какво за вас е чалга

  • 8 213
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 431
И не е задължително да си къркан, за да слушаш чалга Naughty Има хора, които и така си я харесват Laughing

Да, всякакви извращения има по този свят. Whistling

# 106
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И не е задължително да си къркан, за да слушаш чалга Naughty Има хора, които и така си я харесват Laughing

Да, всякакви извращения има по този свят. Whistling

По скоро различни хора, различни вкусове Peace Аз не мога да съдя никой Naughty

# 107
  • Мнения: 9 865
Да, всякакви извращения има по този свят. Whistling

Това ми е любимата реплика...  bowuu

То и без това от темата стана ясно, че чалга не е само музика за повечето хора, но определено действителността се приема по-лесно като си къркан.

# 108
  • Мнения: 29
Направо се учудвам като гледам анкетата, ми то 1 не отбеляза- харесвам я.Да вярвам ли или "срамежливците" са доста? newsm78 newsm12

# 109
  • Мнения: 431
Сама си избирала опциите на анкетата: 2-ма са ЗА чалгата, 2-ма я обожават, 14 я слушат понякога (на ракийка Mr. Green) Опция "харесвам я" не виждам, но броя тези 18 гласа за харесване. Grinning

# 110
  • Мнения: 29
Сама си избирала опциите на анкетата: 2-ма са ЗА чалгата, 2-ма я обожават, 14 я слушат понякога (на ракийка Mr. Green) Опция "харесвам я" не виждам, но броя тези 18 гласа за харесване. Grinning
Да извинявам се , нямаше гласували там до преди 1 час

# 111
  • Мнения: 3 622
Ами за мен чалгата е:кръчма,салата и ракия. Peace

И среща с добри приятели  Peace

# 112
от към текстове нямам почти забележки,но като музика не ми допада,не е мой тип  Wink 
Цитат
Щом слушат метал значи ли, че не ходят по кръчмета 

относно въпроса,ходим си по кръчмета разбира се,там свирят рок или метъл бандички,пийваме си водчица,биричка,а вместо кръшни маанета разпускаме с пого  Peace Няма значение всъщност кой каква музика слуша,важното е да му е кеф на душичката. Музиката не е мерило за интелект в никой случай.Това дали слушаш метъл или поп-фолк не те прави по-умен или по-тъп съответно (мое мнение не го налагам на никой) Peace

# 113
  • Мнения: 68
Чалга до дупка,купонът е при нас. Grinning Немога без нея.

# 114
# 115
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не, мерси, когато мога да избирам, никога не бих избрала чалга.
А чалга е елементарното и повърхностното, най-близо до животинското, но същевременно нечовешкото.
Чалга е мазни маси, танцуващи моми покрай чиниите на пляскащи и / или млящещи ергени

# 116
# 117
  • Мнения: 87
Не, мерси, когато мога да избирам, никога не бих избрала чалга.
А чалга е елементарното и повърхностното, най-близо до животинското, но същевременно нечовешкото.
Чалга е мазни маси, танцуващи моми покрай чиниите на пляскащи и / или млящещи ергени
Аз вчера бях на такава кръчма...и честно казано се веселих яко!Можех да избирам да си тръгна още преди да съм влязъл вътре...или да се веселя  с хората които харесвам , но вътре...
елементарен ли съм според теб?!Или може би съм животно...?! newsm78
Но така и не видях нито една мазна маса (с изключение на тиквениците дето се правеха на мутри) , а още по-малко видях нечовеци!

# 118
  • Мнения: 1 312
Не, мерси, когато мога да избирам, никога не бих избрала чалга.
А чалга е елементарното и повърхностното, най-близо до животинското, но същевременно нечовешкото.
Чалга е мазни маси, танцуващи моми покрай чиниите на пляскащи и / или млящещи ергени
Аз вчера бях на такава кръчма...и честно казано се веселих яко!Можех да избирам да си тръгна още преди да съм влязъл вътре...или да се веселя  с хората които харесвам , но вътре...
елементарен ли съм според теб?!Или може би съм животно...?! newsm78
Но така и не видях нито една мазна маса (с изключение на тиквениците дето се правеха на мутри) , а още по-малко видях нечовеци!

  202uu

Никога не съм слушала чалга.
Не съм имала такива дискове,не съм теглила такава музика,не съм гледала Фолк ТВ.
Миналото лято последвах компанията в Планета.Беше ми за пръв път.Ами веселба голяма,какво да си кривя душата.Повторихме,че и потретихме...
Повечето песни имаха гротескни текстове,но на човек като му се разкипи кръвта и се зарази от общата еуфория започва много,много да не придиря.
От много принципи ще забравя как се живее.Пък и не ми харесва да забранявам на сърцето си да бие.
И не!Софито и Устата не е чалга.Имам оригиналните парчета на "Точно ти" и "Бурята в сърцето".Страстно латино.Такова го обичам!

# 119
  • Мнения: 1 312
За връзката на чалгата с алкохола да кажа...
Не пия.
Поне не повече от 1-2 мартинита.
Така,че напълно отговорно и осъзнато,неповлияна от алкохола се радвах на живота.

Общи условия

Активация на акаунт