На плаж Бургаски се печем и на бира форума четем

  • 12 127
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • у дома
  • Мнения: 967
Здравейте и от мен!  Simple Smile
Бубичко, ние минахме току що едно разстройство - мога да ти кажа, какво ни помогна на нас! Първите два дена 3 х 1 прахче ентерол, а след това сутрин и вечер  по едно, докато се нормализира акото - водих детето при Димитрова. Тя каза, че има вече летни ентероколити. Каза да спра само пържено, яйца и сладко. Аз и давах месо - телешко, с ориз или картофи/моркови, солети, сухари, Наталия не яде сирене и кашкавал. Купих и ORS 200, ама голям зор и реване докато го пие. Но при вас зависи дали е силно разстройството - при Наталия ходеше рядко по 5-6 пъти на ден! Дано да се оравите по-бързо...
Тити Аз водих Наталия на батутите като беше на възрастта на твоя мъник, но и аз се качвах и скачахме заедно! 15 мин на такова скачане и фитнес не ти требе  Mr. Green
Амелия Успех!
Искам да ви питам, момичета, някоя от вас ходи ли в салон "Бижу" при козметичката? Направих си там кола маска на ръцете и се опъпчих цялата и адски сърбежи имам! Направо съм изумена, не я питах дали си претопява кола маската, но не го допускам да го прави - в 21 век!!!

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 09:46 от Ustata

# 226
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Устата,тя с каква кола те прави?Не е ли тази розовичката/бяла,която се нанася с една машинка като рол-он?Защото ако е тя е еднократна.Ако не е,ако те маже с шпатула те съветвам никога повече да не ходиш при нея. Wink

# 227
  • у дома
  • Мнения: 967
Ами със шпатула, да...Ама, тя и кола маската на горна устна така ми прави!  Rolling Eyes Оф, много гадна работа, сега се сещам, че по това, където бъркаше имаше косми залепнали  Sick

# 228
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Моят съвет е никога повече да не ходиш при нея.Изненадвам се,че има още козметички които работят с такава кола. ShockedКакто казваш в 21ви век!Няма да ти казвам какви ужасии знам за за обезкосмяването по този начин,само ще спомена че няма начин да разбереш дали преди да оскубе лицето ти не е скубала нечий триъгълник със същата кола.Наистина е най-добре да си смениш козметичката. Wink

# 229
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Amelia - чакаме хубави новини  Hug, не се съмнявам, че баткото чудесно се е справил  Heart Eyes

bubi4ko - чудна работа  newsm78 , от къде го пипнахте този вирус  ooooh! ... Дано бързо се оправяте  Hug ... а нещо от типа на морков или шипка можеш ли да даваш  newsm78 .... Предполагам, че и ти вече си открила тези линкове, а мамите вече са ти казали къде да я намериш:
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=306
има и вариант на Милупа
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=792

На всички болнички, бързо оздравяване  Hug

herelina
-   bouquet за инфото
Щом в Слънчо има колички Кенгуру, ще ги намериш и в Делфин  Peace

За колата и други козметички не работят с машинки, в този случай важното е колата за мустака да е отделна /нея я топлят и ползват отделно  Peace - от собствен опит казвам/ ... А по повод машинките, един от 1вите пъти когато ме правиха това беше преде няколко години в София, направо Голямо "попадение" на козметичка направих  Mr. Green .... горката видя се в чудо, изглежда и беше за 1ви път  Mr. Green и цели крака и ръце докато ги оправи  Peace - повече от 2 часа  #Crazy, изхаби повече от 2 пълнителя, а да не говоря колко хартия замина  Joy Въобще голяма емоция падна ..... но като си падам по експериментите, така е  hahaha

# 230
  • у дома
  • Мнения: 967
Абе то е ясно, че там няма да ходя повече, но по ми е чудно, че товя не е някакъв квартален салон - да влиза чат-пат някой...Това е козметичка която работи от 8 до 8 нон-стоп...Как може да се излага така, че излага и клиентите си на опасност. Аз като и казах, че имам сърбежи и пъпки - тя ми вика, това е слънчева алергия, Outta Joint, а аз по цял ден съм на работа, де го туй слънце! 

