Събота или неделя подписахте?

  • 4 214
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 499
подписахме във вторник, венчахме се в събота

# 31
  • в Низината
  • Мнения: 705
Подписване и венчавка - и двете в събота, на един ден.

# 32
  • Мнения: 1 205
В събота, вечерна сватба.

# 33
  • Мнения: X
Събота!

Ходих веднъж на вечерна сватба в неделя и то в друг град. Е не повтарям! Ако ще ме каните на сватба в неделя след обед - не, благодаря!

# 34
  • Мнения: 251
събота и за двете събития!

И ние така  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 375
Ние в неделя, защото тогава се падаше Гергьовден а ние държахме да е този ден, струва ми се доста светъл празник, а и нали все пак казват че съботите са дни за помени и задушници и така....

# 36
  • Мнения: 368
Подписахме в четвъртък - венчахме се в Неделя

# 37
  • Мнения: 1 564
В неделя. Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Подписахме в петък, а в събота беше църковният ни брак.

# 39
  • Мнения: 728
Подписахме в петък, а в събота беше църковният ни брак.

И ние така. Без никакви угризения на съвестта.

# 40
  • Мнения: 7 263
Неделя!

# 41
  • Мнения: 51
Ние подписахме в събота и честно да ти кажа това беше много удобен ден за всички.Имахме много гости от далече, а аз исках вечерна сватба и в неделя всеки по живо по здраво. За нас съботния ден беше удобен. Но съм ходила на дости сватби в най-различни дни от седмицата.И за настроението на гостите нямаше никакъв проблем и значение дали е сряда или петък например.

# 42
  • Мнения: 24 467
Че какво й е на съботата? Това е любимият ми ден от седмицата от как се помня и познавам календара. Пък най- не обичам неделя- вечер и понеделник.
Събота е много удобен за сватби ден- на следващия ден хората обикновено не са на работа и могат да се отпуснат спокойно.

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Събота. Сватбата беше обедна, но бяхме замислили огромен купон за приятели, който продължи до другия ден на обед. Ако сватбата беше в неделя, това нямаше как да стане.

# 44
  • Мнения: 953
Нашата беше в понеделник - 03.03.2003г.

Общи условия

Активация на акаунт