Декемврийското дете, стяга бански за море

  • 20 303
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 195
Абе ако ще го пази столчето, ще му купя качествено, ако е само за да отбия номера - по добре да не му купувам, така мисля, де, не че имам 200 лв, ама ще намеря, щото нали ви казах - праивхме го този номер с набиване на спирчачки - ми аз съм си виновна,никой не ми е крив, щом имам за цигари, ще имам и за столче Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 2 567
Да, Крис, и аз бих дала повече пари за сметка на сигурността  Peace
Асе, честит празник!   bouquet И аз се присъединявам към пожеланията на Смайли за чаровната усмивка  Heart Eyes Да си жива и здрава и обградена с любов от любимите ти мъже!  Hug
Смайли, чакаме новини след прегледа днес. Ще ти кажат ли и датата за секцио?   bouquet

# 227
  • Мнения: 4 195
Асе и аз се присъединявам - четсти рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • София
  • Мнения: 3 664
Много ви благодаря за ранните поздравления, и затова вас първо ще ви почерпя Grinning

В тази жега  Мохито мисля е добре

и тортичка естествено

# 229
  • Мнения: 951
Включвам се на бързо да честитя рождения ден на чаровната Ася!ЖЕЛАЯ ТИ ВСИЧКО НАЙ-НАЙ ДОБРО!Криске,столчето на Дани май е на Чипполино и съм го взела  по-миналата година за 50 лева.Удобно е,с вътрешни колани,падаща пластмасов подлакътник ,със сериозна закопчалка.

Аз намерих една супер фитнес зала в Несебър,от там се вижда морето,залата е много хубава и снощи там тренираха мистър България и някаква позната като физиономия миска,но не зная коя.Пак се запалих да тренирам,а после играя тенис на маса,доста добра(като за дилетанти де)съм станала!
 Дани вече е без памперс

# 230
  • Мнения: 6 390
Асе
 Честит Рожден Ден и от мен


 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 231
  • Мнения: 987
асе, честит рожден ден и от нас с марто. бьди все така чаровна и усмихната.

за столчетата,  Смайли, браво душата , добре си го казала . мойте и двамата от малки са сьс столчета и никога не са мрьнкали( свикнали са ). един пьт скоро бях с марто без столче ( в на баща му колата) и се наложи да спра рязко - еми заби се под седалката и ходи една седмица с цицина. така , че повече никакви експерименти.  ooooh! а яна е сьс сегалка , но тя е дребна и коланьт иньче и идва на главата   Laughing
за IKEA - aз сьм супер маниачка на този магазин.  Mr. Green  сега колка неща сьм си наумила да си купя..... Whistling дано успея да си ги вьрна обратно. и всеки пьт изнудвам майка ми да ми носи по нещо.
Юле, браво на тебе - за интусиазмьт ти да тренираш в тези жеги.....
аз така сьм се разложила , че излизаме с марто след 21 и стоим навьнка до 23-23,30 часа. снощи ходихме на среднощно кьпане на един басейн - да поплуваме по хладно   Mr. Green
той от днеска е вьв ваканция, т.е. няма да ходи на ясла до септември.
Нелка, ама ти секцио ли ще раждаш  Thinking - изпуснала сьм ако си споделила. ти ли искаш така.

лек ден на всички . отивам при марто да спинкам....

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 13:33 от minimo

# 232
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Асе, честит рожден ден!
  Да се включа и аз в дискусията за столчето, ние нямаме ползуваме седалка и закопчаваме с коланите на колата, смятам че така и е по конфортно.Пожелавам на вас и на себеси да не ни се случват инциденти Peace
  Ние вече цяла седмица ходим на басейн с моят звяр, много и харесва и е хванала даже тен LaughingПоне жегата по леко се понася така около водичка.

# 233
  • Мнения: 6 390
Привет
Разписвам се в групата с гнойна ангина  Tired
2 дни и 2 нощи високи Т., днес отидохме на доктор - вирусна гнойна ангина, с гнойни пъпчици по сливиците...
Предписа антибиотик, но да питам какво мислите за сладоледа в такива случай  Thinking Детето от 2.дена е яла само 2 сладоледа, и нищо друго... писка че я боли, и нито пие нито яде... голям зор и рев за лекарствата става, въобще криза голяма...

Не съм ви прочела  Embarassed но гледам столчета, Икеа - да със столче е от изписването, почти всичко ни е от Икеа, сега с новия дом още много Икейски неща ще пазаруваме, но от там наистина не се излиза с празно.

ще следя темата за спането в ново легло и стая  Wink

# 234
  • Мнения: 1 568
ммммм мохито ... обожавааааамммм  Sunglasses Мерси, Асе!
Завидях на Ванилка за фитнеса и за гледката към моренцето  Heart Eyes

Мони, Дарата със секцио я раждах - тогава имаше много причини. Сега всичко е наред уж ама аз нямам ентусиазъм да се пъна нормално да раждам. Затова й се кефя на Шоши. Мен ме мързи  Crazy
Шошка, днес няма да определяме дата, защото аз няма да раждам при Мазнейкова. На 30-ти имам среща с Рени Ковачева в Тина Киркова. Тя изражда и Дара. Тогава ще се правят по-конкретни планове. Датата ще е някъде между 17 и 23 август, ако устискам до тогава.

Тази нощ не мигнах до 4 защото някой играеше казачок в корема ми. А да е бил кротък през деня - не е. Кога спи тва ДЯТЕ не знам. И в момента се опитва да си извади крака през пъпа ми.

Хубаво е на басейн. Днес поредните майстори ни осуетиха плановете  Close

Бързо оздравяване на Емка. Да яде каквото иска и когато иска - абсолютно противопоказно е да се тъпче с храна докато е с температура. Организма губи излишни сили за смилане на храна вместо в борба с вируса. А и с болящо гърло е трудно да се яде. Следи течностите - важно е да не се обезводнява.

# 235
  • Мнения: 6 390
Цитат
Тонзилотрен - Tonsilotren  смуче се и помага страхотно точно за гнойна ангина
Това прочетох в стара тема...

Това добре, но при нас не се продава, та мъж ми донесе HOMEOGENE 9
Аптекаря го гледал като извънземно, като Мартин му прочел лекарството - бях пуснала на смс данни от нета...А опашката се смяла с глас докато си тръгне, и се разберат двамата...

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 16:05 от Eli_cz

# 236
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
АСЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet

Бързо озравяване на болните 

Нелка как се сваля книжката от този сайт?

# 237
  • Мнения: 4 195
Нелка, дано да не спи само в корема, като се роди да е кротко и да спи - туй заради теб го казвам и пожелавам, щото та обичам. Heart Eyes
На хубави празници мислиш да родиш, тогава е голяма св. Богородица Flutter
Искам да ви кажа, че ми е толкова топло, че ще откача, не знам Смайли как деяни.
къде е мкп, къде е кака newsm78
кога ще направим декемврийска среща гореща Crazy

# 238
  • Мнения: 4 195
дайте сайт на тая Икея бе, форума откачи с тая икея Crazy

# 239

Общи условия

Активация на акаунт