Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 512
  • 373
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз се записвам.
Caprari,предлагам ,за по-голяма безпристрастност, да изберем един и същ предмет за основа.Например чиния,хем е евтино,хем с бял фон,а пък и мен откога ме сърбят ръцете да се пробвам smile3508.За победителя ще дам салфетки и ако измисля Thinking още нещо...
Miraqe,радвам се,че изписват детето,пожелавам й да се възстанови бързо и успехи в балета baloni.А дъното на таблата не е релефно,а съм сложила повечко кракъл.
Radinna,кутиите са картонени, за подаръчета,а салфетките са от "Слънчоглед".
P.S. А ще има ли някаква тема?Подхвърлихте за лятна,но не уточнявате newsm78

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Може наистина да ограничим предметите върху които ще са работи- но според мен трябва да има алтернатива например чиния или бутилка или нещо такова давайте предложения
че много ме сърбят ръцете вече   Hands Clap и да почваме

# 32
  • Мнения: 1 097
Аз съм за бутилка, повече форми и по-разнообразно може да стане  Rolling Eyes Пък и какъвто и цвят да е - пляскаш бяла боя и готово  Mr. Green
Но ме устройва и вариант - чиния ИЛИ бутилка  Peace

Аз мога да предоставя награда, нещо като стимул за някоя творба  Mr. Green Само че, няма нищо общо с декупажа, а с градината.

Това е кутия с биохумус от калифорнийски червеи за наторяване на цветя или биологична продукция (плод, зеленчук...)
Знам, че много момичета обичат цветятаи се надявам да одобрите наградата  Peace

# 33
  • Мнения: X
Amarena, не ме ласкай!Аз съм просто един лаик.  Wink
Mirage, много се радвам за малката балерина. Hug
Ria ,нямам нищо против предмета да е чиния или бутилка -само да го решим и да го  обявим, за да сме всички наясно.
Crazybrat , аз лично одобрявам наградата.Надявам се и другите да я одобрят.
И не се ослушвай, ами покажи какво си сътворила ,че вече ме ядосваш... Twisted Evil

# 34
  • София
  • Мнения: 983
Ето ме отново  Hug Минавам набързо и отивам да ровя из старите теми, за да събера линкове към сайтове за декупаж, които да кача на нашата страничка. Идеята за уроци там е много добра, но трябва да са направени като урока на Мираж например за фолиото (в снимки). От друга страна в линковете, които вече съм качила (особено на рускините), има на места подробни обяснения за техниките.
Аз съм ЗА предложението основата да е бутилка или чиния (предпочитам бутилката, обаче  Mr. Green)

А какво ще кажете, в сайта да направя по едно албумче с произведенията на всеки, който ги е показвал тук?

# 35
  • Мнения: X
Радина,благодаря за услугата и за салфетките.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Дъждец ,идеята за албумчета е пИрфекциозна!  Laughing
На мен ми е все едно дали предмета ще е чиния или бутилка.Само да го решим с време, а не в последния момент.

   

# 36
  • Мнения: 985
Честита трета тема, декупаж-дами!  bouquet Аз...ще се включа единствено в гласуването.

# 37
  • София
  • Мнения: 983
Caprari, приемам, че си съгласна да кача твоите произведения  Peace

Моля, всеки, който е съгласен да му направя албумче в сайта, да потвърди в тази тема или на лични  Praynig
Благодаря предварително   bouquet

Идеята ми е от личните ви албуми (линкове, към които сте давали тук), да копирам снимките в новите албуми. Надявам се качеството да не падне много  newsm78

# 38
  • Мнения: 440
Дъждец,аз също съм съгласна за албума.Освен това мога да сложа и етапи на работа със снимки от различни техники.Ако ги сложа в снимка.бг от там можеш ли да ги изтеглиш/предимство ще е че ще бъдат на български

# 39
  • Мнения: X
Дъждец, да съгласна съм. Peace

Всички сме луди за връзване с тоя декупаж, ама само ние си го знаем... Mr. Green

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 23:44 от Анонимен

# 40
  • София
  • Мнения: 983
Мираж, ако ти е възможно, по-добре ми ги изпрати на имейла - ще ме улесниш, понеже иначе първо трябва да ги свалям една по една от "Снимка. БГ" на мойто ПС, след което да ги кача в новия албум.

Caprari, ласкаеш ме, в декупажа съм "гола вода"  Embarassed Между другото, твоя албум е готов. Сложила съм само по една снимка на всяко произведение, но ако искаш да промениш нещо - "ключът е в теб"  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 983
Отчитам се  bowuu

Освен албума на Caprari, качих и този на Мираж, както и двата урока, които направи във предишната тема. Добавих и още линкове.

Ако откриете правописни или други грешки - свиркайте, че всичко ог правя много набързо Embarassed

Други желаещи за албум? Хайде, не се спотайвайте  Hug

# 42
  • Мнения: 1 726
Някой питаше за уроци по декупаж
http://www.aulafacil.com/cursodecoupage/Lecc-1.htm - картинки
http://www.atoutbois.com/fiches_creatives.htm - филмче

# 43
  • Мнения: 440
Браво Дъждец,откъде ги изкопа тия сайтове много са хубави,особенно ми допадна първия-има уроци за какво ли не.А табличката с ябълките мисля,че това което се налива накрая е 100/или 50/ката лак-състои се от 2 компонента,които се смесват мн.внимателно и дълго се бъркат след което се изливат и съхне 24ч.,става като стъкло

# 44
  • Мнения: 440
Капрари,днес пробвах новото мозаечно кракле,страхотно е Joyпредлагам ти/а и на Радина и Мадлен също/преди употреба малко да го разредиш и съхне по-бавно от класическото кракле

Общи условия

Активация на акаунт