страх от секцио?

  • 4 251
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Канада
  • Мнения: 494
Да,беше ме страх,ама аз съм такова шубе,че както и да бях родила,все щеше да ме е страх!

# 16
  • Мнения: 4 155
По-скоро ме беше страх от нормалното раждане. Първия път чакахме да родя така, но като не стана се наложи секцио.
Втория път беше планувано секцио. Малко ме беше страх. Но както преди всяко неизвестно нещо.

# 17
  • Мнения: 527
Няма от какво да те е страх,ако лекаря е проверен,а също много важен е анестезиолога.Най-важното е да не се панираш преди операцията,трябва да си абсолютно спокойна Simple SmileУспех Peace

# 18
  • Мнения: 5 250
Имах леки притеснения, но след разговор с приятелки и познати минали през това се успокоих. Сутринта преди секциото бях изключително спокойна и усмихната. Нямах търпение всичко да мине и да си видя бебето. Не се притеснявай, няма нищо страшно! 

# 19
  • Мнения: 11 004
При мен се наложи планово секцио, така че имах 9-10 дена да мисля и да се притеснявам, като за всяко ново и неизвестно нещо. На всичко отгоре дотогава никога не бях оперирана и не бях лежала със сериозни проблеми в болница, освен 2 пъти за задържане през бременността.
Но в предродилна зала претръпнах и когато ме поведоха към операционната, бях ухилена до уши, а на масата слушах докторите как си разказват вицове и се смеех с тях. Sunglasses После ми показаха беболинка, зашиха ме ... от тогава нататък бях в еуфория и безумно щастлива  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 865
Не ме беше страх.Аз си избрах този начин да родя и бях наясно какво да очаквам.

# 21
  • Мнения: 689
Не ме беше страх от самата операция, а по-скоро от самото възстановяване. Но всичко стана много бързо и лесно, без усложнения.

# 22
  • Мнения: 77
На мен още ми е рано и не знам как ще го раждам, но тъй като имам операция от херния много се съмнявам да е по естествен път. Мен от операцията не ме е страх, страх ме е от некадърни доктори-щото съм от провинцията и нали се сещате как е! Stop

# 23
  • София
  • Мнения: 5 757
Умирах от страх. Това, че не знаех какво ме очаква, ме побъркваше. А също и мисълта, че скоро няма да имам корем, а бебе. Mr. Green Сега си мисля, че при второ, живот и здраве, не бих била така уплашена, но знае ли човек.
Успех! Peace Няма нищо страшно!

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Според мен всяко ново, неизвестно нещо е страшно.

# 25
  • Мнения: 2 159
Според мен всяко ново, неизвестно нещо е страшно.
определено ме беше страх от неизвестното, следващия път живот и здраве пък ще ме е страх от известното Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 531
да, много, и бях неописуемо шашната  Cry 
обаче след това бях пък тоооооооооооооооооооооолкова щастлива 
Heart Eyes

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не ме беше страх.Знаех,че съм в ръцете на най-добрият специалист, и най-добрият екип.Преди операцията всичко ми беше подробно обяснено и спокойно очаквах денят.
Заспах и се събудих с бебе.

# 28
  • Мнения: 147
 При мен беше по спешност. След като ме мъчиха 12 часа с контракции през 3-4 минути бях съгласна на всичко само и само болката да спре. Бяха ми казали, че възстановяването е много трудно, но стискаш зъби и това е.

# 29
  • Мнения: 959
изобщо

Общи условия

Активация на акаунт