Най-сладката ЮНСКА усмивка на мама, годинка празнува и става голяма!- 2

  • 13 032
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 946
Ха за мене ли става въпрооос  newsm78  Mr. Green
Вили и твойта слънцеса много фешън даже май двете сте в тон,а?
ЧРД и на Ади,Йоанка,Лора,Йвайа и Боян!Щастливо детство,здраве и късмет!

# 46
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАНА, АДЕЛИНА, ЛОРА, БОЯН И ИВАЙА

МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО
а за мамите


Благодаря за милите думи за Иванна, Илиянка, Ени и Дари   bouquet
Сонка, много сте готини на снимките и като гледам купона е бил супер забавен  Hug

Лека и спокойна нощ  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 903
Извинявам се, че спамя ама съм забравила да кача 2 от най- готините снимки
http://images18.snimka.bg/003110327-big.jpg
http://images18.snimka.bg/003110328-big.jpg

Лека  Praynig

# 48
  • Мнения: 277
Честит Първи Рожден Ден на Йоана ,Аделина , Лора, : и Ивайа!
 newsm59 newsm38 newsm67  Gift  ura  costumed034 Tada bdbaloni

# 49
  • Мнения: 265
Добро утроооооооо
    Наистина  няма  такова щастие  Heart Eyes Hug
  Искам да  жи покайа и завършения  вид на  тортичката!Ади много и се радва и ако я оставя  ще  и се нарадва  яко  Laughing 
  Хопалааааааааа  ето я  :
 
    Лек ден и безброй целувки от нас 

# 50
  • Мнения: 287
Добро утро!

Докато си правех сутрешното кайве си мислих колко ли ще са рожденниците днес, а те цяла чета newsm47
Мили мами, да са ви живи и здрави съкровищата Йоана, Аделина, Лора, Боян и Ивайа! Да растат под слънчеви лъчи и мамини ласки, да са весели и игриви!
Щур купон и весел ден!


С голям кеф разгледах снимките от партито на Илиянка, сега чакам разказчето newsm47

Аз се смятам за кулинар, ма сладките неща не са ми силната част  newsm12 та затуй тортата на adi_5 наистина ме впечатли! Като си спомня и тортата на Корни.. ще вземете да ме амбицирате да се науча да правя торти и аз smile3521 Въпреки че пък на мен хич не ми е препоръчително да яма сладко.. всъщност да ям въобще, че тия кила не се свалят с ядне newsm03 Нещо се отнесох..

Рожденници! Пълноценен празник и много усмивки!

# 51
  • Мнения: 419
Честит Рожден ден на празнуващите днес и най-вече на нашата мила приятелка Ади.
Да са ви живи и здрави дечицата.
Adi_5 майстор си ти и да благодаря на Корни че май доста ни помага с тортите(поне лично на мен).  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 1 750
Честит рожден ден на сладката Ади!
Да расте здрава, още по-слънчева и прелестна госпожица!
Дани, честит празник, мила! Да си много щастлива с малката си принцеса!

Тортата е страхотна, браво! Весел купон и чакаме още снимки!



Честита първа годинка и на Йоана, Лора, Ивайа и Боян!
Щастливо детство, пълно с игри и усмивки!
Весел празник и на милите им майки!




# 53
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет милички
Аз се позагубих,че нещо се разболях и още съм болна де
Честит първи рожден ден на всички празнували и днес празнуващи малки слънчица
Нека да са най-щасливите и обичани деца на света

Момичета направо се просълзих като гледах снимките от рожденните дни.Всички са толкова красиви и сладки,а каква нежност само строи от снимките с мамите и Нана как сладко е гушнала Вили (и сега ми текат сълзите от умиление).
Таталинка много готини снимки и още по-готина рожденничка и гостенчета.
Сонка и при вас купона е бил на ниво,а ти изглеждаш страхотно в новата рокля.
Корни мила и ти си супер с новата коса,а тоя Сами само да ми падне така ще го нащипя и нацункам.
Ади тортата е много хубава чак ми се прииска едно парченце.Дано си изкарате супер весело

Аз също съм с нова коса,а днес имаме среща с курса от техникума точно 11г,че през 10г всички бяхме бременни и нов таолет с чепици и чанта сам си купила,а следобед ще ходя да си издухам косата и макар със запушен нос и зверско зачервено гърло се надявам да се почувствам като човек.

Анитка стискам палци с майка ти всичко да е наред,а за количката да ви е честита добър избор нащата е същата само че червена.

