Рапанчета и мидички събираме и в БУРГАСкото море се чипкаме!

  • 17 552
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро и от мен Laughing
Снежи, аз мисля да водя малкия в събота следобед, но нямам никакво инфо за цени и час на спектаклите Blush Знам само къде се намира Rolling Eyes
Ако някой иска, може да се организираме за събота Peace
Шушонка, прекрасни сте  bouquet Много много щастие и любов ви пожелавам Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 9 912
кметът каза, че имал още неща за довършване в общината, но все още обмислял дали да се кандидатира за следващ мандат. Това е същественото, другото го знаете - той не познавал олигарси в Бургас, той самият не бил олигарх, живеел в къщата на родителите си, спял в стаята, където майка му го родила, имал една къщичка в Ичера, която жена му направила от нищо-нещо; каза още как не обичал митинги, но веднъж го изкарали на трибуната с червените лидери отпред и той тогава измислил да каже, че ако го изберат, няма да е кмет на БСП, а на бургазлии.

# 77
  • Мнения: 5 713
Аз също мисля да водя Маги на цирк в събота, така че може да се съберем. Но не знам по колко са билетите.

# 78
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ами то празника на Трия трябваше да започне в 20ч ама кога е свършил явно когато беше лудницата...  ooooh!
 А за кмета да не се прави на много скромен щото всички му знаем кирливите ризи  #Cussing out

# 79
  • На морето!
  • Мнения: 5 791
ааа, живи и здрави - имат приятно кафене  Peace
какво живи и здрави изкараха акъла на малката тъкмо беше заспала и 30мин плака след това не мога да я успокоя. 10без20 време за аларми ли е, ама така е като си имаме кмет пиянде
И при нас така се получи  Close
Кмета или беше махмурлия или страда от сценична треска,но се представи доста зле по мое мнение.Дано не се кандидатира,за да може да имаме нав кмет,който наистина ще поработи в-у инфрастуктурата и дай Боже да се намери решение на ужасния трафик и произволното затваряне на улици от разни строителни фирми.Тези от вас,които живеят в центъра прекрасно ме разбират!На нашета улица се строи и постоянно багери,бетоновози и подобни шумни машини си спират по средата и запушват улицата.По принцип това не би било такъв голям проблем ако същото не се случваше и на успоредната улица,и на всяка улица на която се строи.Оф,да не ви занимавам с глупости. Hug
Колкото до разходките-ние с Мони сме сутрин в Борисовата градинка,а следобяд по центъра.Който иска и може-ще ни бъде приятно да дойде  Hug

# 80
  • Мнения: 356
Къде в Борисовата, Райна?  Защо не те засичам там? Ти някъде в района ли живееш?

# 81
  • Мнения: 4 546
момичета, искам да ви питам за отзиви за д-р Антоанета Апостолова от 3та поликниника.
тя ми е джипи сега и по принцип съм доволна - обажда се за ваксини, прегледи, пуска ми изследвания. но идея си нямам какви са й възгледите за кърменето и късното захранване. иска ми се джипито на бебето да подкрепя късното захранване и да ми дава актуални съвети, а не аз през главата му да правя каквото съм прочела.
тъй, че , някой , ако има отзиви относно тези неща - моля да сподели  Praynig и също - за колко време става избирането на педиатър, за да може ад дойде след раждането в къщи? като вляза в 9тия вече дали ще е късно да избирам?  newsm78

# 82
  • На морето!
  • Мнения: 5 791
Къде в Борисовата, Райна?  Защо не те засичам там? Ти някъде в района ли живееш?
В горния край до Младешкия дом.На кафенцето.
Живея до у-ще Иван Вазов,на Раковска.Да не сме съседки? Mr. Green

# 83
  • Мнения: 356
Почти съседки.

# 84
  • Мнения: 112
Добър ден и от мен!

аз рядко се вкл. защото мн.бач, но пък ви чета редовно  Embarassed
ето че бременните пишещи мами с мен стават една повече.../термина ми е на 13ноември/
Това ми е втора бременност и преди съм писала доста, като бях в
майчинство...
Снощи доста се зачудихме каква е тази заря по никое време...
а някой вчера бил ли е на празника на Трията?

Хубав ден Ви желая!!!  bouquet

# 85
  • На морето!
  • Мнения: 5 791
Честито,Теди!Желая ти лека бремнност,още по-леко раждане и здраво,пухкаво бебе на финала!  bouquet

# 86
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ох искам и аз с вас ама в тази жега не е за мен  Sad Май ще изчакам да се появи беб и ще идваме с вас  Laughing

# 87
  • Мнения: 565
ох, моля ви се, гледайте бтв - Бареков на плажа интервюира кмета. На мен картинката ми е прекалено комична и неестествена  hahaha

на мен кмета много ми заприлича на Митьо Пищова  Joy И за капак бедничкия да го съжалиш направо.

tedi@az честито!!! Леко бременеене и от мен!   bouquet Hug

# 88
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Честито Теди! Това са чуууууудесни и мнооого хубави новини - размечтах се  Whistling /е не че съм готова за второ  Mr. Green/

Ааааа за кмета, изглежда нищо не съм изпуснала  Joy Той омислял да се кандидатира за следваш мандат  newsm78 , не му ли стига вече  #Cussing out ..... някой трябва да му забрани  Naughty Омръзна ми да гледам Варна и Пловдив колко по-добре се справят от нас  Confused , няма ли някой да дойде на власт и поне 1 % усилии да положи за този град  Praynig

# 89
  • На морето!
  • Мнения: 5 791
Той омислял да се кандидатира за следваш мандат  newsm78 , не му ли стига вече  #Cussing out ..... някой трябва да му забрани  Naughty Омръзна ми да гледам Варна и Пловдив колко по-добре се справят от нас  Confused , няма ли някой да дойде на власт и поне 1 % усилии да положи за този град  Praynig
и аз това казвам!

Общи условия

Активация на акаунт