Обличате ли се в ежедневието със черни дрехи?

  • 12 224
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не нося черно - не е моят цвят. Приличам на призрак в черно. Обичам ярките цветове, най любими са ми оранжевото, зеленото и  жълтото. Напоследък нося и различни нюанси на кафявото - от златисто до шоколадово.

Съвсем като Пролетната Фея съм. Даже черни обувки нямам.

# 17
  • Мнения: 338
Не, нямам такива дрехи.
Не обичам черния цвят.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 161
Имам дрехи, чиито основен цвят е черният и един единствен топ изцяло в черно, но като се замисля, скоро не съм ги обличала. Харесвам се в черно, но само от време на време. И то доста рядко. През зимата повече нося черно - яке, ботуши, панталони...но пак не е основен цвят в гардероба ми.

# 19
  • Мнения: 720
ДА  ,винаги съм носила 4ерни дрехи,така ми е кеф и се 4увствам комфортно.../това не озна4ава 4е нямам и други цветове в гардероба разбира се....../но 4ерното определено е моя цвят.
   и не....нямам нищо общо с метъла.

# 20
  • Мнения: 3 376
Обичам черните блузки по принцип,днес бях с такава,имам и черни потничета,но не съвсем черно ами с апликация или картинка,нещо от този род.Когато ходех на работа костюмите ми бяха почти в черно,така се чувствам по-стилна,незнам защо се харесвам в този цвят,носи ми носталгия понякога,но пак продължавам да го нося.
Ааааа,панталоните са ми черни...наскоро се зачудих защо все си купувам и купувам след като преброих 18 такива... newsm78

# 21
  • Мнения: 22 945
ДА  ,винаги съм носила 4ерни дрехи,така ми е кеф и се 4увствам комфортно.../това не озна4ава 4е нямам и други цветове в гардероба разбира се....../но 4ерното определено е моя цвят.
   и не....нямам нищо общо с метъла.
Peace И аз така,обожавам черното,а и много ми отива.

# 22
  • Мнения: 720
ДА  ,винаги съм носила 4ерни дрехи,така ми е кеф и се 4увствам комфортно.../това не озна4ава 4е нямам и други цветове в гардероба разбира се....../но 4ерното определено е моя цвят.
   и не....нямам нищо общо с метъла.
Peace И аз така,обожавам черното,а и много ми отива.



и на мен... Laughing Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
И аз се включвам в групата на обожаващите черното. Имам и други цветове разбира се в гардероба си, но предпочитам и купувам черно.

# 24
  • Мнения: 14 654
въпреки че на една метълка и се полага - не Grinning
Една метълка по душа ще се познава дори в оранжева туника с жираф Simple Smile
Не нося черни дрехи, не ми прилягат

# 25
  • Мнения: 1 488
Не! Но работата ми го изисква! Униформата ми е изцяло в черно! Когато не съм на работа не нося черни дрехи. Обичам цветните дрехи, комбинацията между тях, разнообразието в облеклото. Черното е скучно!

# 26
  • Мнения: 22
И аз се включвам в групата на обожаващите черното. Имам и други цветове разбира се в гардероба си, но предпочитам и купувам черно.

 newsm10

# 27
  • Мнения: 2 386
Черното е скучно за хора без фантазия. Черното е класика и стил. Черно с цветен акцент е една от най- сполучливите комбинации.
Отговорих ли на въпроса?  Laughing

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не, само панталони и воалени официални блузи, но не оби4ам толкова 4ерно!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт