5 ЛВ. ЗА НАМАЗВАНЕ НА АФТА С ЛЕКАРСТВО В ДЪРЖАВНА ПОЛИКЛИНИКА

  • 8 877
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
Колко прост народ. Упорити в твърденията...замислете се малко бе хора...Няма вече нищо безплатно.Като сме взимали по 2000лв на месец какво били за нас 5лв Laughing направо нЕАм думи. Пратете си децата в Сомалия, там са изцяло на благотворителност.

# 76
  • Мнения: 1 080
То тук си е една Сомалия с вашата алчност ...

# 77
  • Мнения: 656
Колко прост народ. Упорити в твърденията...замислете се малко бе хора...Няма вече нищо безплатно.Като сме взимали по 2000лв на месец какво били за нас 5лв Laughing направо нЕАм думи. Пратете си децата в Сомалия, там са изцяло на благотворителност.
Точно в това ти е проблема - ние мислим. Само че не по начина, по който е изгоден за теб.
Иди да работиш там - там може и да има толкова тъпи и неграмотни пациенти, за каквито си мечтаете...
А регистрана или не, начина на изразяване не ти се удава да промениш лесно

# 78
  • Мнения: 524
СТОМ, ние платихме на един лекар да направи операция на детето ни и здравната каса му плати, този същия ни се оплакваше, че като идел да му правят КОЛАТА все го рекетирали и никой не му давал гаранция. На нас ни даде 200 процента, обаче да не ти разказвам какво всъщност се случи..... Не ме интересува колко пари си докарваш, ама знам, че това е форум за майки, а не за стоматолози. Ако обичаш мери си приказките, тук "прости хора" не съм срещнала. Всеки си има мнение.

# 79
  • Мнения: 4 700
Колко прост народ. Упорити в твърденията...замислете се малко бе хора...Няма вече нищо безплатно.Като сме взимали по 2000лв на месец какво били за нас 5лв Laughing направо нЕАм думи. Пратете си децата в Сомалия, там са изцяло на благотворителност.


Айде беz обиди, а. Никой тук не е прост. Моято zъболерка освен, че ми прави zъбите е и много добра семейна приятелка и е често на гости у нас. Айде да не почна да пиШа тук какви са ви триковете, zа да иzработите пациентите си и да им вzемите парите. Като ходя при нея си плаЩам само материалите. ИскаШ ли да си поговорим каква е раzликата между това, което плаЩам аz и това, което плаЩат останалите пациенти? Като искам да подчертая, че тя купува от скъпите и качествени материали, а не като други, които купуват боклуци и правят пари zа сметка на пациентите. Да, раzбира се, че и трудът трябва да се zаплаЩа, но това, което касата и вие определяте като цена не отговаря на никакъв стандарт. Нека не zабравяме колко са детските и майчинството и колко е средната работна zаплата. На техния фон 5 лева zа едно намаzване са много, ама наистина много пари.

Така че не обиждай народа, не zабравяй, че той те храни, а и цялата ти фамилия.

# 80
  • Мнения: 690
Колко прост народ. Упорити в твърденията...замислете се малко бе хора...Няма вече нищо безплатно.Като сме взимали по 2000лв на месец какво били за нас 5лв Laughing направо нЕАм думи. Пратете си децата в Сомалия, там са изцяло на благотворителност.
Точно в това ти е проблема - ние мислим. Само че не по начина, по който е изгоден за теб.
Иди да работиш там - там може и да има толкова тъпи и неграмотни пациенти, за каквито си мечтаете...
А регистрана или не, начина на изразяване не ти се удава да промениш лесно
   Това пък какво значи? Сега пък ме изкара, че влизам и като гост! Абе жена опомни се!! #Crazy

# 81
  • Мнения: 1 080
Гузен ,не гонен бяга ,А? Mr. Green

# 82
  • Мнения: 690
Гузен ,не гонен бяга ,А? Mr. Green
   Ти добре ли си? Ами провери, а не на твои си "Разсъждения", да пишеш без да се замислиш Joy

# 83
  • Мнения: 1 080
Ти чувството за хумор в задния си джоб ли го държиш ? HugНа едните стандарта е на небето на другите под земятя това е .
пп .въобще не съм добре ..

