Най-сладката ЮНСКА усмивка на мама, годинка празнува и става голяма!- 2

  • 13 033
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 750
Честит първи рожден ден на умната и задълбочена Илиянка!
Мило дете, бъди здраво и усмихнато. Върви смело напред и бъди щастливо!
Пожелавам ти слънчево и цветно детство!

Вили, мила, честит празник! Бъди все така силна и положителна!
От сърце ти желая да си обичана и щастлива мама!


 

Честита първа годинка и на Коко и Нора!
Да растат здрави, умни и добри деца!
Весел празник, пълен с детски усмивки пожелавам и на техните майки - Кокомама и Пастел.


 

# 31
  • Варна
  • Мнения: 224
Честит първи рожден ден на малките сладури Илиянка, Коко и Нора! Мили дечица бъдете много здрави, щастливи и със слънчевите си усмивки озарявайте прекрасните си родители.  smile3510
А за вас мили мами един огромен букет и пожелания за най-красивите мигове на този свят.


Таталина, разказчето ти е страхотно. Много незабравим момент е първата годинка на детенцето ти. Снимките са много хубави - заредени със страхотно настроение и детски усмивки.
Толкова рожденници минаха, а снимков материал малко липсва. Къде стееее?

Вили чакаме снимки и от теб! И най-страхотния купон.

Анита дано майка ти да се оправи и да е добре. Ти също не подценявай сериозността на гърлобола. Честита ви придобивка - много е готина. Криско много да слуша в нея и дано скоро да се видим  Heart Eyes  Hug

Дирдри май се опитваш да сплашиш кандидат снахите newsm08 Да знаеш, че тези, които отрано тренират за свекърви, после са най-добрите и готини smile3521  bouquet

Люба къде се изгуби? Сигурно релаксираш след купоните и концерта  Mr. Green


Много слънчев и красив ден от мен и Дари!

 

# 32
  • Мнения: 409
Честит Рожден Ден на малките бонбони Илиянка, Коко и Нора и от Нас! Пожелаваме Ви много здраве, щастие и много да слушате мама и тати!    bouquet

# 33
  • Мнения: 1 138
Честит Рожден Ден на сладките ни юнчета Илиянка, Коко и Нора.

да радват много мама и тати, да растат здрави и усмихнати.

от мен и Вики по един  bouquet за щастливите мами.

# 34
  • Мнения: 3 092
Oще веднъж -благодаря! Hug
Започваме приготовленията за купона! Party

# 35
  • Мнения: X
Честит първи рожден ден на Илияна, Нора, Калоян и на вчерашните рожденници Моника, Елена, Виктория и Иванеса! Да са здрави, щастливи и много късмет да имат!На мамите им също пожелавам много усмивки и дано да имат много поводи за гордост и радост покрай малките си слънчица!

# 36
  • Мнения: 267
 
Tada ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Tada
на Илияна, Нора и Калоян!
Дано празникът им да е много хубав! Очакваме снимки ....

Ние вече имаме 6-то зъбче, чудя се защо така често ака, тоз калпазанко, а той милия, пак се мъчи ....

Честита нова придобивка на Анитка - и ние имаме същата количка, доста се чудих за нея, ама сега съм много доволна, лека е и много лесно се прибира,  Peace- да си е ползвате със здраве!

А нас може да ни видите в списание "БЕБЕ" там сме в рубриката "Бебоци"  Blush!

Снощи едни гости до посреднощите и сега клепам на парцали, отивам да полегна до малчо....
Чао!

# 37
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Да е честит днешния празник на  малкте слънчица Илиянка , Коко и Нора.
Бъдете щастливи и винаги усмихнати малки душички.

Мили мами да са ви честити рожденниците. Всеки път се чудя какво да пожелая, за да не се повтарям, но то няма как  Blush.... Пожелавам ви винаги да бъдете горди със своите деца и никога да няма и помен от разочерование. Нека наистина децата ви да порастнат много, добри, умни и стойностни хора.

И аз чакам снимки от рожденниците ама много се скрънзите бе, айде давайте да им се радваме и ние на малчуганите.
Гери-ди, Анита благодаря ви за комплиментите за моята прословута прическа  Mr. Green. Давате ми надеждичка, че все пак се позабелязва някаква промяна макар и мижавка  Joy. Много, много благодаря!   bouquet
Таталина не, че не ми мина през акъла идеята за бизнес да си кажа правичката  Joy .... абе знам ли шегата си е шега, ама може да се позамисля, че то и без туй с моя възлюблен мислим с какво още да се захванем. Иначе идеята за клоуна е доста добра. Може и да опитам понеже имам доста тлъсти връзки в нашия театър  newsm47. Едно че майка ми работи там и им шие сценичните костюми, друго, че имам и познати от актьорите. Оле сега като се замисля и се чудя как не съм се сетила по-рано  Embarassed. Има една мацка дето ще ни свърши чудесна работа, само мъж ми да се навие да я помолим да ни съдейства. Е, благодарско за идеята. Сега трябва да измисля и терена, че в свеки не е никак удобно.
Вили1 приемам идейки всякакви душа  Hug. Благодаря ти за съпричасността относно първия РД на Еми, не исках да натъжавам никого, но така ми стана мъчно като се сетих и аз ...гледах снимките от празника на Ени и си спомних... абе важното е че е минало, но всеки иска първата годинка на детенцето му да е незабравима поне за него защото те дечицата няма да си спомнят след време.   bouquet. Ааааа и има достатъчно време са планувам всичко ...  на 23 юли е родена моята малка принцеса.
Любе, много си пестелива бе душа, какво става с вас не си се развихряла много последните дни   love001

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 22:22 от КорНиШонка

# 38
  • Мнения: 3 092
Мили мами , много ви благодаря за пожеланията и  искам да ви  Hug макар и виртуално.
Днес трябваше да има разказ от мен , но нека го отложим за утре.
Благодаря и на всички , който дойдоха на партито , благодаря на Таталина и Иван за снимките , на Velmar  за това че успя да дойде въпреки че беше на работа , радвам се на малките слънчица и майките им че уважиха днешният ни ден.  bouquet
Имах си и един отсъстващ малък мъж , който обаче е извинен. Hug
Нана си разглежда подаръците дрешки и ги слага ту от лявата си страна , ту от дясната -дори се опита да си облече една от рокличките , а пък ако след мъничко не взема мерки една нова сладка играчка бръмбар ще остане подобие на бръмбар само  ooooh!
Лека , сладка и спокойна нощ.
П.С. Виждам че Таби чете - значи очаквайте снимки.Те са си от тях.Ей , много  ви благодаря.

# 39
  • Мнения: 277
Анита, количката е страхотна. Аз направих голяма грешка, защото купих Пег Перего Плико П3, която е с две дръжки, а не като Ариа с една. Също е много лека и удобна, но когато Марти реши, че му е писнало в количката и трябва да го нося, едва се справям Sick Много ми е трудно да я бутам и да го нося!

Иначе за подаръците да споделя с вас. Марти получи предварително една кола на Chicco 4 в 1, от баба и дядо, купих му една хавлийка пончо като пате, а също съм поръчала комплект с който да направим отливка от ръчичка и стъпало, които се поставят в рамка. Лошото е, че сме далеч от всичките ни близки и любими хора, нямаме познати и приятели с малки дечица и ще си "празнуваме" само тримата с тати.
Аз вече едвам гледам от умора и отивам да спя.
Лека нощ и до утре!

# 40
  • Мнения: 903
Здравейте мили мамчета   bouquet

Днес беше един много хубав ден изпълнен с много емоции и радост. И за да не се впускам в подробности, защото това е работа на Вили прилагам снимков материал Simple SmileSimple SmileSimple Smile

