Морски бриз обгръща ни с ласки, лятна фиеста повлича мами БУРГАСки

  • 14 750
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 164
мадлен, къде по-точно е това "Елит", че нали и аз от скоро съм бургазлийка?
Иначе ще е много хубаво да се видим най-накрая с бебоците








В Морската градина , то е и дискотека вечер. Малко преди Текилата, от лявата страна е разположено като вървиш към Пантеона.
Абе,ако се навиеш да дойдеш- ще тръгнем заедно, че малко съм скарана с обясненията Hug

# 76
  • Мнения: 5 183
Т ,а уж  newsm78  ще строят Голям търговски център /където от години беше строежа на ГУМ/....такиви ми ти премествания  Wink

Ау, ами те това го говорят има-няма 10 години ве4е - още бях студентка.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 526
Т ,а уж  newsm78  ще строят Голям търговски център /където от години беше строежа на ГУМ/....такиви ми ти премествания  Wink

Ау, ами те това го говорят има-няма 10 години ве4е - още бях студентка.

Да ,но сега събориха стария строеж,разчистиха терена ,сложиха едни плакати ,ама май нещо не строят  Rolling Eyes

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Ами не строят защото имаха някакви съдебни спорове, ама писаха че са приключили. А като сложим и тромавите процедури скоро може и да почнат да строят  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 5 713
Аз изгрев не посрещнах като миналата година. Просто ми беше съвестно да издевателствам върху себе си като не спя 3-та нощ за тази седмица. Simple Smile

# 80
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 765
Хайде и аз да се разпиша че нещо избягвам напоследък.Днес ще ходим да поръчваме тортата на Мими че на 4 ти е рожденничка.Порасна ми момиченцето.Все още не сме ходили на цирка ама тъкмо се наканихме и той падна.Снежи получих ти съобщението онзи ден но бях на работа и затова не дойдохме с вас.Хайде лек и прохладен ден от мен.

# 81
  • Мнения: 917
Танина, вие кога ремонтирахте РСто бе!? Значи вече си на линия във форума. Аз изгрем не посрещнах днес, спах от 9 до 9. Много съм уморена на последък, и за плаж нямам сили да отида даже

# 82
  • UK
  • Мнения: 1 351
уууууууу браво - много си бърза

Мегита, ми що не каза по-рано че си сама, аз приспах моите и щях да те заведа да посрещаме Джулая   Sunglasses

 Ако знаеш колко ме е яд сегаааа  #Cussing out как можех да си легна без да видя какво си писала  Crazy аз така и така не мога да спа нещо щяхме да се позабавляваме поне малко  Sad

# 83
  • Мнения: 1 440
Здравейте от мен и Пламена Hug

Реших и аз накрая да се разпиша, че нещо зачезнах от Бургаските теми откакто се роди малката Blush Ние по принцип сега сме в Сл.бряг за лятото, но есента пак се връщаме. Скоро ставаме на 1 год. и сега съм се разтърсила за торти и т.н.

До скоро...ще ви навестяваме Hug

# 84
  • Мнения: 82
мадлен, къде по-точно е това "Елит", че нали и аз от скоро съм бургазлийка?
Иначе ще е много хубаво да се видим най-накрая с бебоците








В Морската градина , то е и дискотека вечер. Малко преди Текилата, от лявата страна е разположено като вървиш към Пантеона.
Абе,ако се навиеш да дойдеш- ще тръгнем заедно, че малко съм скарана с обясненията Hug
Нали за понеделник се уговаряте?Към колко часа?Може ли и аз да се присъединя към вас?Тина,може дори заедно да тръгнем!

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 616
 Здравейте! Нали за понеделник се уговаряте? Ние ще минем да ви видим! Много ще се радвам да се запознаем Hug! Нали към 10-11 часа?

# 86
  • Мнения: 527
А майки без бебета приемате ли за сутрешното кафе ? Mr. Green

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 7
Здравей те момичета
Добре ,че се поразхлади малко ,че в тези жеги едва се издържа добре ,че е климатика та да попитам мога ли като се роди  биба да пускам климатика на висок градус /28-30/, че сме в панелка със запъдно изложение. А и да знаете някои да продава кошница за кола за бебе.

# 88
  • Мнения: 2 577
Танина - мерси много  Hug да ти се връща / изтрий си малко съобщения в бокса  Wink /

Megita - пфуууууу как ме е яд

На Елит няма да мога да дойда в понеделник, че съм на работа Rolling Eyes ама ако я направите някой ден сбирката към 16-17.00 и аз ще се включа  Peace

# 89
  • България
  • Мнения: 3 622
Аз искам да дойда на срещата и най-вероятно ще дойда, само че ми е малко трудно с уговорките и срещите в точен час,  че нали се храним на поискване и по-добре направо там да се видим, защотото Мая всеки ден е с различен режим. Я ми кажете само като стигна чешмичката на Флората на къде да тръгна към Пантеона ли?
шушонче като ти гледам линийката - ми то не останало  Laughing скоро ще те мислим и теб. Какво бебенце чакаш?

Общи условия

Активация на акаунт