Вънка жега е голяма крие се на хладно всяка СЕПТЕМВРИЙСКА мама

  • 15 413
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 17
Еvelpolli, как да не се нервирам, ами ако ми затрият мъжа от простотия, тогава ...Уф, само се надявам да му се размине, а пък те ако попрочитат колкото нас само в нета, сигурно ще са доста по - грамотни, пустите му селски доктори

# 241
  • Мнения: 99
Здравейте пак, в момента съм 1 час почивка и после пак продължавам работа, та реших да ви навестя.
Кали я кажи къде е магазина в Павлово, да се поразходя до там някой ден.

Джиджо не отстъпвай и не се предавай, отстоявай си своето. Е и такива крайни решения не взимай засега. Явно ти ще трябва да проговориш първа, но това не е отстъпление.

Павлина да отива да си бие инжекцията, не е късно. И моя мъж така веднъж ме изненада. Бяха го наръгали, или по скоро се опитали и само го порязали ( 12 см) по гърба с отверка или нещо такова. И той като твоя от страх не отиде на лекар и добре че се оказа повърхностно та се размина и заздравя без шевове и само с мойте промивки. И аз чак на другия ден успях да го накарам да отиде на лекар поне да му бият инжекцията. Слава богу се размина без нищо сериозно освен белега който има сега.
Поли това твоето бебе много си хапвало от мама, е поне като се роди бързо ще изчезнат повечето ти килца. Simple Smile Както другите са те успокоили, не се притеснявай то тези мерки са приблизителни, не точни. И особено с напредване на бременността дават все повече отклонения.

Ани много бързаш с тези болнични, та чак за юни да ни преведат. Simple Smile И аз си чакам май, после ще проверя дали са ми ги превели и на мен днес. Е те не са много само 4 дни имах, но... пак за някоя бебешка дрешка стигат:)

Аз отивам пак да се трудя. лека вечер на всички и приятен уикенд, а на сватбарките утре ( и аз съм в кюпа) весело изкарване. Аз така и не успях да стигна до магазините по Борис да ги разгледам, но си купих една рокля и затова се успокоих. Е накрая на месеца съм канена на още една сватба, та за тогава ще успея да разгледам и тези магазини:)

# 242
  • Мнения: 295
Уф днес ,много се ядосах на работа,чак бебето притихна милото.Колегите ми скроиха един номер ,а после да оправям кашите и уж ги оправих...ама дано няма последсвтия.Така се изложих пред клиентите.От толкова време не се бях ядосвала за работа.

И сега ми е едно смотано...И си седя самичка у дома... Crossing Armsи ми липсва мъжа...абе нали знаете има такива дни,в който всичко е наопаки.Дано утре е по-добре:)

Лека вечер на всички и весел уикенд!

# 243
  • Мнения: 258
Здравейте мамита,
набързичко минавам, само да кажа хай  Grinning
Благодаря на Gia_fire и на Nanny_Ogg за полезната информация за ПИКа и ултразвука  HugМоже би Аничка да сложи линка отпред. Доста интересен ми се струва  Peace
Павлинка дано всичко се оправи с мъж ти и да няма никакви проблеми!
Момичета, аз от вчера вече съм в 8мия. Направо не мого да повярвам. Така лети това време Crazy
Весело изкарване утре на сватбарите! Знам, че ще са доста. Днес почти не беше останал избор на картички  Mr. Green От моите познати и приятели утре две двойке се женят. Явно много полулярна дата тази 07.07.07. Дано да им е на късмет!

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Чудя се до края на бременността къде още ще му се наложи да си бръкне човек? newsm78 hahaha
По-добре да незнаеш Mr. Green
Цунки на малкото човече Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 194
katrin7"AZIZ bebe" е в Люлин..4 ли се пада(не сум сигурна)..ако ти е познат люлин с/у сан мариното,а...тролей 7,автобус111 и може би и др превоз има спират май точно с/у магазина!ако те интересува ще разпитам как точно да стигнеш,да ти го обясна по-добре просто!има хубави неща,аз си купих мн сладко боди Simple Smile и казват,че са мн здрави..тук майките от блока,са много доволни от всичко купено от там!има и колички,легла,кошарки..дрехи..комплектчета за исписване,разни неща на  чико..! Simple Smileта..ако се интересуваш ще ти обясня по-добре,ще разпитам! лека вечр на всички   bouquet

# 246
  • Мнения: 734

Нани Оя, къде се намираш по -точно?

Джиджо, износи си спокойно детето, името е лесно, детето да е живо и здраво!

на мен ми е много зле, изтощена съм, спи ми се, моята палава щерка ми изцежда всяка живителна сила, а майка ми при все че е бивша спортистка и майстор на спорта, едва издържа на темпото...

Забравих да ви кажа за тези които ще раждат със секцио - първите два дни малко не може да се става, вземети си пластмасови чаши за еднократна употреба, за да си миете зъбите в леглото;)

Днес си гледах записа от първото секцио...не е гадно но ме заболя главата след това.

# 247
  • Мнения: 1 896
Eй, Джънгълче, не плаши народа с тия чаши в леглото. Верно че наболява от секциото, ама като ти връчат едно гладно бебе и всчико забравяш. На мен секциото ми беше в 9 сутринта - в 17 станах да пишкам и да се разходя и след това не съм се залежавала повече от 5 часа нощно време. Аз не бих могла да издържа иначе и тука като ги гледам и някои други мами как ги бие сачмата, и те няма да лежат по два дни.
Мацки вчера сигурно съм навъртяла бая километри пеш за мой кеф - имах няколко задачи да свърша, после оставих синчето на баща му и ходих да видя едни приятели с 10-дневно бебче и после от Семинарията до зала Фестивална (до която живея) пеш. Голям кеф беше, но тая сутрин се събудих с болки в тазобедрените стави. Ама карай, като ги раздвижих минаха веднага. Много обичам да ходя, ама нали съм все залепена с едно двегодишно, а то не може толкоз да издържа, въпреки че прави и той по километър-два последните дни, че нали ще заминаваме и имаме много дела да си оправяме.
Вчера мъжът ми ми представи "оня списък" с неговите предложения за имена на бебка, който го бях помолила преди време да си направи. Каза, че на работа си пуснал служебния телефонен указател (той работи в едно бая голямшко държавно учреждение с над хиляда души сигурно общо) и си беше избрал десетина варианта от там. Имаше едно съвпадащо предложение с моите оферти, но и още една друга идея ми дойде от неговата листа - не съвсем както го е написал, но подобно, та сведохме нещата до два много приятни варианта и сега ги оставяме да отлежат да видим кво ще стане.
Днес ще ми е ден за стягане на багажи, което не го обичам по принцип много, ама тоя път ми е приятно, щото все пак си отивам един вид у дома във Варна и да се приготвям за бебето.
Айде до скоро виждане по морето!

# 248
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро утро момичета-прибавих няколко интересни сайтчета  относно кърменето,списъка за болницата също е като линк...и има още интересни неща относно отглецдането на бебето...

Това е Благодарение на  Павлинадидко   bouquet  bouquet..тя ми метна тоя линк и вече има прибавени неща  и при нас
лек  ден на всички  bouquet

# 249
  • Мнения: 194
Добро утро,момичета!!!Желая ви хубав,слънчев и прохладен ден!!!  Wink   bouquet
и нали разбрахте..."AZIZ bebe"е в люлин,но..не е фирмен(и аз мислех,че е ) а само продават техни дрешки!четох,че нямало техен фирмен магазин,но в няколко квъртала имало магазини с техни дрешки!е,остава да чакаме да направят един голям фирмен Simple Smile  Hug

# 250
  • Варна
  • Мнения: 124
алис11 писах ти на лична

# 251
  • Мнения: 165
Здравейте момичета Simple Smile
какво ви е мнението за тези колани за бременни? кога се използват? и задължително ли е?

# 252
  • Мнения: 104
Привет след плажа  grinning039  Днес водата беше много студена - 18 градуса - и само си походих из водата, без да плувам  Crossing Arms Мамите, които ходят на плаж, до колко часа стоят? Щото аз каквото и да правя все става 12 часа преди да вдигнем гълъбите Wink

# 253
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен. Аз нали съм по късното ставане, та чак сега влизам в нета. Къде сте ранобудни мами, днес май ще го ударите на разходки и хайманлък, май само мамите с контракции ще си седим пред компа.
Ани, много се радвам, че все пак съм го пратила правилно този линк, че нали малко си падам индианец, само така можех да го пусна в нета.
Да ви се похваля, днес чакам гости- родителите ми ще идват, много ми е домъчняло за тях, че не съм ги виждала от великден, но тогава бях в болница след серклажа, та само за малко ме видяха, иначе напарвиха гости на сватята. Та сега и аз ще ги видя, дано само не се разтъжим набързо и после да захванем някой спор с моя татко, който много обича да обяснява нещата от живота, дори когато на другите са им по - ясно. Доата ме изнервя това, но пък много си ги обичам, та дано се видим без да се драчим. Хайде, отивам да полегна, че да не претоваря с гостите. 

# 254
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте, къде са всички! Поздрави от морето, вчера дойдохме много късно вечерта и ще стоим до утре. Още не сме стигнали до морето, в крайна сметка може да стигнем само до някой басейн, но на мен така или иначе не ми липсват. Важното е, че сменям въздуха, а и този път сме без малкия и ще си починем качествено.

katrin7, магазинчето в Павлово се намира на бул. "Пушкин" 34. Аз идвам от "Черни връх" и после надясно по Околовръстното, след като подминеш Бояна се завива вдясно на втория светофар. Дано си ме разбрала, че как го обясних ...

Общи условия

Активация на акаунт