Отговори
# 225
  • Мнения: 3 423
Вчера купих Аутан. Без да мисля.
А явно трябваше да питам в аптеката.
Утре ще го върна. Ще се консултирам с
аптекари или ще звънна на лекаря. Брех.
Уж дете имам, пък все мисля за себе си.

За младежа в затвора ми стана кофти.
Било уж само обарване. Представям си
него как го обарват нерезите. Родителите
на момичето явно не си поплюват. Не знам,
дали е политически въпрос. По-скоро не е.
Но се раздухва, щото е лято и няма новини.

# 226
  • Мнения: 3 880
Не не, Пепе няма нужда - благодаря ти, аз ползвам Чико за малката, но сме завели един разговор за Аутан в дира и се оказа, че май на някои пратки в БГ етикетите са преведени погрешно и за това...иначе аз гледах на страницата им и в гугъл и не открих такова нещо, но викам да не съм пропуснала някоя новост...явно пак има Лост ин транслейшън, а маса народ го ползва за бебета Confused. Тъпанарска работа.

Много гадно и безотговорно така, като се правят такива грешки, къде нарочно, къде без да искат Close Щом са писали хората на сайта си, че всичките  им продукти са подходящи за над 2 години, значи сигурно е така, едва ли ще си премълчат ако са направили продукт за бебета.....

# 227
  • Мнения: 1 636
Лиске,в аптеката не вzемат неЩата обратно  Confused
Аz бях вzела zа мъжът ми едно лекарство и лекарката съЩият следобед променила реzептата.Отидох да го сменя,демек да върна едното и да доплатя другото.Не го бях отворила,всичко си бе6е както трябва.Откаzаха ми,макар да се поzнаваме.Забранено е в аптека да сменят или вzемат обратно.Мисля,че е в zяла ДЕ така.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 153
Имам един въпрос някой чувал ли е за Аутан подходящ за деца под 2 год.?

Та грабна ,вчера епилатора и ги премахна.то не беше охкане,то не беше чудо  ooooh!
И накрая завърши с репликата:Ох,на какво се подлагаме само,ние мъжете,заради вас! Joy Joy Joy

Муахахахах, е не, сериозно ли го направи? hahaha Joy hahaha Joy Моят си се бръсне доброволно, но пък е такава пудра, че понякога се шегувам, че в къщи жените сме 3.
Моя и той е кипра,но мисля,че по-добре така ,от колкото някой  дето не се поглежда и не му пука как изгежда,т.е. мърляч!

# 229
  • Мнения: 3 521
Мдам, стана ми тъпо, защото едната мама го ползва за 9 месечно бебе. Едва ли ще стане нещо, ако е само на кожата, но като се сетя как Симона си облизва всяка открита част и  Sick .

За момчето в турския затвор не мога да предценя точно ама май ми е жал. Не, по-скоро ме е яд, че посолството не може нищо да направи. И аз като бях на 13 се забих с едно 17 годишно гадже на морето, цуни, гуни, едно друго, но не си го сложихме, не бих си представила нашите да го пратят в затвора. Незнам. странни хора, странна работа е цялото това нещо. Все пак си мисля, че в бъдеще тоя сладур ще иска документи на приятелките си преди да ги заведе на кафе.

И в нашите аптеки нищо не се подменя. Но защо искаш да го връщаш Аутана - ползвай те си го с Лиско, вие нали сте над 2.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 153
Е,най-накрая успях и аз да си сложа снимките на мойте слънчица Hug
Не,че беше голяма сложнотия,ама докато чатна ooooh!
Благодаря,Гуини за помоща! Hug

Ако ви се гледат,моля!

# 231
  • Мнения: 3 423
Мани ни нас, мен комари не ме ловят.
Най-много пет-шест да ме лизнат.
Току-що говорих с лекаря. Да, кофти е
за дете под 2, щото очите ги дразнела
миризмата на аутана и можело да се
възпалят. Препоръча ми зеданоил от
апотеките. Добре понасял на хлапетата.

За аутана ми казаха най-много крачетата
да намажа, другаде не, ако толкова държа
на тоз препарат. Ама с много ако и ами.

