Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 100
  • 177
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 713
От къде се снабдявате с пуешки гърди?
Аз купих от Пикадили при замразените меса. Но разфасовката е към 2кг т.е дадох 15лв. Но пък после ядохме и аз и мъжа ми по 2 пъти на ден 5 дена и остана даже и за след диетата.

# 61
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 546
Вери,много благодаря за информацията.Тъкмо за Метро щях да тръгвам.Спести ми разкарване.  bouquet
И още един въпрос.Не виждам кафето да е споменато,като разрешено.Вие спазвате ли това ограничение?Защото чаша горчиво кафе сутрин преди фитнес е незаменим кардио-стимулант.Но е много хубаво за да е разрешено. Sad

# 62
  • Мнения: 6 958
Вери,много благодаря за информацията.Тъкмо за Метро щях да тръгвам.Спести ми разкарване.  bouquet
И още един въпрос.Не виждам кафето да е споменато,като разрешено.Вие спазвате ли това ограничение?Защото чаша горчиво кафе сутрин преди фитнес е незаменим кардио-стимулант.Но е много хубаво за да е разрешено. Sad

Разрешени: кафе, чай, вода и газирана вода с лимон  Peace

Забранени: захар, мляко, газирани напитки и натурални сокове, мед и подсладител  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840

Разрешени: кафе, чай, вода и газирана вода с лимон  Peace

Забранени: захар, мляко, газирани напитки и натурални сокове, мед и подсладител  Peace

Абе, доколкото си спомням, никакво газирано не разрешаваше, щото имало натриев хлорид или просто натрий - все тая - нещо със солта беше - никаква сол, това помня.

# 64
  • Мнения: 6 958

Разрешени: кафе, чай, вода и газирана вода с лимон  Peace

Забранени: захар, мляко, газирани напитки и натурални сокове, мед и подсладител  Peace

Абе, доколкото си спомням, никакво газирано не разрешаваше, щото имало натриев хлорид или просто натрий - все тая - нещо със солта беше - никаква сол, това помня.

Сега погледнах книгата пише: Газирана вода БЕЗ или С МАЛКО натрий е разрешено + лимонада от домашно изцидени лимони  Peace

# 65
  • Мнения: 1 479
Темата ми харесва много и може би ще пробвам! Ще видя какво ще измисля! Браво на Миранди!Благодарности за интересните неща, които научих! Ще пиша като почна!

# 66
Изкарах един курс от 10 дни. Направих пауза. От днес почвам втори. Ако сваля толкова, колкото през първия -5кг. ще бъда на седмото небе. Успех на всички, които сега започват.

# 67
Има ли някой, който е спазвал режима повече от един път и какъв е бил резултатът? newsm51

# 68
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 546
Някой друг да е на Търмънд?
Аз съм втори ден.Трудничко ми предвид тренировките в залата,но стискам зъби и "рупам" листа. Wink
Не успях да поема вечерята си,а уж е така малко количеството на храната.Просто не ми се ядеше вече,но я замених с половин грейпфрут.Друг правил ли е подобно нещо и дали е пагубно за диетата?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Защо да е пагубно за диетата-нали има последна закуска-след вечерята, която не е задължителна, но е от 1/2грейпфрут..
Според мен няма да те сбърка Wink

# 70
  • Мнения: 836
Има ли някой, който е спазвал режима повече от един път и какъв е бил резултатът?

аз го правих няколко пъти.
от първия път се сваля най-много, естествено  Wink
при следващите е по-малко.
тъпото е, че по-голямата част от сваленото е вода, и килцата (поне на мен) ми се върнаха почти 100%  Sad  като си се върнах на нормално хранене (става дума за хранене без освинване!!!)

# 71
  • Мнения: 2 116
Миранди страхотна си!   bouquet Аз съм С, ама никъде не видях за водата колко е?  newsm78 Или и аз "избушвам" след дългия ден?  Embarassed

# 72
  • Мнения: 5 713
Водата е 2.5л на ден.

# 73
# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте! Вече трети ден съм да диетата на Тръмънд.
Спазвам я почти стриктно - на 98 %.
Храня се 5 пъти, но от втория ден пропускам рибата следобяд - нещо не ми понася и хрупам зелена чушка. Учудващо за мен, при условие че от както се помня не съм закусвала - закуската от 3 сварени белтъка и 1/2 грейпфрут ми хареса. Иначе съм приготвила филе на скара за няколко дни, чушки и краставици. Нямам време за приготвяне на дълги рецепти и се храня възможно най-просто. Вода - 3,5 - 4,0 литра на ден и почти не излизам от 00.
Първият и вторият ден вечерта се чувствах много зле - възможно е да е от ниско кръвно, затова слагам съвсем мъничко сол на краставицата. Днес съм ОК!
Сутринта кантара показа - 2 кг., но като чета постовете се притеснявам, че като спра виетата след 6-тия ден бързо ще възвърна килограмите.
В диетата на Тръмънд не ми харесва това, че абсолютно са изключени млякото и млечните продукти. Не мисля, че организма трябва да се лишава от тях - имам предвид продължението след 6 дневната диета.
Засега чао.
Ще пиша, като приключа

Общи условия

Активация на акаунт