Отчет на набор 2003 - 7

  • 11 278
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 10 822
Да се оплача момичета,

Ех, лоша работа, ама така растат децата. Пожелавам ви бързо да се оправите и скоро да сте на плажа!  Wink

# 286
  • София
  • Мнения: 15 297
Лоша работа.  Sad
Дано скоро да се оправи детенцето!

# 287
  • Мнения: 14 133
Миличката тя,пожелавам ви бързо оправяне!!!

# 288
  • Русе
  • Мнения: 7 804
GalaMa,бързо оздравяване на малката принцеса!
Такива са децата.Сутринта махнаха конците на Алекс от главата и вечерта вече беше с обелен нос и цепната устна  ooooh!
Прилича на ветеран от войната...
И той днес е в нова градина но отзивите са нещо относителни.Дано утре да са по-ясни.

# 289
  • Мнения: 4 972
GalaMa, бързо оздравяване на малката принцеса!
Като стана дума за ядене, да се оплача от Васи - ще трябва да си сеем бостан. Няма наяждане с диня ooooh!
Joy
И Косе целият е в синини и рани!

# 290
  • Мнения: 14 133
И Косе целият е в синини и рани!
"Юнак без рана не можел!!!"  Joy Joy Joy Сашо и той е винаги с обелено коляно или лакът.  ooooh!

# 291
  • Мнения: 2 125
GalaMa, бързо да се оправяте  bouquet

И ние сме в синини постоянно, но важното е, че се приемат добре - бил вече голям и не го боляло Crazy

Да ви се похваля (то голямата работа, ама все пак) - взехме седалка за дребния за колата. Попаднах на една тема из форума и бяха пуснали линк. Седалката повдига малките човечета на нормална височина за да виждат всичко по пътя. Закрепя се с едната част от колана, другата част държи седналото дете и най-важното е, че са на сигурно по време на пътуването. Много е лека и много бързо ми я доставиха  Peace

# 292
  • София
  • Мнения: 3 421
Да ви се похваля (то голямата работа, ама все пак) - взехме седалка за дребния за колата. Попаднах на една тема из форума и бяха пуснали линк. Седалката повдига малките човечета на нормална височина за да виждат всичко по пътя. Закрепя се с едната част от колана, другата част държи седналото дете и най-важното е, че са на сигурно по време на пътуването. Много е лека и много бързо ми я доставиха  Peace

От къде я взе - вчера в един магазин попитах и ми казаха, че на всички вносители количествата са изчерпани и евентуално чак другата седмица ще доставят?
 

# 293
  • Мнения: 2 125
ами то да бях пуснала линка ooooh!, ама жегата ме притисна вече и работата и тя Mr. Green Ето линка http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=1700. От Данет го поръчах в петък и вчера ми го доставиха- 31 лв. + 2,50 лв. за доставката.
Сега пише, че ще е наличен след 10 юли Tired

# 294
  • София
  • Мнения: 3 421
ами то да бях пуснала линка ooooh!, ама жегата ме притисна вече и работата и тя Mr. Green Ето линка http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=1700. От Данет го поръчах в петък и вчера ми го доставиха- 31 лв. + 2,50 лв. за доставката.
Сега пише, че ще е наличен след 10 юли Tired
То защото си поръчала в петък, вчера вече нямаше. Sad
 Да попитам - не са ли твърди(това ме притеснява) и подлакътниците отстрани са пластмасови без тапицерия, нали? Иначе всички са доволни, че са много леки.
Шани е взела една дето по-мека ми се вижда, но пък и по-скъпа(показала я е в темата за столчетата).

# 295
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вчера доставиха такава седалка за детето на моя приятелка. Отне им само 3 работни дни. Каката има такава, купихме я миналата година. А Василена си се вози в столчето и не смята да го напуска. То е до 25 кг, а тя е 18. Ехеее, има да се вози до първи клас Mr. Green

# 296
  • Мнения: 2 125
Етиа, самата седалка е мека, удобна изглежда. Тапицирана е с перфориран плат, което ме навява на мисълта, че е "дишаща". Подлакътниците са твърди, но според мен са повече за отраничение на самото дупе, отколкото да се подпират децата. Моя син веднага го затътри из нас седнал CrazyСамото столче е много леко. Пише, че се пере с четка и препарат, който не се пени много, защото самата тапицерия не се сваля (това е минуса).След 25 юли ще го пробваме Peace

# 297
  • Мнения: 597
И мен ми се иска да взема такова столче,ама...посъветвайте ме как моя Владко за сефте да седне и да се върже в него,като никога не е возен на столче???

# 298
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами вчера измамих това дете, за което споменах по-горе, че го връзвам, за да видя дали му е удобно. Майка му запали и изтегли, преди той да се е усетил. Ама не става така, не е редно.
Моите от бебета са в кошници, после - в столчета. Невързани не пътуват.

# 299
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 719
Lele kolko ste izpisali. Nie sme veche w Burgas, no malko predi towa ni se razwali monitora i ostanahme bez PC. Sega pisha ot zulva mi, koqto ima edwa izljupeno bebe Simple Smile

Kris e na selo, a nie se opitwame da naprawim neshto kato skromen remont boqdiswane i oprawqne na bagaja.
 Imam strannoto chuwstwo, che mernah Lilita iz Burgas, no me dosramq da se obadq. Namerih edna blizka gradina, no oshte ne sum hodila da widq kakwa e hawata tam i  dali shte ni priemat.
Celuwki ot men na dechurligata i sori za latinitzata  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт