Журналистическо разследване

  • 10 249
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 677
имашЕ И едно предаВане `частен случай`. с един пълничък водещ. и неговото име забравих. старост-нерадост Crazy

Жоро Крумов, водеше "Мрежат@" по БНТ, сега не го знам кво.

# 166
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Анна Заркова от в. Труд.
Чак ме плаши тази жена, толкова е на ТИ със случките от тъмната страна на живота. Пък като го удари на ирония, направо е неудържима.

# 167
  • Мнения: 3 423
А като четете журналистите, различавате ли ги?

# 168
  • Мнения: 2 792
  Като заговорихме за журналистиката от едно време се сещам за Маргарита Михнева, строена пред граничните постове, как ни убеждаваше, в спонтанната екскурзия на българските турци...
  Кеворк ми харесваше, Гарелов не ми допада. Програма 2 на Българската телевизия, под ръкодството на Нери Терзиева, много силен период беше. Петко Бучаров също помня,  "Литературен вестник" (може и да бъркам името)на Йордан Василев.
 Такива неща се сещам аз, видях, че сте се изпокарали и дърлили нещо, така че не претендирам писането ми по темата, да бъде взето под внимание.

# 169
  • Мнения: 920
и аз заспивах с константин тилев. бях влюбена в гласа му.

някой помни ли един журналист, който водеше `панорама` преди гарелов - хубав мъж с прошарена коса, едни шалчета се подаваха изпод яката на ризата му. но това беше много отдавна.
... сега да не вземете да не ми отговорите, за да не се издадете`


Димитри Иванов?

# 170
  • Мнения: 442
димитри иванов също го харесвам. но го помня от `всяка неделя` - също вълнуващ глас. ... започва да ми изплува някакво име... любен? или любомир беше първото. Thinking

[Жоро Крумов, водеше "Мрежат@" по БНТ, сега не го знам кво.

георги крумов е състудент на мъжа ми, т.е. си е младеж. този беше по-възрастен. май пак георги... константинов имаше ли?

# 171
  • Мнения: 3 423
[Жоро Крумов, водеше "Мрежат@" по БНТ, сега не го знам кво.
георги крумов е състудент на мъжа ми, т.е. си е младеж. този беше по-възрастен. май пак георги... константинов имаше ли?

Георги 01?

# 172
  • Мнения: 442
`ми, не знам   33uu

# 173
  • Мнения: 1 811
Името не е ли Дмитри Иванов, а не ДИмитри  newsm78

# 174
  • Мнения: 442
Името не е ли Дмитри Иванов, а не ДИмитри  newsm78

димитри иванов

# 175
  • Мнения: 1 811
Хмммм, явно бъркам. Набило ми се е в главата, че имаше нещо особено в името му.
Благодаря   bouquet

# 176
  • Мнения: 442
cathie , за нищо! Hug
обаче, добре че попаднах на това за д.и.1, та се сетих да разровя из историята на бнт.
значи Crazy, предаването не беше `частен случай`, ами `актуална антена`. човекът е иван константинов.
`На екран през 1985 г. се появява публицистичното предаване „Актуална антена” с репортерите Иван Константинов, Диляна Грозданова, Екатерина Генова и други. През 1985 г. е пусната в действие телевизионната кула „Копитото” над София, излъчваща Първа, Втора и Трета телевизионна програма. По трета програма се ретранслира пряко програмата на Централната съветска телевизия от Москва.`
и това  Laughing
През 1987 г. БТ започва излъчването на тридесет серийния бразилски филм „Робинята Изаура”, както и на италианския сериал „Октопод”. Концертът на Сиси Кеч е истинска телевизионна сензация през 1987

# 177
  • Мнения: 7 130
Истинско журналистическо разследване.  Simple Smile

Скоро на Росен Петров гостуваше шефката на СЕМ-ката. Имах чувството, че присъствам на открит урок по дикция и поведение.
Често се забавлявам с новините по ТВ7. Веско Дремджиев така ръкомаха, че не ми трябва да чувам глас, за да разбера случките.  Grinning

Няколко дни преди да почине Людмил Неделчев, имаше интервю с него в един вестник. Споменаваше за своя учител в журналистиката и за поколението им. И за задължителни уроци – във ВИТИЗ.
Липсва ми Мичмана. Особено на фона на петела Пешо - специалист по бокс, хандбал и други популярни десени. Няма такова недоразумение.   ooooh!
 

# 178
  • Мнения: 3 423
петела Пешо - специалист по бокс, хандбал и други популярни десени. Няма такова недоразумение.   ooooh!
 
Кой е Петела Пешо?

# 179

Общи условия

Активация на акаунт