# 232
  • Мнения: 3 521
Възмутително!!!

Откраднат от Острова кош за боклук цъфна на Слънчев бряг
27 юни 2007 / News.dir.bg
Градската управа на Питърбъроу, Великобритания, която е похарчила над 75 000 лири за замяна на откраднати преносими контейнери за боклук само за последната година, заяви, че един от тях се е озовал в България.
Това предаде „Скай Нюз”, цитирана от БГНЕС. Градският съвет обяви, че над 2000 такива коша – всеки по 30 лири – са изчезнали. “Един 240-литров зелен контейнер за боклук с печата и името на градския съвет дори е бил открит в населено място до черноморския курорт Слънчев бряг в България”, обяви говорител. “Това е най-възмутителният пример на кражба на контейнери за боклук, на който сме се натъквали”, каза още той.


Не мога ще се напикая от смях, добре де как ,по дяволите, бихте пренесли кофа за боклук на 2000км?  Whistling

Лис, на Чико Занза Но е много хубаво мазило, ако търсиш алтернатива за цапотене, имат и апаратчета за в стаята, ако сте без комарници или на път. Откровенно казано комарите не ме тревожат толкова, колкото кърлежите. И то не в БГ, а тук. Плъзнали са много яко, а още не сме ваксинирали джеремето против тия гадинки.



Дианджели отивам да гледам снимки, за пудрите и мърльовците си напълно права Peace.

# 233
  • Варна
  • Мнения: 153
Е,не и аз ще падна с тия кофи за боклук ooooh!
Направо  се изчервих от срам ,заради поредната ни българска простотия и излагация!
И още по-срамното е ,че това не е  кражба направена от цигани!
Поне така предполагам,де

# 234
  • Мнения: 2 907
Голяма скука настана в този форум.

То бяха весели времена когато в темата ни преливаше от докторици и фенклубове на докторици. Сега ни дофтор, ни фенката и. Скука.

Вие го съжалявате момчето, ами АКО е истина това, което казва момичето?
А между другото има ужасно перверзни и лоши очи - но това си е мое мнение и не може да се съди за човек по това.
Ако действително е невинен, то тогава това, което му се случва е ужасно.

Дианджели, гледах ви снимките, голяма радост струи от тях  Wink
И само ме хваща яд като гледам току що родили с поднормено тегло  Wink Животът е толкова нечестен....

# 235
  • Мнения: 2 292
мистик, може и това да е, но момичето си има родители, не zа да и оставят спалнята свободна и да я оставят да скита по дискотеките по нощите и да прави каквото ще. Все пак, ако аz си оставя детето да играе на улицата и отида на кино и го блъсне кола ... кой ли ще е виновен? Вероятно шофьора  newsm78
Вчера ги гледах 2 девойки как щяха да смачкат едно момче на улицата. Натискане и прегръдки и побутвания ...
Не каzвам, че момчето е право, а че 13 гоидишните момичета си имат родители.

# 236
  • Мнения: 1 817
Дианджи, страхотни снимки!   bouquet

Снощи гледах интервю с момчето. Той изглежда доста зле. Според мен не я е барнал! А малката не се знае дали не е разработена вече. Аз на 13 още си играех с кукли и не се сещах да пипам змейовете  Laughing на батковците!
В интервюто младежът казва, че е било просто флирт. Отишли са в стаята и ТЯ е започнала да го опипва. Той не й е докосвал "вагината". Тя му е свалила гащите и е продължила на голо да го опипва, а той взел, че свършил.  Mr. Green С две думи първи любовни трепети  Laughing !
Ама турчолята са такива...Като си помисля, че това може да е моето дете и ми става много тъпо! Дори не е в югендкнаст  Cry !

# 237
  • Мнения: 3 521
Стига бе как ще те наебат докато спиш? Или трябва да си мъртво пияна или дрогирана.

# 238
  • Мнения: 1 817
Кой е спал  newsm78 ?

# 239
  • Мнения: 3 423
Пуснах си питането в съответния форум.
Ама никой не ебава. Вие да знаете?

Става въпрос за Trink-Mahlzeit.
Това е мляко, готово за пиене.



Може ли да се купи в търговската
мрежа у нас и на каква цена?

Общи условия

Активация на акаунт