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Устата, и аз не знаех, че има още козметички, които работят с допотопни методи Shocked
Момичета, получих балоните и брошурите Grinning Утре ще ви чакам Hug

# 232
  • Мнения: 917
гадост, купихме я въпросната каша, ама това моето нали си е винаги капризно, въпреки че 2 дена нищо не е яла, само като я куса и стисна устата и това беше. набързо приключи с нея, явно няма да я яде. Прахчета и на нас ни изписа педито - ентерол и хидрасек. Тя е адски нервна само лежи и плаче и ние с таткото я гушкаме, ама файда няма.

# 233
  • у дома
  • Мнения: 967
Бубичко, давай повече течности и ако трябва насила и давай оризова вода и на НIPP ORS 200, има ефект. За хидрасека и ентерола едновременно, Димитрова каза, че не се комбинират, защото едното правело филтър на червата и по този начин не можело другото да се усвоява. Не знам...
PS Сега виждам, че твойто детенце е родено на датата на мойто, ама една година по-ксно, значи са астрални близнаци

# 234
  • Мнения: 5 539
Абе то е ясно, че там няма да ходя повече, но по ми е чудно, че товя не е някакъв квартален салон - да влиза чат-пат някой...Това е козметичка която работи от 8 до 8 нон-стоп...Как може да се излага така, че излага и клиентите си на опасност. Аз като и казах, че имам сърбежи и пъпки - тя ми вика, това е слънчева алергия, Outta Joint, а аз по цял ден съм на работа, де го туй слънце! 

Виж сега, може да не е от това, че колата е ползвана многократно.
Понякога кожата, ако е по-чувствителна, прави такава реакция.
Или пък ако е била по-гореща колата, може да се изприщиш.

На мен ми се случи веднъж, когато бях на коламаска на триъгълник. Колата беше еднократна, но козметичката явно я беше затоплила прекалено.
После кожата ми се зачерви и обели, ужас #Crazy Повече не отидох при нея за кола.
А когато другия път я питах, тя само дето не обвини мен Close
При друга козметичка не ми е ставало така.

Знам, че има специална кола за чувствителна кожа, питай в салоните. Мисля, че в салона, който е под АГ клиниката на Михайлов, работят с такава, но ми е старо инфото.

Бубичко, бързо да се оправяте  bouquet

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добър ден и от мен,
аз тук съм се заровила в едни документи в офиса и почти нямам време да Ви чета.
Ами това е, само се включвам да кажа здрасти и изчезвам
Чао

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Бубичко направи на малката бисквитена торта със бисквити Закуска, кремчето между бисквитите го направи с някакво запичащо пюренце най-добре от шипки, ако ги харесва киселичко и задължително без мляко. Можеш да й изпечеш ябълки: измиваш ги, издълбаваш им семките и вътре пълниш със захар и ги мяташ във фурната. Ако тя не ги яде ти ще си похапнеш и естествено ще се запечеш преди нея Grinning

Забравих може и един банан за деня, но само един.
Ние въпреки че сме големи всяко лято лекуваме разстройство, като първия път даже бяхме на инжекции с гентамицин. Страшно няма само да уцелиш какво и харесва да яде от диетичните храни.

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 13:28 от 6u6on4eto

# 237
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 757
Бяхме при педи е не ни се размина антибиотика.Сега сме с червено гърло и кашлица.Добре че поне температура няма че съвсем ще издивея.Изписахани и нови капки Коларгол  а каква борба ме чака после докато ги сложим Mr. GreenНа болните да оздравяват по-бързо. Hug Hug

# 238
  • UK
  • Мнения: 1 351
Устата, и аз не знаех, че има още козметички, които работят с допотопни методи Shocked
Момичета, получих балоните и брошурите Grinning Утре ще ви чакам Hug


 Там ще сме...
 Даже като гледамще сме по- раничко на мястото  Embarassed така, че като дойдеш и видиш две луди с големи шкембета да знаеш, че сме ние  Laughing

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 6 461
И ние сме болни - миналата седмица начална херпангина,сега пък тази фарингит  Rolling Eyes

Иначе за разстройството - банан само парен т.е потопен с кората във вряща вода - така ми каза миналото лято Димитрова като го карахме вируса.Само се моля и това да не го лепне,че не знам направо как ще се изхранваме  Confused

Общи условия

Активация на акаунт