Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 511
  • 373
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Mirage,благодаря за препоръката!   bouquet
Ама покажи какво си направила, де! Praynig
Savina_h ,много интересни линкове, благодаря за инфото!  bouquet

# 46
  • Мнения: X
Влизам, за да се оплача, че музата ми нещо я хвана липсата. Rolling Eyes
В главата ми е празно, ама празно-ако влезе един бръмбар ще си намери дом Laughing
Въобще не знам дали ще  мога да измисля нещо за конкурса Tired, но при всички положения ще изпратя нещо  за награда.

# 47
  • Мнения: 1 726
Има ли тук мами от щатите ,лепилото ми е американско и на него пише готовото изделие да се пече във фурната на 325 градуса обаче по Фаренхайт и не знам колко е това по Целзий newsm78

# 48
  • Мнения: X
На моето пише на 130 градуса по Целзий ,за 90 минути.

# 49
  • Мнения: 679
°C = (°F – 32) / 1.8

325°F = 163°C

# 50
  • Мнения: 1 726
Златна си Ати  bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
До къде го докарахме въпросния конкурс? Че време не остана Аз предлагам предметите върху които да се работи да са чиния ИЛИ бутилка, всеки сам да си избере, ако сте съгласни казвайте ако не сте пак споделете защо и да почваме!

# 52
  • Мнения: 440
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142789 ето това сърце е с мозаечното кракле Капрари,сега почнах и едни чинии в такъв вариант.За конкурса направих подготовка една бутилка,но още не ми се е прояснила идеята за лятната тема

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 983
radinna, страхотна е кутията   bouquet
Албума ти е готов  Peace

savina_h, благодаря за линковете, добавих ги  Peace

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Дъждец, благодаря!
Момичета, какво ще правим с конкурса - ще го бъде ли?
Ако остава в същите срокове, казвайте, че нямам време Mr. Green

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Моето предложение е срока 30.06 да се запази че след това почват едни отпуски едно чудо и не всички ще могат да участват

# 57
  • Мнения: 252
А може ли да се изпратят пове4е от 1 работи? Понякога не мога да реШа кое от 2 неЩа е по_добро... newsm78 За наградата на победителя мога да изпратя салфетки и декупажна хартия на каквато тема иска.

# 58
  • Мнения: X
Браво ,бе! Темата на втора страница!Тая няма да я бъде! Naughty

Така-а-а-а! По ред на номерата, в случая постингите. Mr. Green
Madlena, гледам никой нищо не казва върху какво ще работим .Аз съм започнала върху бутилка.За другите не знам.
Mirage ,сърцето е готино.Един жокер от мен.Понеже не знам дали скоро ще намеря какво да намацотя с мозаечното кракле, реших да пробвам върху съвсем малък участък, за да видя ефекта.НО кой ще ти чака 10 часа!!! Mr. GreenРеших да ускоря процеса със сешоар. И стана!!!
Radinna ,кутията е много хубава.Смятам конкурса да го бъде.Работи!И пращай!
Пак Madlena аз съм 'за'  да се запази срока ,защото наистина после почват отпуски и не знам дали ще има кой да участва и кой да гласува. Rolling Eyes
Гая ,мисля, че  не е честно да се изпращат повече от една работа,но ако другите са съгласни ,аз няма да се противя.Другият вариант е да изпратиш две неща, щом не можеш да решиш ,а Дъждец да реши кое от двете да качи за конкурса.
Дано Дъждец да се включи да каже има ли вече някой, който да е пратил снимки.
И пишете в тая тема, че  иначе ... Twisted Evil Twisted Evil
НЕма се излагаме ,я!!А-а-а ма-ха!!
Днес май имам проблем с удивителните. ooooh!
Като се препрочитам и с начина на изразяване, но майната му!Кой разбрал-разбрал! Crossing Arms

# 59
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Ето едно ново произведение от мен - топло-топло - http://images18.snimka.bg/003162989.jpg. Много ме е яд на мен си, не се получи това, което бях замислила, но от мерак да изпробвам новите материали от Мираж, нямах търпение да изчакам след всяка фаза и се получи така. Caprari, за какви 10 часа става дума? Нещо ми куца и в теорията май! Аз не изтраях да изчакам да изсъхне добре втората фаза на краклето и макар че си помогнах със сешоара, ми се стори, че е изсъхнало. Обаче когато сложих маслената боя, после не успях да я изчистя добре, лакът ми пожълтя и се промениха цветовете на салфетката! Така ме е яд, трябваше фонът да е светлосин, а се получи жълтеникаво-кафеникав! Та си мисля, че лакът е бил още леко мокър и е попил от маслената боя. За следващите опити ще си наглася нещата така, че да съм по-заета и да не мога веднага да мина на следващия етап.

Общи условия

Активация на акаунт