# 84
  • Мнения: 690
За съжаление, нямам чувство за хумор. Жалко за което. Tired Извинявай, ако съм те обидила. Явно не съм те разбрала.  bouquet

# 85
  • Мнения: 656
Дотук написаните от теб неща към нас майките са значително по-груби, отколкото лично ти си получила в тази тема. Това не ти пречи да играеш обидена и да продължаваш да се заяждаш. Допускам, че го правиш с презумцията "тъпите майки как ми се вързват", но нещо не успяваш да начеш егото си, тъй като има разминаване между мнението ти за "простия народ" и нашето поведение. Тъй като е малко вероятно ние да се оставим да затъпеем до необходимото за теб ниво, един възможен изход от ситуацията виждам в това да възприемеш че работиш в България а не "в чужбина" или "Сомалия" и ние майките тук имаме понятие как се включва крушката на тавана без да викаме електротехник. Друг възможен начин е просто да спреш да спамиш темата.

# 86
  • Мнения: 690
Дотук написаните от теб неща към нас майките са значително по-груби, отколкото лично ти си получила в тази тема. Това не ти пречи да играеш обидена и да продължаваш да се заяждаш. Допускам, че го правиш с презумцията "тъпите майки как ми се вързват", но нещо не успяваш да начеш егото си, тъй като има разминаване между мнението ти за "простия народ" и нашето поведение. Тъй като е малко вероятно ние да се оставим да затъпеем до необходимото за теб ниво, един възможен изход от ситуацията виждам в това да възприемеш че работиш в България а не "в чужбина" или "Сомалия" и ние майките тук имаме понятие как се включва крушката на тавана без да викаме електротехник. Друг възможен начин е просто да спреш да спамиш темата.
   Ти беше тази, която се заяде. Извиних ти се на лични, но ти  продължи със заяждането. Дори пусна тема в моя чест, само и само да ме обидиш. Мисля, че ти си тази, която прекали. И престани да се слагаш с всички майки. Глупаво е, аз не се обръщам към всички майки, а към теб. Както и ти към мен. Само, че на теб ти е удобно така...... Tired

# 87
  • Мнения: 656
Ти прекали с твърденията си за самолекуването.
   Ти беше тази, която се заяде. Извиних ти се на лични, но ти  продължи със заяждането. Дори пусна тема в моя чест, само и само да ме обидиш. Мисля, че ти си тази, която прекали. И престани да се слагаш с всички майки. Глупаво е, аз не се обръщам към всички майки, а към теб. Както и ти към мен. Само, че на теб ти е удобно така...... Tired
Темата я пуснах, за да си отвориш очите и да видиш доколко се самозабравяш.
Извиненията ти дойдоха веднага след като пуснах анкетата, а не след като ти написах, че си отнесла, което за мен беше показателно доколко се опитваш да манипулираш хората. Ако държиш да се доизясниш - направи го тук а не на лични - тук можеш да признаеш, че не за всяко главоболие ходиш на лекар.
Аз съм една от майките, които смятат че голяма част от лекарите и стоматолозите съзнателно заблуждават пациентите си за да измъкнат повече от портфейла им, затова се причислявам към тях. Ти сама се причисли към съответната група стоматолози, защитавайки каузата да се злоупотребява с доверието на пациента.

# 88
Колежката(под която пише "Ентусиаст")...какъвто и ентусиаст да си...нямаш шанс да те разберат. Затова зарежи, българина си е българин, все някой го лъже за нещо, а ние сме черни щото сме изкарвали МНОГО пари. Обърни внимание на "той изкарва 2000лв кво са за него 5лв"!!! Който не е разкривал частна практика..хич не е наясно, който не се е блъскал 6 години(най-малко) като идиот...който не е инвестирал 5цифрени суми...и др. и др.не знае..да не говорим 4е материалите които купуваме са същите с които работят колегите в Европа и САЩ, но на малко по-скъпи цени, а жената с приятелка стоматолог да попита за тези неща(тя ще ти обясни подробно,а ти и бъди благодарна 4е ти прави голяма услуга, аз това правя само на хора които са били до мен през цялото време)и ми сподели някоя техника, щот съм чувал такива само по селата и то доста глупави(като светенето с лампата).
И вместо да си чешате езиците тук, вземете научете децата си на устна хигиена, за да не давате толкова МНОГО пари, че ина4е сте голяма работа ако ви слуша човек, а децата ни са на последно място в Европа.

# 89
  • Мнения: 524
СТОМЧО, ти какви материали влагаш, за да извадиш един зъб, че струва между 10 и 30 лв? И колко струва това лекарство за афтите, че да намажеш 1 афта взимаш 5 лв? Толкова сме тъпи, че не можем да разберем, а децата ни не закачай, защото явно свои нямаш, а е всеизвестно, че който няма все много акъли дава. Пък, че децата ни нямат устна хигиена ти е добре дошло, нали ви гледам как ви светват очичките, като видите дете. Вие вместо сърца имате касови апарати.

Общи условия

Активация на акаунт