Участват ли половинките ви в автофоруми??

  • 3 026
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 140
Учатва и още как.
В БМВ и Тунинг форум, а и Дрифтинг също.

# 31
Учатва и още как.
В БМВ и Тунинг форум, а и Дрифтинг също.

Особенно в 1-вия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 393
Първи ден на работа ... седя и си зяпам какво правят колегите и по едно време забелязва , че на почти всички на екрана един и същи сайт .... ми те милите висели в клуб формула 1 !
И си пишат - а аз им викам , що не седнете да си поговорите ми си пишете един на друг и какво пишете там по цял ден ... та ме заядоха за бг мама .
И аз - да ама вижте при нас броя потребители и колко различни под форуми има - може да научиш от това каква е цената на тока , до това какво точно е правил еди кой си вчера на Витошка ... а вие само едно и също - коли та коли .
И млъкнаха де ... какво да се обясняват на мен - нали съм жена , нищо не разбирам  Joy !
Разбирам - че са едни големи деца и просто са сменили играчките с по - скъпи !

# 33
  • Мнения: 389
Шофирането му е страст, но в автофоруми не влиза.
Виж, като имахме интернет вкъщи човек не можеше да го откъсне от форумите за другата му страст -   photo
До посред нощ седи и си гледа рейтинга и си го мери  Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз го чаааакам да си легне с мен ... а той окупирал компютъра и си цъка блаженно newsm66

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 14:12 от Рони Бо

# 34
  • Мнения: 5 140
Учатва и още как.
В БМВ и Тунинг форум, а и Дрифтинг също.

Особенно в 1-вия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Нали. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Money Money

# 35
  • Мнения: 3 042
Не съм го виждала да чете автофоруми.

По рибарски форуми обаче се заплесва, кога то има време. Grinning

# 36
  • Мнения: 175
  Моята половинка  Simple Smile когато седне на компа първо влиза в мобиле.бг от там нататък се започва голямото четене. Харесва не една марка, а няколко, най- вече немските возила. Всеки чете това което му е интересно  Hug
Моя се държи по същия начин-едно към едно.

# 37
  • Мнения: 278
Моята половинка не участва в никакви форуми. За сметка на това аз пък съм член на Опел-клуб, а също така съм основния шофьор в семейството. Мъжо взе книжка преди месец ...

# 38
  • Мнения: 3 372
Моя чете мобиле.бг винаги като седне на компютъра Crazy Също се рови в мотофорумите Peace

# 39
  • Мнения: 7 640
да, активно, чак ме ядосва с тия тунинги Confused

# 40
  • Мнения: 7 128
Не рови.
за Волво споменах ли нещо?  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 27 524
Да, БМВ, но рядко, ако има проблем или нещо неясно по колата. Не му остава време, иначе му е интересно.

# 42
  • Мнения: 575
Дааа, виси постоянно във форума на БМВ, аз също влизам, но по - рядко Laughing

# 43
Да, БМВ, но рядко, ако има проблем или нещо неясно по колата. Не му остава време, иначе му е интересно.

Не е открил явно още същината на форума  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Дааа, виси постоянно във форума на БМВ, аз също влизам, но по - рядко Laughing

с к'ви никове сте? може и на Л.С.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Ами мъжа няма време - чете по работа из компютърджийски. Аз се подмотвам във Фордовския и 2-3 мотофорума:-)
ЪЪЪЪ, ти коя си във фордовския? На фона на кочовете там не се забелязват жени. А ще ходиш ли на форумско събиране? Да накарам моя да идем и ние и да си говорим за БГ-мамма Mr. Green Моя мил му е най-върл фен, ама и аз понякога тайничко пиша от негово име Laughing

Общи условия

Активация на акаунт