ИМА И ОЩЕ ЗА ГЛЕДАНЕ

Приятно гледане и Вили няма защо, за вас винаги  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: X
Корни,кратка съм,`щото ми е едно скапано тия дни/дойде ми 10 дни по-рано ,и съм със страхотни кръвоизливи/,отделно,че то не беше дъжд,то не бе спиране на нет,на ток на какво ли не...и няколко дни не съм се мяркала насам,та трябваше първо да попрочета/да не взема да се изкажа неподготвена по някоя тема/...сега обаче съм се въоръжила с една голяма "Милка" с цели лешници за повдигане на кръвното и настроението.....и даже ми дойде идеята къде да си направите РД-то...Доколкото знам/едно Русенско пиленце ми каза преди време/ в Силистра имате страхотен парк-ми направете го навън.....нещо като пикник-ще спретнеш една торта/то това е ясно,де/,малко картонени чаши и чинийки,две-три одеала на тревата и сте готови...не вярвам да ви направят проблем/пък вие си питайте преди това за всеки случай/....ако и клоун осигуриш-считай,че децата ще полудеят от радост....а все пак на 23юли ще е топличко и идеално за навън........
Сега ще разгледам и снимките от рожденните дни,а утре обещавам да си проведа планираната отдавна/и отложена заради концерта/ промяна на фасона и като живна-да съм  пак активна.......
Лека и спокойна от мен Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 946
Добра вечер момичета!
Честит първи рожден ден и от нас на Илиянка,Коко и Нора!И НА ВЧЕРАШНИТЕ Моника,Иванеса,Елена и Виктория!Пожелавам им много усмивки,здраве,весело детство!Момичета  bouquet
Таталинка буквално на един дъх изгледах снимките,а после ме просълзи с разказчето за РД на сладката Ени.Много е приятно клубчето за нещастие тук при нас няма много такива и са малко по-постни  Sad
Корни много си добре с новия цвят и вашето парти ми хареса,а тортата ах тортата пък и цялата маса са прекрасни.
Любе и вашите снимки изгледах страхотно сте си прекарали.
Анитка честита ти количка със здраве да си я ползвате с Криско.
Табби благодаря за снимковия материал от рд на Илиянка.Много хубави и лъчезарни снимки и най-вече деца.Твоята Иванна със  сигурност ще стане модел толкова е магнетична.
Вили ще чакаме разказче.
Сега малко и от мен-нашия рд мина и той добре.Учудващо за мен Диди много добре се забавлява с жената,която ги гледаше  Laughing мама даже успяваше да седне да пие кафе и набързо да пушне една цигара  Mr. Green При все,че от болницата се разглезихме малко.Всички се забавляваха предполагам добре и 2 по-големи гостенчета най-добре  Grinning Утре пак сме на рд на наш баш набор, а в неделя ще  правим кръщене
Ето и снимки от рд,но моята приятелка и треперела ръката и всичси снимки който е снимала са размазани.яД ме е ама какво да се прави  Crossing Arms
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141679
Лека нощ желая приятни сънища

# 43
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Абе Любе тоя цикъл май не само при теб се е побъркал. На мен също ми дойде като гръм от ясно небе 10 дни по-рано и така ме изненада, че половин час се чудех аджеба дойде ли ми или са ме хванали хемароиди   Joy, а няколко дни преди това една мацка идва в нас и по едно време нещо се панира. Отива в 00 и по едно време вика за помощ че и на нея изневиделица 14 дни по-рано й идва. Тъй, че не си сама душко с тия главоболия.  Hug. То и други неща имало покрай вас, ама добре че са отминали неволите и се надявам скоро да се разпишеш подобаващо, че инак дърпам уши да знаеш  Mr. Green. Колкото до парка, верно ти е казало русенското пиленце, ама понеже наистина той е най-красивата и колоритна част от нашия град, предположи какъв фраш е целодневно. Малка лудница откъм бягащи дечурлига, бабички пенсионерки седнали на пейките под големите сенките на дърветата, абе честно да си кажа рискувам РД да стане всеобщо веселие. От друга страна пък пикник сред природата ми харесва много, та ще помисля какво подобно нещо може да се измисли.
Вили, Сонка страхотни партита са било и при вас а рожденничката  и рожденника са много чаровни.   Hug Да не забравя и поканените дребосъчета големи сладкишчета са й те.
Сонка, благодарско душичке  Hug. Мале, минало 12  ooooh!. Айде чао от мен.

# 44
  • Мнения: 265
Добър вечер на всички  Heart Eyes  Hug
   Идвам да си ви почерпя по повод навършването на 1 год. на моята най-голяма радост !

  да  ви е сладичко!!!
  Тортичката ми не е довършена-утре обещаваме да я покажем в завършен вид !
  Да  са живи и здрави и  другите рожденници!!!Много да радват мама и тате,да растат щасливи деца,и пътят им в  живота да е осеян с успехи !!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега отивам да почивам
  До  утре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт