Гордо си носим сладките кореми,до НОЕМВРИ ще са още по големи

  • 9 098
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 827
Добро утро и от мен kaffeetrmker_2.Днес все още няма с какво да се похваля освен че в неделя сме на кръщене на племенничката ми. bishop
Трябваше аз да съм и кръстница ама нали не може бременна да кръщава...  smile3506
Jutoo Кървенето е нормално а и хремата може да не е от настиване.Да не вземеш да пиеш някакви неща, отивай на лекар ако не си добре doctor.

# 226
  • Мнения: 2
ladybebi, това, че не можеш да си кръстница, докато си бременна, кой ти го каза???.......

# 227
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo Кървенето е нормално а и хремата може да не е от настиване.Да не вземеш да пиеш някакви неща, отивай на лекар ако не си добре doctor.

А, нищо не пия аз, не се чуствам зле, че да ходя на лекар, надявам се така от самосебе си да се оправя. Simple Smile
Вие мислите ли за име за бебо вече?

# 228
  • Мнения: 827
ladybebi, това, че не можеш да си кръстница, докато си бременна, кой ти го каза???.......
Ами попа в църквата Thinking

# 229
  • Мнения: 827
Jutoo Ние с сме измислили- ако не е сбъркала лекарката, мислим да я кръстим Емили tooth

# 230
  • Варна
  • Мнения: 208
ladybebi, това, че не можеш да си кръстница, докато си бременна, кой ти го каза???.......
Ами попа в църквата Thinking

Да бе - то и затова нашта църква толкова разединена.

Аз ставах кръстница на сватбата на сестра ми. Единия поп каза че било даже по-добре когато толкова близък е кръстник, а другия че в никакъв случай не става.

А за бременните някъде бях чела къде на шега къде на истина че всъщност кой става кръстник ? Майката или бебето? Или майката с бебето - ще имаш двама кръстници.

# 231
  • Мнения: 804
lonita, всичките заглавия са хубави, но най-ми хареса първото.

Jutoo, аз от много отдавна знам, че ще кръстя детето си на баща ми. Така и ще направим.  Peace

# 232
  • Варна
  • Мнения: 208
Оф и аз искам да го кръстя на родителите ни, да се радват - ама те едни имена имат...

Нищо в тяхна връзка не ми харесва Thinking

Пък може и грозно име да му сложим детето да е хубаво Mr. Green

# 233
  • Мнения: 827
Аз съм за: "В НОЕМВРИйското коремче има мъничко човече - рита, скача и се радва, то на мама се обажда!" preggo

# 234
  • Хасково
  • Мнения: 79
Оооо, относно името при мен е голям проблем. Нищо мъжко не ми идва на ум newsm78.
Малко се успокоих, след като разбрах, че май чакаме момиченце, защото женски имена харесвам много. Не искам да го кръщавам на баби и дядовци, че все някой разсърден ще има. Мислех първоначално за Валерия (на баща ми), ама ми звучи като от някой сапунен сериал. После се замислих за Доника (на мъжо първата буква), ама умалителното Дони и производни ми са малко .... Naughty
И се спрях на Стела, ще си е кръстено на него си!!! Laughing
Само да не ни изненада с пишка като се роди hahaha че тогава какви ще ги мислим Joy

# 235
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз засега съм се спряла на Стефан за име, но нищо не се знае още. Това беше варианта за мъжко име при първата ми бременност. Wink

# 236
  • Мнения: 369
Добър ден и от мен  Hug
Относно името при нас  е  по сложно първо още не се знае какво е бебчето , и второ не знам с коя буква да бъде . Понеже не искаме да е на някой от родители и баби -всички си имат по един двама които им носят името . и сега сме решили така да е кръстено на него/нея си . А така ми е по трудно защото измислям имена с всички букви не само с една newsm78 . Но пък има и много време все ще ни щукне някоя идея. Една позната ми каза че ако е момче трябва да мислим и в бъдеще време все пак децата на детето ще носят неговото име и трябва да бъде по благозвучно Laughing

# 237
  • Мнения: 157
Привет и от мен мами.Ladybebi това за кръщаването не го знаех то и аз септември ще ставам кръсница и ще трябва маи да разпитам как стоят нещата.Аз коластра имам още от 16 седмица и направо полудявам почнах да слагам подплънки защато е някакъв ад.За името на бебо да е живо и здраво но ако наистина е момче ще е на свекър ми а ако случаино се окаже момиче на мамито.Това означава Димитър или Катя и никой не може да го оспорва така съм го решила макар че каката е не свекървата Маргарита но си доиде със името родена е на 15.08.02 на богородица.

# 238
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен за днес.Относно името,аз съм го измислила в момента в който разбрах,че съм бременна.Никола.Дори и за миг не ми е минало през ума,че може да не е момченце.Такова ми беше усещането и май си е така Simple Smile.Така поне казаха и не феталната морфология.

# 239
  • Мнения: 148
И моя термин е ноември, но още незнам пола на бебето, в понеделник съм във "Фемина", дано да ми го кажат, аз мисля моме, а мъжа ми иска момче, забележете "да ходят заедно на мачове" ха-ха. Може ли да го изненадам!!!!

Общи условия

Активация на акаунт