Похвалете се с GSM-a си

  • 7 103
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Безплатен Самсунг. Дадоха ми го с плана, върши работа. Червен...

# 31
  • Мнения: 1 629
Уф, Кейси, безплатен?!?! Как можа, язък за стоидвайсетте Мола, язък за аутлетите. Късаш ми сърцето.

ПП по темата: един служебен, безплатен и евтин, втори - подарък, стар, но здрав и трети, който ми пробута сестра ми. Понякога звънят едновременно. Всеки ден се надявам да загубя поне единия.

# 32
  • Мнения: 7 837
Ха, присмял се хърбел на щърбел...

# 33
  • Мнения: 3 423
Моят е някаква Нокиа.
Мога да телефонирам
и да слушам радио. Стига.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 222
Nokia 7373
Симпатично е, но ако не беше подарък надали щях да го притежавам. Обичам практичните неща, а този телефон не е такъв.

# 35
Сега онези с хамърите ще ти разкажат за техните Vertu  Popcorn

Хаха, когато имах Верту вие още в американ мама.ком не сте влизали.

Напоследък харесвам ретро телефони с антикварна стойност - като стария апарат на Иво Карамански например. Купих го за 3000 лева от Кольо Бъбрека. Мисля, че след 10на години ще струва колкото мезонет при братя Диневи. Или защото ще поскъпне или защото ще се срине пазарът. При всички положения съм напред с материала.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
и

# 37
  • Мнения: 1 655
еХ НЕЩО НОВО  да науча!
че ги си емите са за фукане а не за ползване аз имам една нокия основно, за всичко се ползва, за телфон, за камера, за видео, за мп3,за играчка на малкия за приспиване!
за замерване!но си работи!
А моторолата е мнуго розава и си седи резервен вариант някъде по шкафовете! Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 655
Сега онези с хамърите ще ти разкажат за техните Vertu  Popcorn

Хаха, когато имах Верту вие още в американ мама.ком не сте влизали.

Напоследък харесвам ретро телефони с антикварна стойност - като стария апарат на Иво Карамански например. Купих го за 3000 лева от Кольо Бъбрека. Мисля, че след 10на години ще струва колкото мезонет при братя Диневи. Или защото ще поскъпне или защото ще се срине пазарът. При всички положения съм напред с материала.
#Crazy #Crazy #Crazy newsm62 newsm62 newsm62

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С това съм. Не го препоръчвам на никой.
Що, к'во му е? Много му държи батерията. На мен ми върши добра работа.
Нямам мании за нови техники. Вече втора година карам с този.

# 40
  • Мнения: 990
Sony Ericsson 710 I

# 41
  • Мнения: 4 586
SIEMENS A70
Решил съм като се счупи да си купя нов, но той така се е вкопчил в живота.
Само в селска тоалетна не е падал. Предпочитам да плащам за разговори,
не за телефон.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 046

HTC P4350

# 43
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
SE 750i, втора употреба Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 622
Аз имам NOKIA 6230, купила съм го още като излезе на пазара и го ползвам вече трета година и е като нов. GSM си купувам да ми върши работа. Предния ми телефон го ползвах също към 3 години и тогава го смених.

Общи условия

Активация на акаунт