Най-сладката ЮНСКА усмивка на мама, годинка празнува и става голяма!- 2

  • 13 034
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 686
Дидка, Виктор вече ми спи по веднъж на ден, но отцепва по 3 часа и съм супер щастлива. Сам си промени режима след рождения ден, и по-точно след като му изби първия зъб.

# 286
  • Мнения: 267
 newsm59 nbirthdayЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДЖУЛИ и НИКОЛАС!  nbirthday newsm59

Влизам набързо днес, че имаме гости и ще излизаме вечерта на вечеря, представете си /това не ни се е случвало от месеци /-моята сестра ще е гледачка.
Снимките отново са страхотни!

Cyqnus- да са ти здрави близначетата! Много да те радват - не се тревожи,то и Никола като Мария плаче вече няколко дни като го сложа да спи вечер, събужда се и плаче много силно ,носим се така около час и после спи добре !

Mle4ko - много готски е рожденика ти - с Алекс са лика-прилика! - двамата  руси и бели  Hug

Честити ходещи крачета на бъдещия лекар на Дуцка -Муцка!

Всички мами се оплакват от липсата на време - и при мен е така, но уви не се удържам да не драсна някой ред - стана ми мания- Ники често ми изстрива написаното,като дойде и размести мишката и сложи пръстче на някой клавиш  Laughing.

Хубави събота и неделя!

# 287
  • Мнения: 234
Честит Рожден Ден на Джули и Николас!
Честит Рожден ден и на моето дете с името на едно чудесно цвете!
НЕка всички деца растат здрави и щастливи!!!
Честит Имен ден и На имениците, които забравих Embarassed!
За мен утре ще буде голям ден, надявам се изпълнен с много положителни емоции за всички!
Лек ден ви желая и слънчево настроение!

# 288
  • Мнения: 234
Баш адаша БОжидар да ме извини , че го пропуснах...но аз все си мислех , че ние сме последното юнско бебе....Честит Рожден Ден и на него  bouquet

# 289
  • Мнения: 267
 Tada  ura nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДАЛИЯ и БОЖИДАР!  nbirthday  ura Tada
Най-сърдечни пожелания за двамата - да растат здрави и много, много щастливи!
[/color]

Имам една чудесна новина - поне за мен де ! Днес както си шетах из кухнята , а Никола бе в хола и си играеше с играчки на пода, чух някакъв странен шум , не от лазене да идва към кухнята, а нещо по-леко. Погледнах към коридора , а той изправен и върви ,в ръката носеше едно списание, бая голямо разстояние, а той сам стъпва.... Ето ,че и ние ще имаме питка... Дори и да не е уверен, просто заради това ,че сам се е пристрашил и е изминал такова голямо разстояние без ничия помощ ! Това са нашите първи стъпки .

Хубав ден момичета! Чакам снимки от рождениците, да не забравят !

# 290
  • Мнения: 160
Честит Рожден Ден на Далия и Божидар! Желая им щастливо детство и много здраве!

Честито ви прохождане, Ани!  Hug Много целувки на малчо!

Ние все още не можем да ходим..., но се надявам скоро и това да стане.

Записахме се и ние тези дни на плажа и си напълнихме очите и ушите с пясък. Laughing

За режима на хранене - Ели е все още на 5 кратно в общи линии. Попара и супа не яде. Повечето неща ги приема през шише с голяма дупка ... капризно дете...

Лек уикенд!

# 291
  • Мнения: 2 577
Момичета, благодаря ви - като изтърсаците на месеца ще завършим най0хубавите мигове за нас за тази една годинка!
Желая на всички мнго да са ни здрави децата, да ни радват и да посрещаме всички рождени дни с толкова ентусиазъм и нетърпение!
 newsm59 newsm59 newsm59

# 292
  • Мнения: 363
Привет най-после и от мен! Hug
Никога не съм мислила че няма да имам 1 свободна минутка да седна пред кпмпа,но моето малко чудо иска постоянно да ходи /хваната за едно пръстче/ и аз по цял ден се разххождам,т.е тя ме разхожда или в къщи или навън,не иска дори за секунда да стои в паяка #Crazy,но така е при всички вас ,така,че нямам какво да се оплаквам.
Сега да разкажа за нашия РД,мина много добре,малката се държа много прилично и като изключим жегата и почти 40 градуса ,другото беше ОК, :peace Видяхме си гаджето Крис и мама Ани и много се радваме за това Heart Eyes Свещичката беше духната с помоща на бати,защото така и не усвоихме това упражнение Joy
Сега да честитя на всикчи малки ,а виждам че има и големи рожденници и да им пожелая да са много усмихнати и весели  bouquet Hug  bouquet
Любе Hug,за ремонта какво да ти напиша,като се започне все свършва някога,но приказката" Майстор да не ти влиза в къщата" е много вярна.Но в крайна сметка това се прави за наше удобство,така,че ще стискате зъби докато мине,но после за чистенето се въоръжи с големи нерви ,защото аз исках да застрелям #2gunfire този дето ми боядисва стените,имах боя чак в гардеробите #Crazy
Сега ви оставям и обещавам да влизам по-често,а който идва насам на море да се обади Hug
Ето малко снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87932
Започват от 32страница,
Точно снимките с тортата не съм качила,но ще го направя по-късно

# 293
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАЛИЯ И БОЖИДАР

МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО
А ЗА МАМИТЕ

# 294
  • Мнения: 277
                   newsm59 newsm38 newsm67  ura
Честит Рожден Ден на Далия и Божидар!
Да са здрави и усмихнати, весели и щастливи деца!

# 295
  • Мнения: 363
Качих снимки и с тортата в албумчето,момичета дойде ми идея за заглавие,ако все още си нямаме-Порастна вече Юнското дете и таз година ще ходи на море
Целувки на всички  bouquet

# 296
  • София
  • Мнения: 4 423
Момичета, благодаря ви за милите думи  и пожелания, знаех, че не сте ни забравили Hug  bouquet
Честит празник на всички рожденници, на всички сладури, които станаха на годинка - здраве и късмет на дечицата и всички вас!  bouquet
Ето малко снимки от вчера
http://www.bgphoto.net/photos/2503/o633188319650468750.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/2503/o633188319872812500.JPG
ето я и тортата:
http://www.bgphoto.net/photos/2503/o633188345723281250.JPG

Общи условия

Активация на акаунт