Добрата новина днес

  • 9 516
  • 250
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 817

Добре дошли на медиците!!!

Много се вълнувам и си поплаках.  bigdance2 Tada moresmile

# 196
  • Мнения: 1 299
Това е най-добрата новина...не само днес...не помня от кога  Crazy

# 197
  • Мнения: 216
http://www.goodnewsdaily.com/show_story.php?ID=1345
Три годишно момиченце, върнато невредимо от отвлеклите го Нигерийци

# 198
  • Мнения: 274
За мен - добрата новина днес е завръщането на медиците ни! Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 2 716
Определено споделям, че дългоочакваното завръщане ми напълни душата. Много съм доволна.
http://www.goodnewsdaily.com/show_story.php?ID=1345
Три годишно момиченце, върнато невредимо от отвлеклите го Нигерийци

И това е добра новина  Peace

# 200
  • Мнения: 1 299
Строят 65 нови детски площадки в София
21 август 2007 / News.dir.bg

65 нови детски площадки ще бъдат изградени тази есен в София. За изграждането им са отпуснати 2 милиона лева от Специализирания общински приватизационен фонд.
В момента се провеждат конкурсите за избор на изпълнители, като в район Искър вече е избран изпълнител за изграждане на детски парк, каза Мария Бояджийска, зам.-кмет на Столична община. Броят, площите и местоположението на детските площи се определя от районните администрации. Задължително условие е одобрените работни проекти да се съгласувани в съответствие с изискванията на националното законодателство, както и да отговарят на европейските норми за безопасност при експлоатацията. Площадките ще се изграждат в зелени площи, градинки и паркови пространства безспорна общинска собственост.
По нареждане на кмета на София Бойко Борисов направление „Зелена система и екология” извърши през пролетта мащабна проверка за състоянието на наличните в столицата детски площадки. В резултат на проверката се констатира, че броят на площадките в разрастващия се град е недостатъчен, а значителен дял от съществуващите площадки не са в добро състояние. Установи се, че част от площадките, изградени на модулен принцип от стъклопласт на полимерна основа са с недостатъчна износоустойчивост, предаде БГНЕС.

# 201
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Строят 65 нови детски площадки в София
....................
Честито ви, софиянци! Peace
Хайде днес в София, утре в други градове!

# 202
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох, аз като един песимист , да се чуди човек какво правя в тази тема,  се надявам да са по- еко и от безвредни за децата ни материали

# 203
  • Варна
  • Мнения: 30
Моята най-добра приятелка постъпи в болница със съмнение за рак на гърдата. Днес , след операцията разбрах добрата новина, че образуванията са само доброкачествени.Много,ама много съм щастлива. Женичка, желая ти много здраве, за да се радваш на трите си дечица! smile3525

# 204
  • Мнения: 750
Добрата новина днес е....,4е няма новини! Mr. Green

# 205
  • Мнения: X
Добрата новина днес е....,4е няма новини! Mr. Green
Това като пожарникарите - "Липсата на новини е добра новина" Mr. Green

# 206
  • Мнения: 4 586




46 месеца на местото на детски площадки се строят подземни гаражи.
2 месеца преди избори се строят детски площадки, на местото на ... ?
Честито, Софета!

# 207
  • Мнения: 604
Една от най-добрите приятелки на сестра ми днес стана майка на момиченце Simple Smile)) Много се радвам, защото за нея е първо бебче, а тя ми е връстничка /на 36/ и всичко е минало леко и безпроблемно!
По обяд като по чудо се оказа, че една мацка се е отказала от екскурзия до Триград и се освобождава място и майка ми подарява воаяжа за именния ден  Joy hahaha Hug
За съжаление няма как да взема детенцето, екскурзоводката каза, че многото завои никак не им понасяли.... но една приятелка ще я гледа за уикенда Simple Smile

# 208
  • Мнения: 4 586



Green dream, честито момиченце на приятелката на сестра ти!
За Триград пътя е наистина невероятен.
Вземи фотоапарат и снимай де що видиш.

# 209
  • София
  • Мнения: 6 743
Че сме здрави  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт