ЮНИ 2004 - 12 - Честити Рождени Дни ,мили дечица!:-)

  • 18 147
  • 267
  •   1
Отговори
# 225
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Деца различни - големия има страх и при него вървят наказанията, но малката въобще не може да я стресне нищо. Оставям я сама в спалнята (ние нямаме детска), и тя пристига подир мен... и от шамарите не се трогва, реве си и пак както си знае.

Ето малко снимки на рисувачите
                                 

Уф, малко много станаха, ама като не мога да избера... То с това цифрово фото... Имам стотици снимки.
Първите 2 са от септември 2006, другите са от това лято...  Синята престилка е специално за рисуване и моделиране - да предпазва дрехите (подарък и е, аз не бих купила такава щуротия, облякох и я поне да се използва малко, иначе ще остане нова Laughing)

# 226
  • Мнения: 3 537
Това са правили на градината вчера,стига да разберете какво е. Joy
Реших да ги събирам в един албум,за да си ги има за спомен един ден. LaughingТворбите от къщи са много по-добри Grinning,но тях няма да ги качвам,те са безброй.

# 227
  • Мнения: 3 537
Меги,големи са сладури! Wink
Аз и дадох най-тънката четка,че с дебелата много цапа.Като посвикне,ще и дам по-дебела. Simple Smile

# 228
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Точно вчера взех на Велина това дето е с дърветата... Laughing Явно работят по едни и същи книжки...
... А пък аз почнах направо с дебелата, батко и не я искаше, а пък нямаше друга... Тя нали още не разбираше - за нея каквото остане...

# 229
  • Мнения: 3 861
Е,аз не съм много нова. WinkПиша в тая тема от януари 2006 година,но бях с друг ник -Krasi76,а ти беше Лили,ако не се лъжа. Grinning

ааа много добре си те спомням, по Анелия де...Ако мислиш, че не съм те разпознала и в другите теми,  в които се засичаме, лъжеш се.

Имах предвид, че не виждам вече СтаМ, Маргарита, Сайонара, Томасе, мама Миши... и кои бяха още.... newsm78
забравила съм вече...старост - нерадост.

Ние преди малко се прибрахме от театър. Гледахме "Бабината питка". На Калоян му хареса, не го бях водила от половин година сигурно и беше позабравил какво е театър, но си припомни. Обаче малко попрекалиха  накрая с песните и танците и на децата им писна и се разбръмчаха и развилняха. Калоян естествено не направи изключение. След това седнахме в Джимис, диването отказа палачинката, която му бях поръчала и се наложи аз да я изям, ходи отслабвай после... Confused Скъса ми нервите, яко и в момента продължава...Оххх  чакам с нетърпение да стане 17.00 часа, баща му да се прибере от работа и да го закара на бабин дом  ooooh!

Звезделина, Калоян определено НЕ си събира играчките, аман вече. Все се каня, че ще започна да изхвърлям наред  #Cussing out

# 230
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Мама Миши има бебче - през март т.г.

И аз съм писала отдавна - януари 2005 - после по-малко - после други теми ми привлякоха вниманието... и така.

# 231
  • Мнения: 3 861
Мама Миши има бебче - през март т.г.

И аз съм писала отдавна - януари 2005 - после по-малко - после други теми ми привлякоха вниманието... и така.



Да, спомням си, че роди. Сайонара(сега Цветенце) също роди наскоро второ детенце, мисля момче, но не съм убедена...

нареждам се и аз на опашката за сестричка, че панделки ми се връзват  Grinning Grinning Grinning

# 232
  • София
  • Мнения: 123
Мама Миши има бебче - през март т.г.

И аз съм писала отдавна - януари 2005 - после по-малко - после други теми ми привлякоха вниманието... и така.



Да, спомням си, че роди. Сайонара(сега Цветенце) също роди наскоро второ детенце, мисля момче, но не съм убедена...

нареждам се и аз на опашката за сестричка, че панделки ми се връзват  Grinning Grinning Grinning
Е дай боже, и аз за това се глася,пък да видим дали ще стане Joy,на моя му казх,4е сега ми свършва цикъла и да внимава,4е какво съм му намислила.... luvbed .Колкото до рисуването,в нашата детска в4ера са рисували къщи,сега са ми дали един списък да купувам-блок4ета,бои,пастели и....още много,отделно ни събираха по 15лв.за някакви у4ени4ески помагала или нещо подобно,та утре ще ходим да пазаруваме,няма на4ин.

# 233
  • Мнения: 371
Лелеее, докато изчистя и сте изписали темата Hug
Иначе и аз наказвам в спалнята, че нервите не ми издържат да и слушам рева и тръшкането, ама и тя само реве и не помага особено. Ама нали респект трябва малко...
Eis, готинки са, аз си имам една папка, ама досега не бях се сетила да снимам (тя половината си ги изпокъса Sad ) От яслата още. Сега нали има стачка и от градината все още нямам творения.
А иначе на пистъпулката се хвана и за боичките (мама е рисувачка) Mr. Green

А за темата - цял ден сме най-отгоре Mr. Green
Все така!
Руми, хайде борете се за второ Wink

# 234
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Всички произведения ги събирам (големия сравнително късно се престраши да рисува - бях бременна с малката, значи към 2 и половина е бил). Тя ги плеска отрано - нали има от кой да гледа. Миналата година ми беше рисувала "гогодил" - крокодил и Козичка с косичка - умрях от смях. Сканирани имам много малк част от тях - пращала съм на баба им да ги види. Но не е късно да ги сканирам. Моите са прибрани в джобове в голяма папка и нависоко (а и надалече Laughing - нося ги в Сливен при моите неща от следването и от работа после - имам един куп папки).

# 235
  • Мнения: 3 537
Меги,нашите  не ни ги дават.Аз затова ги снимах.Наредени са там ,може би по-късно ще ни ги върнат. Simple Smile
Лили,аз пък не знаех по едно време ,че ти и Доня Коприва сте едно и също лице.Признавам си. BlushИмах съмнения де,но се уверих в това,чак като видях в седмичната чат-темичка да те наричат "Лили" .
Дианчето и ние имахме много рисунки от яслата,но вече ги няма. Laughing
Хайде,успех на желаещите за бебе! HugДано скоро да се похвалите! Peace

# 236
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами те ги нареждат на една коркова дъска в коридора, изчаквам прилично време и после си ги вземам (но не изнасят всичко). Обикновено в петък прибирам всичко. После разчистват дъската за следващата седмица. От групата на големия знам, че ги изхвърлят. Затова си ги прибирам без притеснение.
Хайде чао от мен за днес, че вече се изпосъбудиха всички, отивам пак да готвя...

# 237
  • Мнения: 371
И при нас така на дъска ги вадят, както и листчета с мерките им, когато ги мерят Simple Smile
Първия път попитах и ми казаха, че са за майките Simple Smile
Абе хора да ви питам нещо Thinking
Мойта щерка изпада яко в истерии, когато не и е угодено. То е тръшкане, то е крещене (все едно я колиш с тъпото на ножа), то е хвърляне на предмети, абе олелия направо. Обаче в спалнята (наказана) покрещи 2-3 минути и се умири, за да я върна обратно.
Струва ми се много ненормална тая работа. То и аз понякога и крещя като луда, ама като остана без нерви ooooh!
И това не е от вчера, винаги го е правила, може би от годинката някъде (явно тогава се е осъзнала, че това е вид оръжие срещу нервите на хората и ще и угодиш, че да не я слушаш #Crazy)
Как е при вас? Има ли такива работи?

# 238
  • Мнения: 3 537
Абсолютно същото е и при нас,успокой се. Wink

# 239
  • Мнения: 371
Слава Богу Praynig
реших вече че съм си изтерясала детето нещо Joy

Общи условия

Активация на акаунт