Високосна година и бебе?

  • 7 945
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Абе всякакви бабини деветини съм чувала, ама това изби рибата както казва народа...

Абсолютни глупости...

Да е здраво детето, другото е съдба, от която едва ли ще избягаш...

 Peace

# 16
  • Мнения: 2 422
Мале мале що за глупостттттттттттттт hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Нека стане бебето а годината кучетата да я ядат

# 17
  • Мнения: 2 439
Освен през високосните години предлагам да не се ражда и в години, когато има слънчево затъмнение, лунно затъмнение и изпращане на совалки в Космоса. Което пък ме навежда на мисълта, че това поредно умотворение на някой "компетентен" може да е като в оная поговорка: На кривата ракета Космоса й пречи.

# 18
  • Мнения: 179
качествена идиотия ...
 #Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 220
Високосна година ми е любима...Плюс това не стига,че следващата е такава,ами  се включва в  Свинската - веднъж на милиард newsm78 и то който роди до края на февруари роди,който не след няколко хиляди години може и да се класира Mr. Green Laughing
Прави си бебето и не му мисли Peace


Какво имаш предвид  newsm78

# 20
  • Smallville
  • Мнения: 994
Този въпрос шега ли е ooooh! Thinking

# 21
  • Мнения: 2 422
Освен през високосните години предлагам да не се ражда и в години, когато има слънчево затъмнение, лунно затъмнение и изпращане на совалки в Космоса. Което пък ме навежда на мисълта, че това поредно умотворение на някой "компетентен" може да е като в оная поговорка: На кривата ракета Космоса й пречи.
newsm62 smile3521 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501

# 22
  • Мнения: 634
Освен това, ако направите бебето сега, може да се роди на 29.02  Wink

# 23
  • Мнения: 4 700
ей, верно че сега се правят февруарските бебета. Ох, дано и аz да видя двете чертики най после. Пък нека да се роди на 29.02  Praynig

# 24
  • Мнения: 2 422
МИПЕТРОВА хайде пък може и да стане Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 118
Прочетох мненията ви и честно казано,направо сама се зачудих защо зададох този въпрос.На мен също ми се стори доста безумно,но пък явно не само на мен ми се е сторило.Като чета постовете на досега отговорилите,разбирам че това са пълни глупости.Не съм чак толкова суеверна,за да си отложа бебеправенето за 2009г чак,но пък се зачудих дали изобщо има хора които вярват в това което съм написала.Явно НЕ.Благодаря за мненията ви,ние така или иначе ще си правим бебе.Дано стане бързичко  Grinning

# 26
учудвам се какви суеверия има...и всеки ден чувам нови и нови бабини деветини...  Rolling Eyes нямат си друга работа хората, измислят си..

не се впрягай, ами работете усърдно и скоро да се похвалиш с двете чертички! пък ако ще и високосни  Wink

# 27
  • Мнения: 2 751
Какво й е на високосната година?  newsm78
Синът ми е роден през високосна година и искам и второто да е родено пак през високосна.
Какво значение има кога е роден.
Важното е да е живо и здраво  Peace

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 25
Високосна година ми е любима...Плюс това не стига,че следващата е такава,ами  се включва в  Свинската - веднъж на милиард  и то който роди до края на февруари роди,който не след няколко хиляди години може и да се класира 
Прави си бебето и не му мисли


Каква е тая Свинската - много съм любопитна

# 29
  • Мнения: 1 671
На мен досега винаги ми е вървяло през високосна година.  Heart Eyes . Това за годината на свинята и аз го чух, ама не са ми ясни много тези зодии  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт