Нормално ли е това?

  • 4 117
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 95
Историята е подобна на моята. Бившия ми мъж обръщаше внмание на всички от неговото семейство, но не и на мен. Вечер излизаше с баба си (която го е отгледала) на пейката и си "гукаха" с часове. А аз стоях в стаята при бебо. С баща си вечно ходеше на биричка, за да му прави компания. Разбрах, че съм последната дупка на кавала, взех си детето и се махнах. Е, да си живее с тях.
Поговори с него, кажи му как се чувстваш. Дано да те разбере.
Аз опитах, но уви.....

# 31
  • Мнения: 95
Моят мъж пък си говори с сестра си по цяла нощ.
Детето реве, дърпа му тениската, че иска да си ляга, обаче той си седи и си говори с сестра си.
Ама наистина ли по цяла нощ?!? Е, за мен не е нормално.

# 32
  • Мнения: 302
Ми не е нормално, даже си е прекалено. И аз съм била далеч и сме си говорили със сестра ми, но чак пък толкова.

# 33
  • Мнения: 483
canadianmom,
какво става? Как се развиват нещата при вас?
Надявам се да се чувстваш по-добре Laughing виждам че пишеш тук и там из форума Hug

# 34
  • Мнения: 420
Полагах се, че нещо може да се промени. След последния скандал, които вдигнах във виртуалното присъствие на братчето, 2-3 дни се държа прилично.Даже и аз се чувствах щастлива, бях много усмихната и радостна (аз съм си по принцип усмихнат човек), та явно си е помислил,, че всичко е на 6....от вчера се държи по стария си тапунгерски начин. По принцип не искам да се развеждам, да си лишавам децата от баща (той си ги обича колкото може), ама и аз съм човек и искам не формално присъствие до себе си.

# 35
  • Мнения: 26
Хм,карате ме да се замисля много сериозно.Ние със сестра ми също си говорим всеки ден без изключение.Все намираме за какво.Даже и камерите са ни включени постоянно.Чак сега се замислям,че на мъжът и може да му е неприятно. Rolling Eyes
От друга страна пък,това че си говорим не ни кара да се държим лошо със семсйстата си(и аз се бутнах към семейните по инерция)..

canadianmom ,според мен проблемите ви не идват само от тези чести словестни кореспонденции с брат му.Нещо по надълбоко е.Но какво ли да те посъветвам...? Hug

# 36
  • Мнения: 5 577
canadianmom   ooooh! да родиш едно дете от такъв мъж ок, ама две???

Стискам палци да се оправят нещата, така не се живее.

# 37
  • Мнения: 3 469
................
Не се изнасяйте ти и децата, а изхвърли мъжа и компютъра.
Сменяш ключалката и готово.
Тия мъже само само ни тормозят, а накрая на улицата да оставаме ние с децата.

 newsm10

Peace  Close

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 23 942
canadianmom развали му компа. Отваряш, гледаш какво има вътре и дърпаш произволно избрана жица. Компа на ремонт - няма скайп, няма разговори. Когато се върне пак. По някое време ще има"Ама защо се разваля така тоя компютър?!" -" Така, -  отговаряш ти - и има дълго още да се разваля." . Ако ти стиска - директно целия компютър изхвърли.

# 39
  • Мнения: 48 207
да, аз не съм привърженик на крайни мерки, ама тази предложена от янтра е добър вариант-компа се разваля, прекарвате известно време добре заедно, после компа идва, ако той пак вземе да прекалява- пак се разваля
друг вариант- намери си "вирус" за компа

# 40
  • София
  • Мнения: 399
е нали после семейните пари ще отидат за ремонт и евентуално ощетолкова за да си говори с брат си по телефона,поне така предполагам.иначе,щом скандалчето е подействало,спретвай му го по честичко. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 420
Компа ще се поправи у дома, с малко моя помощ. Този вариант изобщо не става. А от три дни не се удържа изобщо положението, и сега е с братчето...децата го викаха да им оправи телевизора в стаята, ама после, че сега е с оня вампир. Никога не съм ненавиждала никого през живота си, дори когато ми е сторвал зло, били са ми безразлични такива хора.
Тоя брат обаче, бе не е пубер, толкоз ли се не усеща, че тук има освен жена, и две деца! И моя идиот, и той, дума не му казва!
Той е до 17h30 на работа, аз се прибирам от университета към 9h, сега сам по цял ден до 4h, остава ни време след 6h с децата, в 9h ги слагам да спят. Дали се прибирам в 6 или 9, той е все с брат си!
Изобщо не е ли на работа е с каската и брата на компа! А децата искат да му кажат нещо, да споделят...изгонва ги от стаята и хлопва вратата. Ако не е вързан с оня, се държи като хората...не мога да разбера. За мен това е обсебване, вуду ритуал, дрога, магия, всичко на куп!
Не знам какво да направя, дори да строша компа, гладни ще седим , но тутакси ще купи nov. Ужасно безсилна се чувствам.
Как да го откъсна?

# 42
  • Мнения: 420
canadianmom   ooooh! да родиш едно дете от такъв мъж ок, ама две???

Стискам палци да се оправят нещата, така не се живее.
Прекрасни деца е направил! А те са като близнаци, с 12 месеца разлика, та не можах да го разбера кво-що, добре се държеше тогава. А и веднага като се запознахме искахме дете, на втория месец стана, да ми е живо и здраво! и второто!
Нямах време за проучване Mr. Green

# 43
  • Мнения: X
мила, пожелавам ти да намериш най-доброто решение за теб и децата и то съвсем скоро

моят не е чак такава трагедия, но пак е доста зомбиран
навремето го лекувах като форматирах диска и го заплаших, че следващият път освен форматиране ще има и партишъни (тогава не можа да се възстанови инфото)

все пак това като мярка не е кой знае какво
а при вас нещата са доста по- сериозни

успех

# 44
  • Мнения: 4 796
Сестрата на партньора ми живее извън Бг. Всяка свободна минута са в skype. Дразня се доста, но и влизам в положение. Не съм изпадала в ситуация, в която брат ми да не е близо до мен и си редставям какво би било. Гадно си е. Не се нервирай, поговорете спокойно. Обясни му, че също имате нужда от вниманието му. Мъжете понякога не се усещат, а има ли замесени и роднински връзки забрави...

Общи условия

Активация на акаунт