Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, аз се завърнах от заточението си /бях се скрила при баба и дядо да уча за изпити, че в Сф не се получава Wink/. Моля, стискайте ми палци, че...
Имам въпрос към вас... кое да си взема "Дева Слим Ефект" или "Дева антицелулит" е 1 и 2 стъпка?

Поздрави и успешна седмица от мен Hug

# 61
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Здравейте и от мен,чаровници Wink Wink Wink!
Много ми липсваше вашата компания,но нямах време да влизам тук и да ви чета Cry.
Миранди,другата събота ще се отчета,то нямам и никаква промяна май.Сега се мъча да папам без въглехидрати и ще видим тази седмица как е положението.
Желая в новата темичка,която за пореден път е супер   bouquet много минуси,стегнати тела и подкрепа от мъжете до вас!!! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 339
Здравейте момичета  Hug
Днес цял ден ме боля зъб  Cry Cry Cry  Сега се връщам от зъболекар  Confused Така болеше  Sad Cry  И сега така боли  Cry Cry Cry
Голямо болка, голямо нещо  Cry Cry  Пих едно аулинче дано мине искам да заспя и да се събудя без болка  Praynig  Толкова не ме е боляло никога нищо  Sad Sad

Приятна вечер от мен. Дано и моята е такава  Praynig  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 424
sisin4e много съжалявам,че така те боли  Cry Лягай да спинкаш и дано ти мине по-бързо  Hug  Praynig
Abigail "Дева Слим Ефект" го хвалят повече,вземи си го него  Peace
Момичета,аз днес цял ден бях в движение и хапнах повечко (обяд на редторант) и сигурно утре  няма да съм свалила, а може и нагоре  ooooh! ама сама съм си виновна  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 3 453
sisin4e, по-добре ли си мила?Изпи ли аулинчето?

# 65
  • Мнения: 1 416
Здравеите пак милички Сисинче толкова е гадно съжалявам дано ти мине бързичко  PraynigЦял ден обикалям улиците поне 10 км съм минала ,така ме болят крачката ужас.Само за мъничко на обяд се прибрах хапнах 1 купичка зелева супа и пак на вън сега още две купички и това ще е за днес  newsm78 утре ще видим ама хич не ми е гадна тая супа даже ми харесва  Crazy

# 66
  • Мнения: 638
Abigail, както vodka_s_led  ти е писала розовата дева повече я хвалят - съставките и са като на антицелулитния, но в + и отслабващия ефект. Доколкото съм запозната с темите за Девата и Миранди ползва розовата Дева, но тя може и да пише.
Аз както писах днес не бях много диетична, дори ходихме на вечеря навън, защото и аз имах повод да почерпя. Получих премия и трябваше да се отчета  Mr. Green . Аз хапнах зеленчуци на скара и дори не се изкуших от мелбата на детенце  Party . А съм толкова доволна от свалените 2 нищожни килограма, че се наградих с нови сандали. От Нова година се опитвах да ограничавам пустото му ядене, но без резултат и си бях казала, че докато не сваля нещо - нищо няма да си купувам!!! И сега много, много доволна се наградих  Mr. Green
А както Миранди каза - утре трябва да съм много стриктна, а и сутринта съм на аеробика.
Лека вечер!   bouquet

# 67
  • Мнения: 6 958
Добър вечер момичета  Heart Eyes

Ден 8 на плодчета е в историята... 2 фреша грейпфрут, 300 гр. пъпеш, 3 чая, 3 кафета, 2-3 литра вода, 35-40 км. кростренажор... и сега гладна, жадна отивам да почивам  Mr. Green

Крейзи тиква купи ли шоколадче и каква съдба го последва тази вечер?!?  newsm78 hahaha hahaha hahaha  Wink Wink Wink

открих че таз диета "вмъкни се в банския" за мен трябва да е "пръсни банския"  Crazy Crazy Crazy

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Сладурана си ми ти поетесо наша  Heart Eyes

аз просто никога няма да мога да видя за мен 5-ца на кантара, а даже и 6-ца някога ако видя ще съм безумно щастлива, защото и това за мен ще си е постижение....

И аз съм така  Cry Cry Cry Ще се бориме заедно, за да го постигнем -> поне 6'цата  Praynig

КЛОНКА скорошно оздравяване   bouquet  bouquet  bouquet

ТедЪ слънчице ще ти сменя данните за следващата тема чак  Embarassed Hug  bouquet

Между другото ми е правило впечатление, че когато тренирам през ден в дните, в които не съм тренирала кантара винаги ми показва по-малко от колко след тези, в които съм тренирала...

Абсолютно вярно  Naughty И аз съм така  Wink Wink Wink Знам, само че при тенировка се активизира всичко (да не назовавам какво, че да не оклепам изказването, че не е в моята компетенция) и някаква си киселина там...  Embarassed и затова мускулите ни натежават повече в дни на тренировка или след такава, докато в дни на покой всичко си почива и стабилизирва на равни интервали и теглото спада... Нещо такова е обяснението на питанката ти...  Mr. Green

Силвана какво тренираш в комбинация с диетата ти, а и каква е тя, че не можах да те разбера?!?  newsm78 Heart Eyes

Абигайл антицелулитния е по добър, аз имам и ексфоланта, абе ако имаш кинти  Money купувай всичко и мажи та мажи докато се изястне  hahaha hahaha hahaha все някакъв ефект ще има  Mr. Green

