хламидии- изследване

  • 9 653
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 700
Само оЩе повече се обърках.  Thinking Имам час zа 24.07 zа гинеколог и гледах на неговата страница, че правят тоzи тест с влагалиЩен секрет. Сега май трябва пак да проверя дали прави тоzи с ДНКто.
 ooooh!
Аман вече от тия хламидии  #Cussing out


П.П. ПиШе само, че zа теста zа хламидии е необходим специален секрет от Шийката на матката.

# 16
  • Мнения: 9 094
Защо не си пуснеш кръвен тест?
По-точен е от този с влаг. секрет Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 700
Защо не си пуснеш кръвен тест?
По-точен е от този с влаг. секрет Simple Smile

ЗаЩото навсякъде чета, че влагалиЩният е най точен. А кръвният все ме иzкарва в сивата zона, малко над отрицателната граница.

# 18
  • Мнения: 9 094
Изследване на ваг. секрет показва има ли или не инфекция там, откъдето е взет секретът, но ако хламидията е минала нагоре по тръбите, резултатът ще е отрицателен. Много тъпо го обясних, съжалявам...
А кръвният показва състоянието в кръвта, което е най-обективно.

Кои титри си пускала досега и какви са стойностите?

# 19
  • Мнения: 4 700
ИгГ и ИгА

ИгГ 9,6 реф. стойн. <9 отр. 9 до 11 сива zона

ИгА 0,92 реф. стойн. <0,9 отр. 0,9 до ?? сива zона

# 20
  • Мнения: 9 094
Това преди колко време си го правила?
В коя лаборатория?
Тези сиви зони наистина изискват и друг вид тестване...но ако бях на твое място, бих повторила изследването, кръвно пак, в Писанец, но ако си правила предното изследване скоро, няма смисъл и по-добре да пуснеш ДНК newsm78

# 21
  • Мнения: 4 700
В Писанец ги правих преди 1 месец и сега мисля да си направя тоzи ДНК тест, ама чак на 24.07 има час и след това Ще минат сигурно 2 семици докато си получа реzултата.  Close

Все пак благодаря zа раzясненията. До сега с други проблеми се zанимавах, а хламидиите си ги пуснах ей така, уж zа да ги отпиШа като проблем. А то какво иzлеzна.  #Cussing out Че и стях трябва да се zанимавам сега.


  bouquet

# 22
  • Мнения: 9 094
Желая ти успех и дано излезне отрицателна хламидията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт