Септемврийската мама си хапва черешки и пазарува бебешки дрешки

  • 15 416
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 405
Здравейте момичета! Hug
Бебе,поздрави за страхотната темичка  bouquet
Анири,първите два размера които си дала са в норма.Последният нещо не го разбрах ,но мисля че и ти.Успокои се! Твоят лекар ще прецени най-добре

Ние вчера бяхме на преглед и за сега всичко е наред.Единия бебок е малко по-голям от другия,но пак е границата на нормата.За сега са в главично и седалищно предлежание,но все още има време.Отностно раждането,не ми се рискува и ще е секцио.Ако беше едно,не бих се замислила.Така че,ще открия сезона и благодаря на ятото за телефоните Laughing

Приятна вечер от нас тримата Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 320
Е, хайде и аз да се запиша в новата темичка, че е много готина! Браво, bebesmile3501

# 17
  • Мнения: 518
В борса "Бебчо" на Студентска, до нас, продават и на дребно - пазарила съм Peace
Благодаря за инфото за шишетата Hug

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте пак от мен,
тези мойте бъбреци направо ми стровиха живота, големи болки, само лежа и пъшкам.
Бебе, темата е много красиво оформена, направо си като дизайнер, поздравления. Само да добавя, че линкът на книгата "Изкуството да бъдеш родител на мен не ми се отваря, ако някой е свалил книгата, моля да ми я изпрати на мейл denizggg@yahoo.com Мерси
Приятна вечер за сега

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Аз обаааааче.. да пожелая да оправдаете хубавото заглавие, че иначе малко :мижИ да те лажИм" излиза  Laughing

Пебс добре дошла!  Hug

Бебо, ти си добавила за термина Пебс ама в бройката май не само нея не си добавила Thinking newsm78... аз ни изброих 138 мамки.  Иначе темата отново е д'бест! Hug

На у-щето днес бяхме цели 5 мамки септемврийки и 6 бебока, кефффф...  ама кой да се сети да снима ooooh!

# 20
basilisk махнах го гадния лекар newsm47
Morena ми май само Пебс забраих да я добавя към началната бройка всички други мами съм ги отчитала, ама ся ко ми е станало мноо съм смотана веднага ще коригирам ( не мога да броя брех ) ....
Аз днес тръгнах грах да готвя ама се усетих че нема ooooh! ooooh! и ко ко едно зелено фасълче с картофки ( тва ако на някой му трябват идейки за готвене ) .
Хайде лека вечер от мен и много  Hug...

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 18:48 от bebe_to

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
.... мноо съм смотана  ....

  ааа  не така Naughty .... нИ обиждай Бебото молим  Grinning
Ти поне зеленко бобче си имала, като граха го нямало Laughing.... иначе и аз за  идейката споделям манджи тука bowuu... та аз вчера правих свинско със зеУЕ, днес ще сме на комбинирани запечени сандвичи и доматки  chef

# 22
  • Мнения: 1 896
Направила съм масълца за шкембаците (и др. части на тялото по желание) на Катрин, Анири и Галя. След вечеря или утре сутрин ще направя и на Моренка. Нали не съм пропуснала някой, който е поискал? Дано да останете доволни  Hug

# 23
  • Мнения: 1 745
basilisk махнах го гадния лекар newsm47
Morena ми май само Пебс забраих да я добавя към началната бройка всички други мами съм ги отчитала, ама ся ко ми е станало мноо съм смотана веднага ще коригирам ( не мога да броя брех ) ....
Аз днес тръгнах грах да готвя ама се усетих че нема ooooh! ooooh! и ко ко едно зелено фасълче с картофки ( тва ако на някой му трябват идейки за готвене ) .
Хайде лека вечер от мен и много  Hug...

Аз в предишната тема писах и другото инфо,което видях,че пише за другите мами.Ако искаш можеш да допълниш  smile3503
Аз приготвих пилешко с гъбки и сметана(на Маги) и така се напапах,че сега трябва да седя с възглавница на кръста  #Crazy

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
...сега трябва да седя с възглавница на кръста  #Crazy
това и на мен ми се случва обичайно след вечеря  Laughing

# 25
  • Мнения: 258
Eхо, здравейте и от мен  Hug
Да ни е честита новата тема. Бебето пак отлично си се справила!  bouquet
Моренка, аз да се похваля, че днес съм се отчела и откъм ядене на черешки и откъм пазаруване за бебка. Купих и най-страхотната рокля. Направо съм влюбена в нея.  Heart Eyes / Дано да си остане мома до финала, че като гледам какво става Wink/ А за себе си взех бременелски сутиен, че моите вече мноого ми умаляха. Crazy Супер съм доволна от покупките Mr. Green Давайте мами, вие сте наред, повличам крак за много покупки тази седмица Whistling

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
..Дано да си остане мома до финала, че като гледам какво става Wink/......
Давайте мами, вие сте наред, повличам крак за много покупки тази седмица Whistling
аз направо кошмари ще започна да сънувам в скоро време по темата, че съм се уляла в момичешки пазар ooooh! и нямам спирачна течност и ..... Crazy ooooh!
Браво на теб миличка само така Hug...., другите да взимат пример.  Grinning
Ама ще щракнеш ли  фото, че умирам да гледам Crazy .....особенно пък за септемврийските бебчета покупки Flutter

Аз ей сега ще добавя последната розовенийка.......... ето я ! Laughing

# 27
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Моят мъж - пак в командировка, та аз отново снова в Нета посред нощите! Wink В скоро време варненките ще имат повече шанс да виждат хубосника ми, отколкото моя милост... Sunglasses
basilisk, мерси мнооооого за желанието и труда, който си положила за нас!  bouquet

Аз бях на преглед при моя си лекар. Бебо е все още седалищно, иначе всичко си му е наред - 110% момче бил - нашият бебок, за сметка на този на ani-bani, ще вземе да промени понятието ни за математиката... Wink Следващият ми преглед ще е чак на 19.07., седмицата след това ще ходя да си пусна и болничния от ЖК, т.е. месец и нещо с лекари и прегледи няма да се занимавам (стига да нямам проблеми, разбира се Praynig). Докторът каза, че няма смисъл да ходя пак на ФМ, така че утре ще си отменя прегледа, който бях насрочила за следващата седмица.

Благодаря за успокоението относно размерите, ще ги коментирам с моя си док на следващия преглед, когато се надявам вече и бебо да се е обърнал, че то не е една беля... Wink А и този път особата от ЖК обясни, че при малко бебе тези размери били ок; при по-голямо можело да е проблем. А третият размер явно не съм го запаметила добре, само 'дето ви хвърлям за зелен хайвер... Mr. Green

Пускам и в новата темичка инфото за срещичката:

Софийската срещичка ще си я спретнем на 17.06. (неделя) в 13ч. в "Уго" на малките 5 кьошета - ул. Неофит Рилски 68 (цък за карта). Засега на клона сме 16 лястовички със своите 17 лястовичета: Анири, thumbelina, Morena, katrin7, basilisk, Freli, katiaa, liddi, galia2007, leiche, adi_san, munkamm, Lilian_V, mackomacko, dona_78, sladka_mama.

Инструктаж: Който стигне пръв, се хвърля да пази голяма маса в градината на заведението; ако липсва такваз свободна, си пренасяме приказните форми вътре. Ако на някой му е за сефте и няма връзка с никого от групичката, може да ми пише на лични, за да си разменим мобилните.


Ааа, Morena, вчера ти разглеждах покупките - страшен пазар си направила!!! Спокич, мома ще е, пу първа си я заплювам за снаха!!! Sunglasses Нашият младеж е все още малко необлечен, ама ако се наложи, ще дадеш едно рамо със зестрата, за да го накиприм и него. Mr. Green
Така искам и аз да снова из магазините, обаче не остава време... Но ще наваксам при първа възможност! Wink

Лека вечер, момичета! Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
....Нашият младеж е все още малко необлечен, ама ако се наложи, ще дадеш едно рамо със зестрата, за да го накиприм и него. Mr. Green...
  Joy Joy Joy..... сама съм в стаята, а с глас се хиля... мъж ми идва да ме проверява и ме гледа особено Rolling Eyes Thinking....

ааа... не говори така за за 110% ми зет бе сватя... то по- добре гол ехеееее( това в тон с розовите сънища бушуващи из темите ни напоследък Laughing Sunglasses)...  отколкото в розово милия... Joy

# 29
  • Мнения: 1 745
Morena, страхотни неща си купила.Аз още дори не смея да се заглеждам по бебешките неща.  Cry Страх ме е да не се обърка нещо...Знам,че това са бабешки измислици,но съм суеверна,Поне след 1 месец,живи и здрави,ще започна да зяпам и да купувам.Иначе сестра ми има момиченце и като разбра,че и моето ще е,се зарадва,че ще носи всички роклички и други по-запазени неща от нея.  Hug Те толкова бързо им омаляват,че си остават почти нови.

Общи условия

Активация на акаунт