Валерия радвам се да те видя, успешна диетична седмица от мен   bouquet

Кателина и на теб също усшено диетуване (само не разбрах, защо ще се ''покриваш'')  newsm78 Hug

Сисинче лягай и спинкай и дано утре зъбчо е по добре  Hug

Водка с лед какво яде в този ресторант, та си се притеснила?!?  Mr. Green Едва ли с един обед ще си качила,  Naughty а и още по добре, че е на обяд, а не на вечеря -> вервай ми нищо няма да има на кантарю утре  Peace

мами_73 и аз съм фен на зелевата супа, трудно ми е 1 ден, но иначе си е яко клъопачка  Crazy

Ане сим - 2 кг. не са никак нищожни вервай ми  Mr. Green цяла гордост си е това  Hug За ДЕВА нещата не не ползвам розовата серия, а зелената и синята  Peace Честита премия  Money На следващата форумска среща да си се явила с едно кУтУ диетични бонбони за всички ни послучай премията  hahaha hahaha hahaha Wink Wink Wink Hug Hug Hug


Приятна вечер на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 416
Супер честита придобивка и аз като си стигна целта ще си направя подарък това е готино  Party.И аз от розовата Дева съм по доволна
Abigail, както vodka_s_led  ти е писала розовата дева повече я хвалят - съставките и са като на антицелулитния, но в + и отслабващия ефект. Доколкото съм запозната с темите за Девата и Миранди ползва розовата Дева, но тя може и да пише.
Аз както писах днес не бях много диетична, дори ходихме на вечеря навън, защото и аз имах повод да почерпя. Получих премия и трябваше да се отчета  Mr. Green . Аз хапнах зеленчуци на скара и дори не се изкуших от мелбата на детенце  Party . А съм толкова доволна от свалените 2 нищожни килограма, че се наградих с нови сандали. От Нова година се опитвах да ограничавам пустото му ядене, но без резултат и си бях казала, че докато не сваля нещо - нищо няма да си купувам!!! И сега много, много доволна се наградих  Mr. Green
А както Миранди каза - утре трябва да съм много стриктна, а и сутринта съм на аеробика.
Лека вечер!   bouquet
[/b]

# 69
  • Мнения: 1 339
Благодаря ви милички за съчувствието  Hug Пийнах аулинчето и заспах. Сега се посъбудих малко да се преместя на леглото си, че бях се простряла на дивана.
Аулина подейства добре. Не боли вече. Не мога нищо да ям.  Имам временна пломба, която даже започна да се рони от нищото  Confused А трябва да издържи до сряда. Не знам как ще я карам ама хич не ми харесва това, че няма да мога да хапвам  Rolling Eyes Каквото съм си гладно постоянно това ще ме съсипе. Сигурно утре няма да мога и да тренирам....  Close  
Дано всичко мине бързо и в сряда зъбчето ми го направят да е като ново  Praynig

Благодаря ви още един път милички  Hug
Лека вечер  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 416
Миранди желязна си миличка ,възхищавам ти се искрено прятна заслужена почивка  newsm46 newsm46 newsm46.Пожелавам ти утре сладка ицненада на кантарчето с много минусчета  goodscale goodscale goodscale

# 71
  • Мнения: 237
"""Кателина и на теб също усшено диетуване (само не разбрах, защо ще се ''покриваш'')   newsm78  Hug """
Mirandi,не че се покривам,но не съм на никаква диета сега и затова  Whistling Иначе се радвам че поне задържам това което постигнах от диетата,а това също си е добре !  Hug
Хубава вечер милички,аз си лягам  Peace

# 72
  • Мнения: 890
Ето ме и мен - вечеряла - тиквички с кисело мляко, днес си позволих, но както казах за неделя гоня 50! Мисията продължава, няма да се излагам, я!
Много целувки на всички и вече за планове няма да говоря, за да не се излагам, а само ще давам отчети!
Целувки много мили дневничета  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 384
Миранди, не питай за шоколада  Laughing Още не съм го изяла, ама утреееееее тежко му и горко. Купих си 2 линд 70% какао и още един нормален, ама не знаех колко време ще изкарам 2 или 3 дни  Rolling Eyes От утре до сряда или четвъртик. Петък млечен ден и от събота съм с вас плодче. Ще направя едно мини плодуване от 3 дни + 3 дни захранване и от 30 събота мисля да почна нещо по-сериозно. Наумила съм да се пробвам на режимчето на тонимирка - мръвки и зеленчуци основно. Сега като няма да съм на лекции ще мога да го приложа най-накрая, че иначе на лекции няма как  да нося пържоли и бутове  Joy и затова варианта с плодовете беше подходящ, а и както си обичам плодчетааааааа  Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро поспаланки Mr. Green
Много спите, никакви ви няма Rolling Eyes
Аз вчера се позагубих, но с една приятелка цял ден се разхождахме по магазините, пък си посядахме по кафетата...еййй кеф Mr. Green И най-хубавото е, че изобщо не огладнях, ама изобщо Naughty До вечерта нищо не бях яла, само един фреш от ябълка и едно кафе. Вечерта си наваксах. Mr. Green

Проверих си в Метро за кростренажор, нямаше голям избор, но цените са добри. Още се чудя да купувам ли Rolling Eyes Кажете имащите чувствате ли да се натоварва наистина цяло тяло?

Цункам ви и до после Hug

Общи условия

Активация на акаунт