БИЛКИ И ПОЛИКИСТОЗА!!!

  • 13 660
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Хе,хе,значи е вярно това със сламата Laughing
И аз се чудя защо ми се налага честичко да прескачам до "офиса".

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз не съм с поликистоза. Махнаха ми ендометриозна киста на левия яйчник през декември. До април бях на Диферелин и си чакам МЦ всеки момент. Обаче последния път като бях на док нещо десния яйчник не беше много добре - уголемен и изглеждаше, че има голям фоликул, пък според док няма как да се е появил. Ендометриозата знам, че с билки не изчезва, но някои други, може би фоликулярните, се махат.  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 422
С какви билки фоликулярните кисти се махат newsm78. Пих противозачатъчни миналото лято имам два неузрели фоликула на левия яйчник и не се махнаха Twisted Evil, на лапарото през март не ги махнаха незнам защо Thinking Crossing Arms #2gunfire. Сега пак два месеца пих против. доиде ми вчера лелката и ще ходя да видим дали са се махнали другата седмица Praynig Praynig Praynig. Нов случай че са още тук какво да пия??????  newsm78
КАК СЕ МАХАТ ТЕЗИ ЧУДОВИЩА  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 1 906
След  като темата е за билки реших, че мога да напиша това. Надявам се авторката да не е против.
Преди време го търсих, но никъде не го намерих. Бих искала да го провам.
Бих искала да знам някоя от вас ползвала ли е от тези продукти и какви са отзивите.

ИВКЕЪР
Грижа за жената. Подкрепя функциите на женската полова система и стимулира дейността на яйчниците.
Действие: ИВКЕЪР съдържа екстракти от билки, които са известни като укрепващи дейността на матката, съдържат фитоестрогени с еестрогеноподобна активност и допринасят за подсилване на имунната система. Капсулите ИВКЕЪР съдържат натурален калций. ИВКЕЪР подкрепя функциите на женската полова система и съдейства за стимулиране дейността на яйчниците. Спомага за регулиране на менструалния цикъл. Продуктът има благоприятен ефект върху функционалното състояние на матката. Допринася да облекчаване на болките. ИВКЕЪР има имуномодулиращо действие и съдейства за стимулиране на кръвообразуването, което подкрепя организма при анемия и обща слабост, асоциирана с маточни смущения. БЛАГОПРИЯТНО ПОВЛИЯВА ПРОБЛЕМИТЕ СВЪРЗАНИ С: 1. Предменструален синдром - ПМС /PMS/ 2. Дисменорея /болезнена менструация/ 3. Нерегулирана менструация а. Менорагия /твърде обилна или продължителна менструация над 7 дни/ б. Метрорагия /маточни кръвотечения извън мензис/ в. Олигоменорея /рядка менструация/ 4. Дисфункционални маточни кръвотечения /DUB/ 5. Следродилна слабост
Противопоказания: в препоръчаните дози не се наблюдават. Да не се приема от бременни и кърмещи жени и момичета в пубертета.
Странични ефекти: Няма.
Състав: Капсули: Екстракти: Saraca indica 85 mg, Dashamoola 35 mg, Symplocos racemosa 35 mg, Tinospora cordifolia 35 mg, Boerhaavia diffusa 35 mg и др. 5 мл от сиропа (= 1 ч.л.) съдържат: Екстракти: Saraca indica 50 mg, Dashamoola 33 mg, Symplocos racemosa 33 mg, Tinospora cordifolia 33 mg, Boerhaavia diffusa 32 mg, Asparagus racemosus 32 mg, Cocos nucifera 32 mg, Aloe vera 25 mg и др.

И другото лекарство:

М2 ТОН
Нехормонален продукт за жени
Действие:
Препоръчва се за подкрепа регулацията при жени с нарушен хормонален баланс и нередовен месечен цикъл. М2 ТОН е комбинация от взаимно подсилващи се билкови съставки и е предназначен да отговори на постоянно променящите се нужди на жената, които възникват в процеса на съзряването й от пубертета до менопаузата. Продуктът съдържа фитоестрогени, които спомагат за нормалното развитие и функциониране на яйчниците. Подпомага баланса между жлезите с вътрешна секреция и обмяната в организма. Съдейства за регулирането на менструалния цикъл и допринася за осигуряване на навременна овулация и създаване на фертилна среда като по този начен подобрява шансовете за забременяване при необяснимо безплодие. Облекчава неприятните усещания в климакса.
Противопоказания: Не са известни.
Странични ефекти: Няма.
Състав: Екстракти от: Witania somnifera, Cuminum cyminum, Piper cubela, Cariophyllus aromaticus, Mesua ferrea, Boerhaavia diffusa, Bombax malabaricum, Zingiber officinale, Cedrus deodara, Hibiscus rosa-sinensis, Asparagus racemosus, Hygrophila spinosa, Adhatoda vasica, Ficus bengalensis всички по 10 мг Nelumbium spesiosum 20 мг Andropogon muricatus 20 мг Terminalia chebula 20 мг Bryonia laciniosa 20 мг Emblica officinalis 40 мг Symplocos racemosa 50 мг Saraca indica 400 мг

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 11:31 от Бонбонче

# 19
  • Мнения: 2 422
Бонбонче Защо не питаш този който ти го е препоръчал от къде да го купиш!

# 20
  • Мнения: 1 906
Ами защото и аз като Цецинка реших на своя глава да опитам  Embarassed  Embarassed  Embarassed.

# 21
  • Мнения: 4 700
Здравейте и от мен.  Hug

Цяла седмица не бях писала и сега не мога да ви наваксам с четене и питане.  ooooh!

Я кажете сега (теzи, които пият билки) какви са тия билки. (За сламата раzбрах  Mr. Green ) Че да се пораzровя аz и да видя какво бих могла да си намеря тук. (Абе момичета, не можахте ли тая тема да я пуснете преди една седмица, та да можех да си ги купя от БГ.  Naughty )

Цеци, кажи ми ти тия на ТоШков от къде ги купуваШ, от аптеките ли? И колко струват?

  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 715
Здравейте и от мен.  Hug

Цяла седмица не бях писала и сега не мога да ви наваксам с четене и питане.  ooooh!

Я кажете сега (теzи, които пият билки) какви са тия билки. (За сламата раzбрах  Mr. Green ) Че да се пораzровя аz и да видя какво бих могла да си намеря тук. (Абе момичета, не можахте ли тая тема да я пуснете преди една седмица, та да можех да си ги купя от БГ.  Naughty )

Цеци, кажи ми ти тия на ТоШков от къде ги купуваШ, от аптеките ли? И колко струват?

  bouquet
За тези билки четох в др форум,поръчват се от аптеката на Поп Богомил,аз от днес започнах да ги пия,изпратиха ми два пакета,единия е за поликистоза,кисти,другия за овулация,има много доволни момичета.Като се обадиш на тел за заявка,жената подробно те разпитва какъв е проблема и ти препоръчва.аз ги поръчах в понеделник,във вторник с куриер ги получих!Попитах вчера доктора си,каза,че са хубави ,да ги пия.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193

Цеци, кажи ми ти тия на ТоШков от къде ги купуваШ, от аптеките ли? И колко струват?

  bouquet


Аз от аптеката си ги взимам.Не са скъпи,някъде около 5.60 лв. мисля,че бяха.

# 24
  • Мнения: 231
момичета, дайте телефон на тази аптека на Поп Богомил Praynig

# 25
  • Мнения: 2 259
Момичета аз подарявам билки за проблеми при двамата партньори.От Варна съм.Ако някой проявява интерес да ми пише на ЛС.

# 26
  • Мнения: 2 259
А защо не ако сте и от по малките градчета на около.Мога да ги пратя и по Спиди.Билките за мъж са  за проблеми с обема и подвижността  Animal Snail,а за жената са за поликистозата и за подобряване на обмяната и работата на щетовидната жлеза!Имам и едни други бабешки методи smile3529 Laughing ,но ще ги кажа да ги прилага този който вземе билките.Вървят в комплект! Laughing

# 27
  • Мнения: 2 422
Момичета аз подарявам билки за проблеми при двамата партньори.От Варна съм.Ако някой проявява интерес да ми пише на ЛС.

Защо ги подаряваш Embarassed  На тебе помогнаха ли ти Thinking ти пила ли си то тях

# 28
  • Мнения: 2 259
Да помагаха ми ,докато не станах жертва на лекарска грешка.
Есента съм на АРТ,ако не ми мине котка път.

# 29
  • Мнения: 1 715
момичета, дайте телефон на тази аптека на Поп Богомил Praynig
029836003

Общи условия

Активация на акаунт