ЮЛИ щом на прага чука, скоро още бебчета ще има тука!

  • 12 233
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Здравейте и от мен  Grinning

Честито бебче на Х.Кирова, много да я радва   bouquet

Ками малката принцеса е много сладка и как се кокори само   bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 153
Здравейте,

Честито на родилите мами, да са ни живи и здрави бебковците, и бързо възстановяване Hug

Ние с Ема сме добре, от петък в къщи и се гледкаме, опознаваме се и се учим да се кърмим!

Чувството да родиш е невероятно, не може да се сравни с нищо друго, толкова е хубаво да гушнеш бебчо за първи път! Няма по-голямо щастие!

По-късно ще кача снимки и ще прочета какво сте писали 



# 77
  • София
  • Мнения: 7 242
Я, кой дошъл newsm53 Много се радвам за вас с Ема  bouquet.
Моля те, разкажи подробно как мина раждането. Нали и аз ще съм със секцио.... /не че ще ми е за първи път/ И чакаме снимките Grinning

# 78
  • София
  • Мнения: 1 179
Момичета,черпя ви виртуално,че малкото ми момченце днес става на 1 месец!  cook  food002 Coffee
Честита месечинка и на Катето на мама Bima   Hug
Да се похваля,че вчера си взех столче за кола от продавалника и съм много доволна  Grinning
Евето и Илия са много сладки,какъв кеф е сега за мамите да си ги гушкат  Crazy
Munka77,добре дошла! Hug

# 79
  • Мнения: 910
Емчето, да ти е жив и здрав малчугана и много да те радва!Честита придобивка!
Честита месечинка и на Катето и мама Bima!
Munka77, добре дошла!

# 80
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета,черпя ви виртуално,че малкото ми момченце днес става на 1 месец!  cook  food002 Coffee
Честит ви празник! Да ви радва много малката госпожица!   bouquet

# 81
  • Мнения: 984
Ха ха ха много ме зарадваха преди малко. Моя много добра приятелка е родена на 26ти и сега почна една агитация отвсякъде какъв хубав ден е днес.. и да съм вземела да родя  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 766
Честита месечница на Катето на Бима и на Стелиян на Ем4ето   bouquet  bouquet
munka77 добре дошла  и чакаме снимки Hug
И аз да ви почерпя виртуално - моята сестра има днес рожден ден  party023
Малко ми е тъжно че не съм я виждала 2 години, ама ...............  Confused

# 83
  • Мнения: 195
Цитат
Nikka, не знам дали си забелязала, но на Чиполино кошниците са с много по-малък ъгъл
Iva, не съм обърнала внимание  newsm78
На нас със мъжото ще ни е от голяма полза това столче, щото и двамата сме с коли и много се надявам наистина да няма проблем да се слага новородено!  Peace

Мунка, добре дошла! Покажи и ти слънчицето на снимки  Grinning

# 84
  • Мнения: 1 098
Леле, днес ми се наложи да изляза за 10 минути да хвърля кофата и да напазарувам и, въпреки че беше 11часа ми се струваше, че ще се задуша. Ужааас! На мен след като вчера лекарката ми каза, че има време до раждането, през нощта спах като къпана, хич не се услушвах за контракции, изтичащи води и падащи тапи Joy
Добре дошла на Мунка! Чакаме снимки+разказ за отминалото раждане!
Честити месечинки на Бима и Емчето  bouquet
Там- Там да ти е жива и здрава сестричката!  bouquet

# 85
И ние мислим да вземем столче за кола, но още не сме решили за количката и затова изчакваме и със столчето. Моя приятелка ми обеща да ми даде нейното за изписването. Ако нямаш столче глобата ако те спрат е 200лева, пък и е по-сигурно за бебето.

# 86
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ако нямаш столче глобата ако те спрат е 200лева, пък и е по-сигурно за бебето.
Djidju, за първи път чувам за такава глоба. От кога е валидна?  Thinking

# 87
  • Мнения: 98
donsyy, в ТК правят записите до 15:00 ч., но е добре да отидеш не по-късно от 14:00, иначе мрънкат. Първия път те регистрират с лична карта, след това ти издават талончета по ЕГН само. Не се плаща и можеш да ходиш колкото често се налага (аз ходя по веднъж седмично, а сега последната седмица ще ходя 2 пъти). След като ти мине термина, ако не си родила дотогава, разбира се Simple Smile, те карат да ходиш всеки ден. Само да предупредя, че доста се чака, защото влизат по 2 и всеки запис трае около половин час...

# 88
  • Мнения: 295
привет и от мен в този много горещ ден Simple Smile
аз от голямо чудене да ходя ли на работа или не - обстоятелствата така се стекоха, че съм си вкъщи: сутринта мъжът ми тръгна да отключва и се оказа, че бравата е блокирала  Shocked ... отключиха ни де, но реших, че вече ми е много топло и ще си стоя вкъщи Wink
да ви се оплача - днес ме наболява ниско долу, като менструална болка и имам рядко щастие  Embarassed ... странна работа - вчера нищо ми нямаше...  Thinking
за тоновете в ТК - когато-тогава Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 3 524
Аси аз вчера бях така. Днес много ме боли кръста и гърба та отивам пак да легна и да се потя. Климатика дойде но само ще си го гледаме. ooooh! ooooh! ooooh!
Миме, доре ми звучи много климатика ти! Peace
Ей това е нашия, поне цената му е това Simple Smile
http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09009499
А монтажа още не знам, но към 80 лв мисля, че зависи и от етажа а ние сме на 1вия та... макс 120 лв казаха че им е монтажа. Peace
До скоро ако не се разтопя #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт