Добрата новина днес

  • 9 515
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 494
И тук ще се похваля(направих го и в една съседна тема Grinning),защото ,за мен това е добра новина.Утре отивам за цели 4 дни сама на море.Днес най-сетне си уредих това!Ще се поглезя,ще се наспя,за пръв път от една година насам,ще мълча ,ще мързелувам,даже смятам да вегетирам от мързел Laughing,ще ми сервират и вдигат масата,ще ходя на масаж,ще пия мартинита вечер , ще се излежавам на плажа или басейна по цял ден,и т.н....сама!!! GrinningДобрата новина е,че и аз съм човек...поне за 4 дни! Wink Laughing

# 211
  • Мнения: 1 299
И тук ще се похваля(направих го и в една съседна тема Grinning),защото ,за мен това е добра новина.Утре отивам за цели 4 дни сама на море.Днес най-сетне си уредих това!Ще се поглезя,ще се наспя,за пръв път от една година насам,ще мълча ,ще мързелувам,даже смятам да вегетирам от мързел Laughing,ще ми сервират и вдигат масата,ще ходя на масаж,ще пия мартинита вечер , ще се излежавам на плажа или басейна по цял ден,и т.н....сама!!! GrinningДобрата новина е,че и аз съм човек...поне за 4 дни! Wink Laughing

Завидях!!!

# 212
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Военнослужещите от третия български контингент в Ирак се завърнаха
Сред тях е един наш приятел. Повечето са от Ямбол. Чакаме ги с нетърпение да се приберат. Мисля, че всички са живи и здрави. Hug

# 213
  • Мнения: 4 586


Дано бързо се адаптират момчетата.

# 214
  • Мнения: 604
Волф, изпразнила съм картата на апарата, с батерии ще се снабдя и в понеделник ще се отчета Simple Smile

Добрата новина днес е, че е ПЕТЪК  Hug

# 215
  • Мнения: 263
Дам, още от ученичка петък е любимия ми ден  Simple Smile

# 216
  • Мнения: 4 792
Добрата новина е, че днес спирам едни ужасно силни лекарства от които вече ми се гадеше.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 381
Добрата новина е, че днес спирам едни ужасно силни лекарства от които вече ми се гадеше.
Честито!
При мен добрата новина е, че една приятелка ще се омъжва. Разказа ми за романтичното предложение, което е направил приятелят й.

# 218
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Добрата новина при мен е че изчистих основно апартамента и сега сядам с кафенце hahaha

# 219
  • Мнения: 843




46 месеца на местото на детски площадки се строят подземни гаражи.
2 месеца преди избори се строят детски площадки, на местото на ... ?
Честито, Софета!

    Няма ли добра новина от теб, приятелю.? Наясно сме , че се борим с вятърни мелници,  Ама  нещичко поне не се ли размърда..

    Пък и аз отпаднах от борбата... не ми е кеф.Но не мога вече. Нали знаеш какво работя...  ако не знаеш.. ЛС.

     Мога само от тук.

# 220
  • Мнения: 4 586



 Grinning  Има. Племенникът ми и приятелката му се сдобиха с момченце.
Гражданин на Долно езерово. Ще ходи по света с името Лъчезар.
Подозирам какво работиш, не знам какво имаш предвид
Аз отпаднах. Няма такава опция.

# 221
  • Мнения: 4 447



 Grinning  Има. Племенникът ми и приятелката му се сдобиха с момченце.
Гражданин на Долно езерово. Ще ходи по света с името Лъчезар.
Подозирам какво работиш, не знам какво имаш предвид
Аз отпаднах. Няма такава опция.


ХАЙДЕ ЧЕСТОТО! ДА Е ЗДАРВО, ЗАСМЯНО, МНОГО ДА РАДВА, МНОГО ДА СПИНКА И МАЛКО ДА ПЛАЧЕ!

  bouquet

# 222
  • Мнения: 604
Че сама си източих снимките от фотоапарата на компа, ех, че кеф Simple Smile

Така се ентусиазирах, че ако имах записвачка и на диск щях да ги кача...

Другата добра новина е, че дъщеря ми от днес е с обици  Hug Държала се е мъжки при пробиването на ушите и сама си е избрала в какъв цвят да бъдат... "наследствено" зелен!

# 223
  • Мнения: 4 586


Green dream, браво на малката Магичка.

Всяка година да й закачаш по една обичка.

# 224
  • Мнения: 742
Wolf , честито  Peace Долно Езерово, Бургаско? Да не се окажем рода?

Добрата вчерашна новина- Иванжелинка стана на годинка.
Добрата днешна- сутринта кака й я гушкаше и й шепнеше, колко е сладичка.

Надявам се следващата ми добра новина да е , че Стеди най-после й казва, че я обича.

Общи условия

Активация на акаунт