На плаж Бургаски се печем и на бира форума четем

  • 12 228
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • UK
  • Мнения: 1 351
За гинеколог отново ще препоръчам Драгнева, не работи със здравната каса, но съм много доволна.

  Peace ходя при нея от много време и сега ми следи бременността от самото начало и тя ще ми води секциото...  Peace За нищо на света не бих я заменила  Peace

# 211
  • Мнения: 2 577
ТРЪГВАМЕ С БАТКОТО НА ИЗПИТ В ПМГ-то
СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ /ДО ОБЯД/  Praynig
ЦЕЛУВКИ  Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 279
Добро утро!Кафенце?

Нас ни нямаше два дена-бяхме в Несебър на гости, a вие сте писали,писали...Тъкмо имах въпрос за неплатеното майчинство след навършване на две години на детето, но сега вече всичко ми е ясно.
Amelia детска градина "Райна Княгиня" се намира в "Славейков" и не съм чула да е нещо по-особена.
Пиши непременно как е минал изпитът,че и нас догодина това ни чака.

# 213
  • Мнения: 917
ТРЪГВАМЕ С БАТКОТО НА ИЗПИТ В ПМГ-то
СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ /ДО ОБЯД/  Praynig
ЦЕЛУВКИ  Heart Eyes



Стискаме, Стискаме...
Ох да си кажа аз каква ми е мъката. Малката от сряда е болна - някакъв летен грип и два дена е на диета. След като цяла нощ плака, сега установих че и разстройство има, а то нали само препечен хляб е яла със сирене и не мирише и чак сега разбрах, след като смених памперса и заспа, а е и гладно милото не е истина. Коремчето му направо е вдлъбнато. То вече й омръзна тоя твърд хляб и сирене и снощи ми носи един лигав и ми го вре в ръцете, а аз го хващам и го хвърлям на една страна, тя обаче ревва взима го и пак ми го вре в ръцете, и аз се чудя защо ама викам айде ще ти го вържа като искаш. И наща щастлива и доволна отива да чака пред хладилника. Отворих го и тя гледа гледа вътре пет минути и накрая си хареса кашкавала, не че много го яде, но поне си куса, че сирененто като го види вече и бяга настрани, а преди умираше за сирене. Аз в събота заминавам на сватба в Силистра,а от там в неделя на изпити в Свищов, а направо сърце ми се къса да я оставя. Сега рева и се чудя какво да правя. Доктор Караджова, при която се записахме сега, съм я побъркала жената да й се обаждам. Ама то ефект не става за един ден, повръщането го спряхме, ама сега това разстройство докато мине.
ох, ето излях се мъката, поне знам че вие ще ме разберете.

# 214
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 772
Добро утро и от нас.Мими е болна също от сряда.Ходихме при педи ,каза че гърлото и е чисто и гърдите ,ама сополи колкото щеш.Капя капки и давам Оксилококцинум, ама никва файда.Кашля педи ми изписа само някакъв сироп.През деня няма температура ,ама вечер снощи пак около 40 гр. #CrazyДнес пак ще е водя да видим да не е слязло надолу.bubi4ko аз за разтройството  давам гентамицин 80 мг една ампула е разделям на две сутрин половината а другата половина вечер.При нас действа винаги и веднага, но незнам как е при вас.Зимата Мария беше 13 дни с разтройство и нищо не и помогна само това .Ти преценяваш но все пак се допитай до педи.Може да купиш и по малко милиграми мисля че 10 беше най малкото.

# 215
  • Мнения: 835
bubi4ko, ние също сме болни, но сме само с висока Т. Можеш на малката да и дадеш каша за запичане, да хапне нещо друго детето. Бързо оздравяване!

# 216
  • Мнения: 917
сега пак звъннах на доктор Караджова, тя каза да купя за хранене лечебна Хумана - чували ли сте и къде я има, аз за първи път чувам

# 217
  • Мнения: 9 914
По аптеките я има.
какво казват лекарите, много ли дечица има болни вече?

# 218
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
ТРЪГВАМЕ С БАТКОТО НА ИЗПИТ В ПМГ-то
СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ /ДО ОБЯД/  Praynig
ЦЕЛУВКИ  Heart Eyes


Успех на синчето!

Ох да си кажа аз каква ми е мъката. Малката от сряда е болна - някакъв летен грип и два дена е на диета. След като цяла нощ плака, сега установих че и разстройство има, а то нали само препечен хляб е яла със сирене и не мирише и чак сега разбрах, след като смених памперса и заспа, а е и гладно милото не е истина. Коремчето му направо е вдлъбнато. То вече й омръзна тоя твърд хляб и сирене и снощи ми носи един лигав и ми го вре в ръцете, а аз го хващам и го хвърлям на една страна, тя обаче ревва взима го и пак ми го вре в ръцете, и аз се чудя защо ама викам айде ще ти го вържа като искаш. И наща щастлива и доволна отива да чака пред хладилника. Отворих го и тя гледа гледа вътре пет минути и накрая си хареса кашкавала, не че много го яде, но поне си куса, че сирененто като го види вече и бяга настрани, а преди умираше за сирене. Аз в събота заминавам на сватба в Силистра,а от там в неделя на изпити в Свищов, а направо сърце ми се къса да я оставя. Сега рева и се чудя какво да правя. Доктор Караджова, при която се записахме сега, съм я побъркала жената да й се обаждам. Ама то ефект не става за един ден, повръщането го спряхме, ама сега това разстройство докато мине.
ох, ето излях се мъката, поне знам че вие ще ме разберете.

Милото, дано по-скоро оздравее. А на теб успех на изпитите. М/у другото какво учиш? Аз също съм завършила СА.  Peace

Добро утро и от нас.Мими е болна също от сряда.

bubi4ko, ние също сме болни, но сме само с висока Т.

Бързо оздравяване и на вашите сладури.

# 219
  • Мнения: 4 546
lucil30 аз също имам допълнителна застраховка, но реших да не я ползвам, защото като отидох по тази линия ризова така ми се развика, че реших, че никога повече не искам да я виждам тая жена.  Confused останах с впечатление, че няма да ми обърнат много внимание, като отида от допълнителното осигуряване и реших да мина по ЗК. обаче пък, твоята пирятелка , ако не е доволна, винаги може да си вземе направление от джипито и да отиде при друг.
колички Кенгуро къде се продават?

# 220
  • вкъщи
  • Мнения: 2 467
bubi4ko лечебна хумана има по всички аптеки и по детските магазини,в които се продават детски храни,млека и т.н.стискам палци да се оправите бързо.

# 221
  • Мнения: 917
аз уча магистратура дистанционно в Свищов - Международни проекти, това и работя.
Колички Кенгору се продават в Полиема и с Слънчо на Възраждане - поне там със сигурност съм ги виждала.
Сега пратих таткото за лечебната хумана, но малката направо е парцал. На сватбата реших да не ходя, въпреки че ми е много добра приятелка, но детето не мога да оставя, та камоли и да се веселя. И от първия изпит се освободих, така че направо в неделя в 3ч ще пътувам за Свищов за втория изпит, много се надявам до тогава малката да е по-добре.

# 222
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Не знаех, че има такава магистратура. Сигурно е нова. Аз съм завършила преди 5 години все пак.  Grinning

# 223
  • На морето!
  • Мнения: 5 794
Запис набързо и започвам да ви чета докато мишлето се оригне,че тъкмо се накърмихме Mr. Green
Да ви питам протеста е утре,нали?

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Бубичко лечебната хумана я продават освен в аптеките и в магазините за детски храни, има я също и в Билла. Тя е с неопределен вкус на банан, кутията е жълта. Моят син въпреки че е толкова голям като отидем в Билла и все ми мрънка да му купувам, определено много му харесва още от бебе, но пък има деца които не я понасят. И като имаме разстройство диетата ни се състои в лечебна хумана и нищо друго  Crazy

Е марианамама ти е отговорила вече. Да се оправяте бързо.

Общи условия

Активация на акаунт