Тъпи ли са американците?!

  • 9 852
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 076
Само комплексарите си позволяват да делят нациите на умни и тъпи.Това съм го чувала и за германци,и за скандинавци,а като отидеш да ги видиш как живеят,ти става ясно,че тъпи хора това не могат да го постигнат...къде са те,къде сме ние(Пегъзи Музовски Wink)

# 16
  • Мнения: 6 315
Не, тъпо е да обобщаваш така Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 677
Холограми, еспешъли фор ю - "136-145 - Изключително надарен, явявате се гений за повечето хора"

# 18
  • Мнения: 1 299
Холограми, еспешъли фор ю - "136-145 - Изключително надарен, явявате се гений за повечето хора"


хех, не е истина просто  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 806
очевидно не са

# 20
  • Мнения: 335
Само комплексарите си позволяват да делят нациите на умни и тъпи...

Естествено, че нациите си имат генотип и собствена народопсихология.
Естествено, че могат да бъдат "делени" по типични черти - за начина им на живот, за историята им...
Най-типичната за българина е чуждопоклонството, прословутото: "Тоз или онзи е на светлинни години от "нас"! Ех..."
Като нямаш самочувствие, въпреки че имаш всичко друго, и най-тъпият ще ти е все "на светлинни години". И все ще си на зор да се сравняваш с някого.

# 21
  • Мнения: 677
Заменям високо айкю, за американски стандарт  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 423
Мине, не мине, току си бием една чикия.
Все на другите не им става. Ай, спрете се.

# 23
  • Мнения: 3 268
Без да гледам клипа, ще кажа, че изобщо не са тъпи. И не познавам нито един американец Laughing.
Не може да е тъпа една нация, която живее светлинни години пред нас във всяко едно отношение. Дори и някой да ми каже, че друг им е измислил това или онова - няма значение. САЩ е хубава държава. А за да бъде такава, значи на хората там им сече пипето.
"Хубава държава" с псевдо демокрация,в която полицаят може да те застреля за обида към него,в която ако си загубиш работата,губиш всичко,щото живеят само на кредит,в която има най-много самотни хора на глава от населението,в която през месец някой малолетен застрелва съучениците си,в която децата не знаят какво е да играеш навън с приятели....Да изброявам ли още.

# 24
  • Мнения: 335
Не заменям нищо с нещо американско.
Те вече дойдоха да си го вземат.
Засега в Бояна, утре - и в други градове...
За "чикиите" пишете до Овалните кабинети на Дондуков, може на ЛС.

# 25
  • Мнения: 7 837
Все на другите не им става.

На сопрано дали му става с това ай кю?

# 26
  • Мнения: 677
Ай кю, но и фи все пак  Laughing
И да ме извинявате, ама аз квито пичета съм виждал по американско-нема и в Украйна  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 7 837
Сопрано, благодаря ти за комплимента към моята личност - пиче и една втора  Hug

# 28
  • Мнения: 4 770
А въглена черен ли е?  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 335
Ми да - американското кино не може да се сравнява с украинското...

Обаче не ми е до изкуство, понеже чета новините: Румен Петков ще получава златен часовник от Буш - спасил му живота май.
Предотвратил атентат като хванал арабин с пушка и още 4-ма ("предотвратен е контакт с американския президент").

"Освен арабина са хванати още четирима души - 33-годишен мъж и група от други трима - двама мъже на 24 г. и 36 г., и една жена. Те заплашвали българския и американския президент... за охраната на Буш са се грижили 3500 служители на МВР, като 1000 от тях са командированите полицаи, а 550 командированите жандармеристи и целият състав на НСО...
По време на посещението на американския президент и преди него са проверени над 1000 лица и 546 адреса в София..."


Сече му ай кюто на Петков...
Извинети, на вратата ми се звъни (ние сме от "специалната зона")

http://dnes.dir.bg/2007/06/12/news1773799.html

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 14:55 от Холограма

Общи условия

Активация на акаунт