Какво мислите за гейовете и истински мъж ли е бил Ахил ;)

  • 6 647
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
Интересно поставен въпрос Thinking А оня изрод от снощните новини, дето разбил главата на 3-годишното си детенце истински мъж ли е Thinking Сигурно, щом е направил 6 деца...
Що не престанете да гледате на хората в гащите и леглата Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 920
Интересно поставен въпрос Thinking А оня изрод от снощните новини, дето разбил главата на 3-годишното си детенце истински мъж ли е Thinking Сигурно, щом е направил 6 деца...
Що не престанете да гледате на хората в гащите и леглата Rolling Eyes

Детето почина сутринта. Интересно защо няма пусната тема. Може би защото е ромче и ще се приеме за дискриминация.

# 62
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 545
Все едно хомо или хетеросексуални.Все сме хора.Лошото е ,че има педераси по душа!Без значение от пола.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Не познавам гейове (или поне не са ме уведомили, че са такива  Simple Smile)
Нямам нищо против, ако някой направи своя избор в живота - без да накърнява правото на избор на някой друг - и е щастлив от този си избор. А видът на този избор е важен, защото може да повлияе из основи на живота на човек - не толкова, колкото ако е левичар, например.
Случайно съм попадала на "изповеди", разговори на гейове в интернет и са ми правили впечатление на писани от много объркани хора, направо с психологически проблеми. Вероятно просто на такива съм попаднала, не знам. Не просто, защото "аз не ги разбирам".
Всяко нещо си има причина - и да си гей, също. Интересно е да се навлезе по-дълбоко в това, кое би накарало психиката на човек на балансира с такова едно привличане... Но тук нагазвам в дълбоки води.

# 64
  • Мнения: 6 315
Нямам нищо против гейовете и лесбийките. Познавам такива и преките ми впечатления от тях са, че са готини хора. Така де, не ме интересува с кого делят леглото си и какво правят в него. А българите сме доста незрели в доста отношения и само шушукаме и плюем зад гърбовете им. Георги Парцалев също е бил гей и прекрасен човек и актьор. Мариус - също, невероятен е!

Ако детето ми е с такива наклонности пак ще продължа да го обичам.

# 65
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Приемам ги и дори смятам, че никак не им е лесно в това консервативно общество. Те са хора като всички останали, но спят с хора от същия пол. Не говоря за тези душевно изкривени и уродливи създания, които парадират със своята сексуалност и я развяват като знаме, за да извлекат някакви облаги или просто да са център на внимание.

# 66
  • София
  • Мнения: 18 679

Детето почина сутринта. Интересно защо няма пусната тема. Може би защото е ромче и ще се приеме за дискриминация.
Милинкото Cry Бог да го прости!
Защо пък трябва да има пусната тема? Достатъчно е трагично и без да философстваме по въпроса Tired

А сега си говорете за педерасти и истински мъже, повече няма да преча Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 1 425
Интересно поставен въпрос Thinking А оня изрод от снощните новини, дето разбил главата на 3-годишното си детенце истински мъж ли е
Не виждам никаква връзка с темата, но все пак ще кажа - заради такива хора смятам че трябва да има смъртно наказание.

# 68
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
Мразя крайностите във всяка форма:
Нямам нищо против гейовете, но мраза крайното педалско поведение
Обичам силни мъже, но ненавиждам твърдения от сорта "Хъм как ще се избръсна подмишниците - да не съм гей"

# 69
  • Мнения: 3 423
заради такива хора смятам че трябва да има смъртно наказание.
А защо не да се даде доживотна присъда?
Що да приключва гейската им романтика
толкова бързо, а?! 25 години анален секс!
Само. Редовно. Промискуитет. До откат.
Иначе пук-тряс и несбъднат педераст.

# 70
  • Мнения: 431
Не познавам гейове. Чела съм такива по форуми, правят ми впечатление на по женски злобнички особи.

Чела съм Илиада, там не се казва Ахил и Патрокъл да са се сексили. Описани са като приятели. Останалото са тълкувания.

# 71
  • Мнения: 3 423
ненавиждам твърдения от сорта "Хъм как ще се избръсна подмишниците - да не съм гей"

Това е типичната реакция на българина.
А гейско ли е да се носят чехли, а? А?

# 72
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
ненавиждам твърдения от сорта "Хъм как ще се избръсна подмишниците - да не съм гей"

Това е типичната реакция на българина.
.........или на педераст, който още не е"излязъл от гардероба"

# 73
  • Мнения: 920
ненавиждам твърдения от сорта "Хъм как ще се избръсна подмишниците - да не съм гей"

Това е типичната реакция на българина.

И на германките.

# 74
  • Мнения: 1 425
Това е типичната реакция на българина.
Хайде хайде ... достатъчно българи се бръснат под мишниците. Ти, Лиске с колко българи комуникираш че си толкова наясно?

Общи условия

Активация на акаунт