Да се запознаем... Майки на недоносени деца

  • 234 724
  • 644
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 18
Аз пак да се похваля.Стигнахме 1600. От понеделник или вторник най-късно се местим в дома във Виница за дохранване.Днес бях там да видя за какво става въпрос и социалната работничка ми даде пълна информация , базата е много хубава.Все пак дано бързо наддаде че да си дойде вкъщи.

# 526
  • Мнения: 54 445
Браво, Зори! Heart Eyes
Нека да расте бързо момичето и да се гушкате скоро вкъщи! Heart Eyes Hug

# 527
  • Мнения: 328
Нa 28 септември се роди синa ни 2460 гр .47 см в 33 г.с.,но терминa е възможно дa е грешен и педиaтрите предполaгaт поне 34-35 г.с..В моментa е в ковиоз и го хрaнят с кърмa с шише.Кaзвaт,че е добре ,но не ми го дaвaт и сегa седя в стaятa си единственнaтa съм без бебе.

# 528
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 Ekaterina93, кураж! Ще се стабилизира момчето ти и всичко ще е наред! Знам ... знам колко боли и ти е тъжно, че бебето ти не е при теб ... Събери сили и се усмихни - станала си майка, а лекарите ще направят така, че малкия да е добре и да е при теб  Hug

# 529
  • Мнения: 54 445
Ekaterina93, твоето дете е голямо и бързичко ще ти го дадат! Hug  bouquet
Повечето от нас са чакали с месеци.
Не се тревожи, всичко ще е наред! Hug Hug Hug

# 530
  • Мнения: 200
Аз чакам вече 2 месеца а ми казаха че може би още един два.Трябва търпение много обичам момченцето ми.Само се моля да е жив и здрав.

# 531
  • Мнения: 39 319
Ще си взимаш момчето ли?

# 532
  • Мнения: 18
Ekaterina93, бъди силна и имай вяра в детето си и лекарите.Аз чакам вече месец и се надявам до 3-4 седмици да сме вкъщи и да се гушкаме.Твоето дете е големичко и бързо ще се справи.

# 533
  • Мнения: 200
Ще си взимаш момчето ли?
Исках да кажа че моето бебче е вече 2 месеца в болница .И ми казаха че можеби ще остане още един.

# 534
  • Мнения: 328
Вчера ни изписаха в момента сме с жълтеница постепенно се учим да се кърмим ,но още сме на добавка шише с кърма ,че от жълтеницата  слабичък .Успех желая на всички майки на недоносени деца .Да са ви живи и здрави .Моя случаи беше значително добър  о слабо недоносен ,но да е далеч от теб и да го гледаш през едно стъкло  без да го пипнеш и да го гушнеш ......Успех на всички .Щастлива съм изморена ,недоспала ,но много щастлива .

# 535
# 536
  • Мнения: 18
Момичета ние сме си вкъщи вече след 45 дни.Разминахме се само с кръвопреливане заради нисък хемоглобин.Да се надяваме , че трудното е вече зад нас.И все пак си дойдох навреме.Малкият ми син се разболя на следващия ден и сега се сърди че не го пускам при малката.Сега чакам вторник да минем контролен преглед за очичките.А най-щастлив е тати естествено

# 537
  • Мнения: 2
Здравейте от мен. Казвам се Цветелина, на 28 години съм и на 19.10.2015г станах майка на малкия Йордан. Той се роди в началото на 29 г.с. с тегло 1180 и 31 см. И аз не знам какво се обърка, отидох на профилактичен преглед и се оказах с 4 см разкритие. Родих по спешност 2 дни по късно с пълно разкритие. Малчо лежи в Педиатрията в София, интубиран в кувьоз. Моля се всеки ден на Господ детето ми да е здраво и всичко да се развие добре. Благодаря, че ви открих, вие ми вдъхвате надежда, че нещата ще се оправят.

# 538
  • Мнения: 355
Здравей, Цвети! Стискам палци за детенцето Ви и Ви желая сила, кураж и много вяра!

# 539
  • Мнения: 200
Здравейте от мен. Казвам се Цветелина, на 28 години съм и на 19.10.2015г станах майка на малкия Йордан. Той се роди в началото на 29 г.с. с тегло 1180 и 31 см. И аз не знам какво се обърка, отидох на профилактичен преглед и се оказах с 4 см разкритие. Родих по спешност 2 дни по късно с пълно разкритие. Малчо лежи в Педиатрията в София, интубиран в кувьоз. Моля се всеки ден на Господ детето ми да е здраво и всичко да се развие добре. Благодаря, че ви открих, вие ми вдъхвате надежда, че нещата ще се оправят.
Здравей Цвети и моето момченце е в педиатриатя при проф.Георгиева там докторите са добри.За 29 седмица докторите казват че бебетата имат много добри шансове за отцеляване без никакви усложнения.За това вярвай в своето дете и му говори нашите деца са големи бойци.Всичко ще остане зад гърба ни като едно малко препятсвие.Моето момченце се роди на 29 юли в 26 седмица и все още е там но скоро ще ни изписват.Най важното е да започне да диша сам и тогава ще започне да качва бързо и ще си го прибереш в къщи.Всичко ще е наред.

Общи условия

Активация на акаунт