Целувки на всички
Празнуващите да купонясат яко и да пускат снимки

# 54
  • Мнения: 267
  uraЧЕСТИТИ РОЖДЕНИЦИ ДНЕС !!!!  ura
Бъдете щастливи деца !


Ей,че хубави са били купоните на Sonka  и Вили !
А таз торта на празнуващата днес АДИ, направо страхотна  Peace - браво на мама, това си е цяло изкуство !

Хубав купон пожелавам на Elia -дано изглеждаш страхотно и събирането мине също подобаващо - бързо оздравяване .






# 55
  • София
  • Мнения: 1 750
Ех, че хубаво започва този ден - пълен с весели снимки от детски рождени дни   Party

Таби, браво на Иван, снимките от рождения ден на Нана са страхотни - весели, прекрасни дечици. А Нана как нежно гали Вили... разтопих се... Искам пак на купон... много е готино изживяването  Peace

Сонка, хич не се ядосвай за снимките, така са станали по-приказни и малко загадъчни... гледай на дефекта като на ефект Wink Личи си, че е минал много весело - всички са толкова сладки, а рожденика - малък готин мъж. И ти си чудесна с новата рокля. И най-важното е, че изглеждаш щастлива!

Анитка, честита количка, много добре изглежда на снимката, ама искам снимка и с Криско в нея. Стискам палци бързо да оздравявате с майка ти  Praynig

Корни, тази година ще компенсираш за първия рожден ден на Еми, пък и тя вече е голяма и за нея ще е много по-вълнуващ. Ще й остане страхотен спомен. Сигурна съм, че ще измислиш нещо приказно  Peace

D3s, не се натъжавай, празникът ще е хубав дори да сте само тримата - важно е настроението, да има торта и балони и ето Simple Smile

Елиа, благодаря  Hug Честити ти нови придобивки и прическа, чакам снимки. И да се стягаш, че рожден ден предстои, никакви болести не са допустими  Wink

Прекрасен, усмихнат и слънчево зареден ден ви пожелавам!

# 56
  • Мнения: 7 430
Честит Първи незабравИм ден на сладКите муШмуроци - ИлиЯНка, КоКотО, НоРа, Ади, ЙоанКа, ЛориЧка, Ивайа и БоянЧето



Пожелавам им много красиви мигове и да бъдат едни щастливи и усмихнати деца Hug

За мамиТе

# 57
  • Мнения: 277
Момичета помогнете ми с рецепта за торта. Нещо не много трудно, защото не умея много да готвя, но въпреки това искам да зарадвам детенце:)
adi_5 , тортата изглежда страхотно! Сигурно е и много вкусна!

# 58
  • Мнения: 233
Честит празник на всички деца, които изпълват с щастие сърцата на пишещите тук мами!
Ето малко снимки от нашия рожден ден http://fotovisia.com/r.php?d_id=36784.
Вече ходим сами, но много бързаме и се заваляме на завоите Crazy

# 59
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Честит рожден ден на моята слабост Ади  :mrgreen:. Аз вече ви чиститих рано рано тая сутрин, но и тук да се разпиша. Много слънчеви усмивки да има винаги на сладкото ти личице слънчице.
Дани да ти е честита рожденничката още веднъж, дано днес ис прекарате незабрвимо.

Честито и на Лора, Ивайа,   Йоана и Боян! Бъдете винаги много, много послушни и усмихнати.

Честит празник и на вас мами, весело прекарване на празника ви пожелавам!

Елия  Hug Бързо оздравяване  и от мен и си чакаме снимките от промяната, да не мислиш, че ще се измъкнеш  Mr. Green
Новалекса страхотна рожденничка и очевидно много доволна от вниманието. И вие сте си прекарали страхотно на празника, много се радвам  Heart Eyes. Честито ви прохождане!
D3s, хич не го мисли, че ще сте само тримата на партито за РД важното е да сте здрави и да сте заедно какво ви трябва друго  Hug. Хич не му мисли мила ще си изкарате страхотно. Колкото до тортата аз вече съмн абонирана в помощ към мамите   Joy, тъй че няма проблем ама дай на лични да се разберем какво предпочиташ да направиш.
Муцунка, помагам аз ама като гледам на Дани тортата направо ще надминете учителя си бе. Как може такова нещо, много бързо схващате и то ако с това си вадех хляба да ви давам идеи за торти и да помагам, значи спукана ми е работата да знаете  Joy. Дани душичке тортата ти е ВЪРХА! Браво! И да подчертая, че този път тя си направи всичко сама, а когато трябваше да помагам, ме беше хванала липсата (не бях пред компа), та заслугата за това прекрасно творение е изцяло нейна  Peace
Оставям ви сега, че трябва да поработя малко че няколко дни на такъв мързел и миткане по улиците съм се отдала, че не е истина просто. Айде чао за сега. По-късно пак може да ви досадя  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт