Изпитаните билкови рецепти на баба Ванга

  • 343 371
  • 271
  •   3
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 326
Здравейте!
ЗНаете ли друга рецепта за сополи на Ванга освен за масло в нослето? Не зная, дали ще успея да сложа маслото? От магазина купувате, нали? Хремата на сина ми /3,6 г/ не минава почти, пробвала съм почти всички бабини илачи. Благодаря!
Не е от рецептите на Ванга, но пък при син ами помага на 100% винаги.

В 10 мл сребърна вода, се капват 10 капки прополис - в носа се слагат по 3-4 капки на ноздра 4 пъти на ден.
И при нас действа безотказно! Само че аз слагам 5 капки прополис на 10мл. сребърна вода и капя доста на често.

# 256
  • Мнения: 3
здравейте,някой пробвал ли е рецептите за отслабване на Ванга.интересно ми е как като се облива тялото се отслабва  newsm78

# 257
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз отдавна съм се наканила да търся тази билка Омайниче, ма само се каня. Но пък като го намеря, ше взема да се запася с повечко. JoyДа се поливам чат пат, като попрекаля със сладкото.
Иначе съм склонна да вярвам на билките и на Ванга, трябва да се пробва все пак, тва е най-лесното отслабване - просто се поливаш с отварата. Grinning

И при нас действа безотказно! Само че аз слагам 5 капки прополис на 10мл. сребърна вода и капя доста на често.
Ами предполагам слагам повечко сребърна вода, щот я сипвам на око.Но пък щом на детето не му люти и не се оплаква, значи е ОК. Последно когато ползвах тази комбинация, беше след едномесечен зелен сопол от едната ноздра, което става всяка година по едно и също време, когато започва и алергията на сина ми, всичко цъфнало, вързало, позеленяло + пухчетата от тополите. Та пръсках Еуфорбиум /дето е за всякакъв тип хрема/, после Отривин изписан от личната, нищо не помогна. Докато се наканя да купя сребърна вода, купих, сложих прополиса, капах 4 пъти в деня и на следващият ден няма зелен сопол, няма никой. Затва го препоръчвам на всеки, каво като каже думата сопол. Peace

# 258
  • Мнения: 2 761
Аз отдавна съм се наканила да търся тази билка Омайниче, ма само се каня.

Тук отдавна не следя какво се пише,но сега прочетох за Омайничето-какво за него сте коментирали,че съм изтървала.
Аз съм го пила в комбинация с още няколко билки-беше нещо от сорта тибетска подмладяваща смес(с бг билки Simple Smile)-бях я си купила от билковата аптека на Етъра.Мисля,че рецептата можеше да се повтори след 5 години,поне такива спомени имам.
Обаче Омайничето в рецептата не беше точно това,което очаквах,ами обикновен силивряк...Иначе си имам Орфeeво в градината в Бг,но май откакто съм го взела въднъж се съживи и после все стои "умряло".То така си и пишеше,че не вирee на други места,ама аз все още си го държа-току-виж живне и цъфне.

# 259
  • Мнения: 2 761
Намерих нещо подобно като състав на това,което пих аз,но мисля,че при моята смес ягодата липсваше.Иначе безсмъртничето беше под името жълт смил,обаче и там не е ясно точно кой вид,че има няколко вида омайниче(безсмъртниче).Моята смес обаче беше в друг пакет и ако не се лъжа тази аптека в Етъра е на Емил Елмазов.

http://bilkovichayove.com/%D1%82%D0%B8%D0%B1%D0%B5%D1%82%D1%81%D … 0%B5%D0%BD%D0%B0/

А тук има капки:
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=22141&a … 3964&bilki_o=

# 260
  • София
  • Мнения: 5 289
Омайничето от рецептите на Ванга, прави се отвара и се поливаш с нея, веднъж ли беше, три пъти ли не помня, рецептата е за отслабване. Peace

Последна редакция: нд, 27 май 2012, 10:05 от КАРЧЕВА

# 261
  • Мнения: 2 761
А,чак пък с поливане да отслабваш...Ама опитайте.Бъзсмъртниче има по билковите аптеки-жълт смил,силивряк и още няколко имена има,там трябва да ги знаят.

# 262
  • Мнения: 12
Записвам се! Направо е страхотна темата!   bouquet

# 263
  • Мнения: 729
И ние имаме голям проблем със сливиците, ако ни се размине операцията - най-добре... Започвам с билколечение...

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
И ние имаме голям проблем със сливиците, ако ни се размине операцията - най-добре... Започвам с билколечение...

Пиши какво е и как ви се отразява. Peace

# 265
  • България
  • Мнения: 490
Всички знаем за баба Ванга. Рецептите, които е давала на хората продължават да действат навсякъде по света.
Аз лично съм използвала няколко от тях и съм изумена...
Последното, което пробвах е когато бебчето ми имаше висока температура. Изкъпах го само 1 път с варено сено и повече не вдигна! Представяте ли си! Той беше със зачервено гърло и беше нормално да има температура, но нямаше...  newsm78. Изпробвах тази рецепта, когато вадеше зъбче и пак с температура месец-два преди това. Реших, че е станало съвпадение... Да ама не.

Тези рецепти са уникални! Има такива за много болести. Възползвайте се и вие преди да натъпчете сладурчовците с лекарства   bouquet

http://www.vanga.info/prescriptions.html


този сайт не ми отваря нищо за Ванга...излизат само реклами

за болки в яйчниците търся лек

# 266
  • Мнения: 287
Момичета някой може ли да каже или да ме насочи към линк с конкретна рецепта на баба Ванга срещу вагинални гъбички. Порових се, но не намерих, засега.
Благодаря предварително  Hug

# 267
  • Мнения: 0
Всички знаем за баба Ванга. Рецептите, които е давала на хората продължават да действат навсякъде по света.
Аз лично съм използвала няколко от тях и съм изумена...
Последното, което пробвах е когато бебчето ми имаше висока температура. Изкъпах го само 1 път с варено сено и повече не вдигна! Представяте ли си! Той беше със зачервено гърло и беше нормално да има температура, но нямаше...  newsm78. Изпробвах тази рецепта, когато вадеше зъбче и пак с температура месец-два преди това. Реших, че е станало съвпадение... Да ама не.

Тези рецепти са уникални! Има такива за много болести. Възползвайте се и вие преди да натъпчете сладурчовците с лекарства   bouquet

http://www.vanga.info/prescriptions.html


този сайт не ми отваря нищо за Ванга...излизат само реклами

за болки в яйчниците търся лек

Този сайт вече го няма, но виждам че тук са започнали да събират рецепти и част от тях са на Ванга:

http://bilkovi-recepti.com/

# 268
  • Мнения: 0
Да разбутам темичката.Интересуваме рецептата за отслабване дали помага.Тази с поливането с вода от омайниче!  Confused

# 269
  • Мнения: 54
Моля ви кажете ми не6то природно за кашлица.Малкия ми син е на 6 години и адски често прави бронхити и сега пак кашля .чакам с нетърпение ... ако знаете нещо ефикасно

Общи условия

Активация на акаунт