съм привърженик на РХ
 Laughing
откакто се помня пазя диети, качвам и свалям, обаче вече не издържам така и явно е време за радикална промяна
през последните 10 дни бях на месо, яйца и зеленчуци, кафето със захарин...
наистина свалих 7 кг, но по-изтощена умствено и физически никога не съм се чувствала, само ми се лежеше и бях с ужасно главоболие Confused на всичкото отгоре и ръцете ми трепереха постоянно и огромна жажда ме мъчеше, ужас направо
надявам се РХ наистина да ме зареди със Сила за живот, оттук нататък ще разчитам много на вашите съвети, а и сигурно ще ви притеснявам с въпросите си от време на време
утре смятам да седна да изчета всички 10 части не темата
а сега сладки сънища на всички Hug

# 25
  • Мнения: 2 959
Desconocida, добре дошла сред нас! Дано да Ти хареса РХ, а какво не Ти хареса в НВ режим, липсата на карбсовете ли, Ти всички въглехидратни храни ли беше спряла?
Шарли, честит Ти нов аватар и лентичка на Ивето!
НелиВБ, много сериозно изживяване е имала Вили, така никога няма да забрави тоз РД. Дано съученикът й бързо да се възстанови!
Софи, честита Ти 6- месечна дъщеричка/ много е сладка на дивана и с тез бузки, сигурно много целувки си отнася?!/ и разчистване на шкафа и хладилника! Така стъпка, по стъпка ще се върне и живеца в Теб и хубавото Ти настроение, Ти си се заобиколила с толкова важните за серотонина омеги! Поздравления, това е доста решителна стъпка, дано не срещнеш съпротива в Любимият!
Юзерче, приятно изкарване и да се похвалиш с нови разделни приятели, привлечени от Твоите постижения и вкусно разделно готвене!
Алексче, как мина сватбата, тържеството вечерно ли е или обедно- традиционно?


# 26
  • София
  • Мнения: 2 105
Desconocida, добре дошла сред нас! Дано да Ти хареса РХ, а какво не Ти хареса в НВ режим, липсата на карбсовете ли, Ти всички въглехидратни храни ли беше спряла?


ами да, приемах САМО месо, яйца и зеленчуци...
абсолютно нищо друго
това , което най-много ми липсваше бяха плодовете и млечните продукти
наистина, не изпитвах глад, обаче страхотна отпадналост...
наистина имам да сваля още 10тина килограма, но предпочитам да е по-друг начин, с РХ
предишната диета явно просто не е за моят организъм Confused

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте,
Софи Честита ти рожденничка. Много е красива София, да ти е жива и здрава и да расте щастлива и усмихната. Наистина е освежаващо когато дори и за няколко часа си промениш ежедневието, от време на време трябва. Поздравление за решението да си разчистиш нездравословния шкаф и да го направиш здравословен.  Peace Юзерче как се справи с менюто. Хайде давай рецепти. Desconocida добре дошла при нас, ще се чувстваш по-добре, ще видиш. Избрала си здравословното отслабване, което няма как да не се отрази и на общото ти състояние. Калида   bouquet
Днес се очертава най-накрая рибния ден, който планирам отдавна. Мъжът ми отиде да лови, дали ще хване нещо не е много сигурно, но поне ще си прекарат добре с приятелите. Влизат с лодки и се гмуркат. Въобще морски ден ще бъде за него. Ние с беба пък се уговорихме с една приятелка за разходка и кафе.
Хайде хубав, слънчев и усмихнат ден от мен newsm51

# 28
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Grinning. Калида ,след сватбата се чувствам уморена, преяла и тнт... но пък иначе си прекарахме чудесно.. Бяхме цялото семейство и децата много  се забавляваха. Всичkо беше на ниво  newsm10.Сега ми предстои релакс в пълния смисъл на думата, но да видим дали ще успея. Със сигурност ще карам на плодове и зеленчуци. Нели, Честит рожден ден на малката сладурка newsm59  bigdance2, нека никога усмивката да не слиза от сладкото и личице Hug.Desconocida ,добре дошла   bouquet/озорих се с ника ти /,ако ми кажеш на галено как да се обръщам към теб ,ще те нацелувам  love001 ,да знаеш  newsm47.Краси Васи ,добре дошла и на тебе  bouquet, дано се чувсваш добре тук  Grinning. Софи ,много пъти съм го казвала, ще го кажа и сега- страхотна дъщеря имаш ,таткото от сега да приготвя пушката ,че знаеш ли какво е при нас-орляци от ухажори, телефоните парят... Ками само така   Hands Thumbsup,успокой топката и бъди силна, всичко ще си дойде на мястото Hug.Герганче ,тези събирания са чудесен начин да се разтъжиш с родината. Аз имам много близки и приятели извън страната и те са ми разказвали колко добре си прекарват ,когато се събират сънародници .Шарли ,менюто ти наистина е чудесно и аз ще минавам на такъв режим, след като се възстановя от празниците, че ми дойде множко и сега не се чувствам така, както ми се иска. Юзерче, ти наминавай по- честичко, дори само да ни кажеш здравейте ,така ще знаем че си добре  Hug.Бифанче, не е от биологичната възраст ,още повече ,че ти си толкова млада /аз какво да кажа ,а  Mr. Green/.Няма да се отчайваш !Дани Дженкова, на никого не досаждаш, напротив .Нали виждаш ,че който си има тревоги, ги споделя ,другите помагат както могат и като че ли това много успокоява. Пожелавам ти много здраве. Уондърфул, щом не ти пречи фолиото, продължавай , при моята капризна кожа аз предпочитам  потта да попива в дрехите Grinning. Светли ,аз също хапвам 4 пъти на ден ,но понякога пропускам първата закуска .Мади ,и от мен приятно изкарване Grinning. Ани33 ,къде се губиш тинейджърско майче ,добре ли сте? Момичета, радвам се че  аватара ви харесва,може би изборът му донякъде изразява моментните ни настроения и душевни вълнения. При вас как е, има ли някаква зависимост ?Желая на всички прекрасен неделен ден http://www.vbox7.com/play:6737f04f

# 29
  • Мнения: 392
Софи - Честит мини рожден ден на малката красавица.Пожелавам ти и занапред да е толкова послушна и сладка!Поздравявам те за решението ти да изхвьрлиш всички лакомства и да ги заместиш сьс здравословна храна.Преди и аз се пребирах всяка вечер с бисквити или вафли , но сега не - само плодове.Права си , че е като наркотик.Изключение правя само , ако София поиска нещо и не успея да я разубедя.
Шарли - не мога да се похваля с нови рецепти,защото ги "откраднах" от Ками.Направих топчетата от сирене , които са много вкусни,направих и мишлетата от сирене и шишчетата в по-упростен вид.Малката не можа да се нарадва и ми помагаше в подготовката.Мисля , че тя бе най-очарована от всички.Приятна разходка!
Desconocida - добре дошла!
Калида - за сьжаление не мога да се похваля с нови разделни приятели.Семейството което ни беше на гости е доста далеч от здравословното хранене, но изборьт си е изцяло техен.А когато ти посрещаш гости с какво ги изненадваш или предпочиташ готовата кухня?
Ками - както винаги менюто ти е  newsm74
Нели -  Hug

Общи условия

Активация на акаунт