Жегата ни нас мори, но ОКТОМВРИЙЧЕ ни крепи

  • 12 965
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Ами освен Мариана да ти предложа, като име с М  Mr. Green Или Магдалена.

Мила също много ми харесва (ама няма ли да го четат Майла?)

# 16
  • Мнения: 1 593
Здравейте, аз чакам моето детенце през Септември, и искам да се запознаем. Едно време се подвизавах в тази темичка като silverarrow  Joy  Joy  Joy

(по всеобщо желание сменям ник-а си на "по-човешки")

# 17
  • Мнения: 1 919
Jenna   Hug пак добре ДОШЛА.ама защо си сменяш НИКА..тъкмо го научух как се пише правилно ooooh!  bowuu bowuu bowuu

Е варненски мами стягате ли се за срещичката...колко се събрахме?

# 18
  • Мнения: 295
Аз съм кандидат за срещата, но още се чудя, че живея доста далечко  newsm78.

# 19
  • Мнения: 1 919
Аз съм кандидат за срещата, но още се чудя, че живея доста далечко  newsm78.
хващай автобус и пристигаи скъпа

# 20
  • Мнения: 270
Добро утро
Коки хич не се чуди има време, ако искаш прати ми на лични gsm и ако закъснееш ще ти се обадим къде сме седнали  Hug
Иначе сме аз, мама мия и галентинас  Hug
За име с М съм за Магдалена а защо не и Мария или Мая, то Марийчета сигурно доста имате там ама пък е интернационално и се помни лесно
 хайде аз отивам да се приготвям до скоро

# 21
  • Мнения: 295
навихте ме  Wink. mimeto_iv, записах ти телефона, ако окъснея ще звънна. 10.30 на козирката, нали така?

# 22
  • Мнения: 1 919
навихте ме  Wink. mimeto_iv, записах ти телефона, ако окъснея ще звънна. 10.30 на козирката, нали така?
пратих ти и моя номер за всеки случай ще те чакаме

# 23
  • Мнения: 1 305
Добро утро мами бърборани  Hug
Честит рожден ден на ПОЛИ  Hug   bouquet на патерици всичко най най хубаво и много здраве,щастие, любов и едно здраво бебче на есен  newsm32
Браво за новата темичка  Peace
Аз само влизам да се запиша, че у нас напредваме с ремонта моя мъж беше на път за 4 дена и нищо не бе свършено и сега изведнъж като си дойде неща който се правеха с дни  ooooh! взеха да стават за часове и при условие, че аз освен да слагам обяд и вечеря друго не ми дават да правя.
Айде пазете се на Варненските мами после да пуснете снимки да гледаме и весело изкарване а на всички тумбачета по една огромна    love001

# 24
  • Мнения: 1 572
Здравейте мамчета! Да ни е честита новата темичка, добре че мимето ни отсрами  Hug

Аз  да ви се оплача много съм крива от вчера насам. То не, че няма причини, но .... разни познати допринасят с каквото могат. Друг път ще разказвам повече като видя как ще се развият нещата.
А като прочетох как дядовците ще правят подаръци - съвсем се  Sick
Аз имам само една баба останала, но тя по-скоро ще ме гледа в устата какво ям и дали ще и дам и на нея, а камо ли подарък да направи. Все чака аз да и давам пари и настоява, че съм била длъжна да я гледам - подхвърля го уж на майтап де... ама аз от години всеки месец и броя сухо. Баща ми, ми се караше, че веднъж свикна ли я, няма оправия и ето така стана. Откак съм в болничен един лев не съм и дала, то и така не ни е лесно. А тя сега нова тема за мрънкане намерила - майка ми и показала снимка от сватбената торта и баба ми изкоментирала - 1. кой знае колко пари са дали за нея и 2. само ще ми текат лигите като я гледам!!! ... а видите ли тя нито торта е яла, нито си е получила месечната издръжка  #2gunfire Писна миииииииииииииииии !!!!!!!!!! Къде ги тия баби и дядовци дето мислят за внуците си и помагат??????????? Аз като се преместих в София никой не ми даде и една стотинка, а това е нов град, ново жилище.... Ох наоплаквах ви се, ама аз предупредих че съм кисела тези дни  Joy

# 25
  • Мнения: 285
Dobre не се притеснявай, и ние сами се оправяме както можем, така сме свикнали, не че нса нилоши бабите и дядовците, ама и те не са цъфнали и вързали. Мисли за малкото същество, а пък бабата, както е свикнала - така и ще отвикне. Не обръщай внимание на разните му подмятания! Моите са 101 дни, но и аз почвам обратното летоброене! Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 521
Здравейте мами  newsm51 Честита ни нова темичка smile3501
 Dobra не се ядосвай за съжаление приятелите си можем да избираме, но роднините си не...... smile3506 Не позволявай на бабата да те тормози и теб и бебенцето ти.

mishonka95 Относто имена на момиченце с М ми хрумват следните:

Моника, Марина, Мария, Магдалена, Мадлен, Мия, Маргарита, Мая, Мариа/я/на, Мила, Малинка/така се казва една съученичка/

Приятен ден момичета  newsm51

# 27
  • Мнения: 276
Jenna ха добре дошла пак при нас!!! Hug
dobra я не се ядосвай на бабето!Не си ли забелязала че като  минат определена възраст и май изкуфяват! И аз много мога да пиша ама не ща да се афектирам че колкото съм луда пала веднага метлата!
Мили мами да си изкарате чудесничко и да качите снимчици!!!И моля ви заради тези от нас които сме все още по родните ни места - снимайте моренцето и ни го покажете!!!МОЛЯ
Меги къде си бе душа? Много ни опустя темичката  Cry
И Преслава и Светла я няма........и много други ги няма...дано със всички всичко е на ред!

# 28
  • Мнения: 10
Здравейте на всички.
Да се запиша и аз,на 29 години съм и живея в София,това ми е второ бебче и май ще е момче.
Термина ми засега е на 29.10.Голямо щастие на тази дата е родена и каката.

# 29
Здравейте, мами,

Браво за новата тема  mimeto_iv  Hands Clap. Супер е!!

Браво на майчетата във Варна, че си организират срещи, ние тук в София можем да си направим и ние една мама-сбирка  Wink.

Irenn, и аз не съм почнала да пазарувам като теб. Въпреки че другите мами така се стараят и купуват.. но да знаеш, че не си сама. А, за ремонта браво, че върви.

А пък що се отнася до подаръци, никой не ме е питал какво искам все още  newsm78. Пък що се отнася до единия дядо, той няма и нищо да подари, пък моят баща за съжеление почина преди година  Cry. Та така.

dobra каква кофти случка, направо ми стана мъчно за теб. Наистина не се ядосвай, знам, че сигурно пак ти е тъпо, но.. не се ядосвай. не е правилно така да се прави.  newsm11.

dani2753 добре дошла при нас   bouquet

И в предишната темичка много благодаря за подробния списък !!

И на Poly да е жива и здрава и честито на патерици  smile3525.


Аз да ви кажа, че излизам малко в отпуска, че много се уморих. Вие ми звучите толкова бодри, а аз съм направо скапана  Sick. Но ще си стоя в къщи, че моят приятел не може да си вземе отпуска... но нямам PC,   та сигурно като се върна  ще има нова тема, като знам какво бърборани сте.

mishonka95, тя geriing ти е дала почти всички имена с М. Но исках само да спомена, че ако моето беше момиче бях решила да бъде Мия  Wink

Много усмихнат ден и седмица от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт