{FR-VII} Amour, luxe, calme et volupté. Autrement dit - Matisse...

  • 13 700
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 909

Ето тук - тя май всички е изненадала
http://www.rtl.fr/info/article.asp?dicid=549001



Клео, какво й е на Йойо? Как разбра че е розеола?
А това е за ободряване на духа и за да се сетиш, може би, че си я чувала Емили. Ама при вас става ли за море?

http://youtube.com/watch?v=UMDunGVx7uU&mode=related&search=

# 61
  • Мнения: 545
Ами, обадиха ми се от яслата..предполагат розеола. Сега е с баща си на лекар...чакам вести.

Сесилия, първа дама и какво са я погнали в тази статия, че била дискретна и не вършела никаква роля..Да не е избрала да става президентска съпруга като се е взимала със Сарко..

Емили Симон има доста оригинални клипове. Да не би да е някоя от победилките в Стар Академи и прочие и тогава ми е ясно защо не съм я чувала.. Laughing Wink

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 17:40 от cleoven

# 62
  • Мнения: 1 909
Неприятно, наистина, дано се оправи бързо детенцето! Опитът ми показва, че винаги болести, зъборастене и подобни започват, кой знае защо, в петък вечер Sad   

А пък за Сесилия... ами тя явно се опита да се спаси навремето, като разбра, че Сарко сигурно ще стане президент. И нейната не е лесна, не мога да я мисля, ама виж че се е срещнала и с Кадафи, кой знае, може пък от тук да излезе нещо.

# 63
  • Мнения: 1 909
Ето тук малко по-неутрална информация за Сесилия и Либия.и

Клео, бон кураж!

На малкото останали мами - приятен уикенд и все пак, Вив ла Франс в аванс!  Party Time

# 64
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Клео, ами ако са сигурни 4е е розеола, това озна4ава 4е най-лошото е минало. Температурата из4езва с появата на пъп4иците. Ние така докато разберем какво е и тя си беше заминала  Peace

# 65
  • Мнения: 2 907
Добър вечер. Край на хубавото време, днес беше жега, а утре го дават 38 градуса  Sad Мразя такава жега! Предпочитам цял живот 15 градуса, но над 30 е нечовешко! Отврат. Мислихме да ходим на един средновековен фестивал утре, но аз в такива горещини никъде не искам да ходя.

Дообсъдили сте дините, сега Сесилия дъвчете  Grinning
Аз пак купих една диня, този път от една еписри, надеждата умира последна  Mr. Green Ако е червена и сладка ще черпя.

И преди да ви пожелая лека вечер и романтична нощ с половинката, искам да пожелая на Мишето прекрасен рожден ден. Бъди здрава, обичана и много щастлива!

         

# 66
  • Мнения: X
Благодаря на всички за страхотните пожелания! Как ме разконспирирахте, ей!

Днес като истински петък 13-ти нищо не върви както трябва. Тортата която направих беше ужасна на вкус, а на вид направо потресаваща. Добре че си бяхме в тесен семеен кръг, та се посмяхме на моите кулинарни приключения днес.
Имаше и един куп други изцепки, но съм уморена и не ми се разказва.
Хубав уикенд на всички !

# 67
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мишенце, 4естит рожден ден!
Желая ти много здраве, щастие и успехи и много, много любов!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 558
Здравейте момичета,

искам да ви попитам дали сте чували нещо за крем Locacid by Pierre Fabre newsm78
http://vidal.fr/Medicament/locacid-10203.htm
http://vidal.fr/Medicament/locacid-10204.htm

 Наскоро прочетох една статия с Др. Дарина Кръстинова в сп. Ева..тя работи във Франция,реконструктивна хирургия....в нея тя споменава за тоя крем с Ретин А, който явно е много ефикасен в борбата с бръчките..тя казва,че спомагал за образуване на нови колагенови връзки и го препоръчва пред третирането с ботокс...освен това не се ползва редовно,ами по 3 месеца в годината или нещо такова...продавал се в аптека срещу рецепта...не намирам инфо онлайн на англиийски Sad...та ако не ви затруднявам, да попитате в някоя аптека за това кремче...каква цена е,от каква възраст се препоръчва и тн....тук в аптеките го няма,но мога да го поръчам,само че нито знаят цена,нито нещо повече за това кремче...

весела събота и неделя Simple Smile

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 12:54 от pepelja6ka

# 69
  • Мнения: 1 017
Включвам се само да ви постна една прясна снимка от парада :Simple Smile))



Приятен уиикенд на всички!

# 70
  • Мнения: 545
Nadin, тази снимка е страхотна..ти ли си я правила??  Peace

# 71
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте момичета,

искам да ви попитам дали сте чували нещо за крем Locacid by Pierre Fabre newsm78
http://vidal.fr/Medicament/locacid-10203.htm
http://vidal.fr/Medicament/locacid-10204.htm

 Наскоро прочетох една статия с Др. Дарина Кръстинова в сп. Ева..тя работи във Франция,реконструктивна хирургия....в нея тя споменава за тоя крем с Ретин А, който явно е много ефикасен в борбата с бръчките..тя казва,че спомагал за образуване на нови колагенови връзки и го препоръчва пред третирането с ботокс...освен това не се ползва редовно,ами по 3 месеца в годината или нещо такова...продавал се в аптека срещу рецепта...не намирам инфо онлайн на англиийски Sad...та ако не ви затруднявам, да попитате в някоя аптека за това кремче...каква цена е,от каква възраст се препоръчва и тн....тук в аптеките го няма,но мога да го поръчам,само че нито знаят цена,нито нещо повече за това кремче...

весела събота и неделя Simple Smile


За съжаление съм си в Бг и не мога да ти помогна  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 1 017
Честит Рожден Ден, Мишенце!!!!
Със закъснение. Онзи ден само плеснх снимката тука и нямах време за друго.
Клео, снимката е на мъжо, той последно време се увлича по фотографията Grinning
Как е Йойо? Оправи ли се?
Ние имаме баба на гости и вчера и онзи ден вечерта бяхме по разходки, умряхме от пек и жега, а днес зверски ме болят краката  Crazy
И днес гледам пак дъждец  Laughing


pepelja6ka, погледнах инфото за този крем, основното което дават за него е, че е против акне. Аз на времето 5 месеца преди бала ми се бях изпъпчила изненадващо и козметичката ми беше
предписала крем Ретин А и знам че не трябваше да се показвам на слънце докато ссе мажа. И така ми изгаряше кожата от него, като домат ставах и после се излющваше. Явно това излющване помага да се поднови кожата, а от там и да се премахват бръчките. Пише, че е противопоказен при бременост и кърмене, но за възраст нищо не пише.

# 73
  • Мнения: 545
Айде пак нова седмица, нова работа..
Няма никой в Rennes от тук да му се не види, ще съм в командировка за 2-3 дни, можехме да пием по нещо  Party

Надин, мерси че питаш за Йо. Розеолата мина без Т° или други странични ефекти. Само с обриви, които вече затихват.
Тъй като тя се чувстваше добре, си направихме един плаж на La Baule - крепри, слънце, топла вода, пясък и народ, народ..

Мистик, как беше динята? Аз залагам на нектарини и кайсии в последно време... Wink

хайде, до пис, че ме чака една подготовка за утре, не ми се започва чак.. ooooh!

# 74
  • Мнения: 558
..... козметичката ми беше предписала крем Ретин А и знам че не трябваше да се показвам на слънце докато се мажа. И така ми изгаряше кожата от него, като домат ставах и после се излющваше. Явно това излющване помага да се поднови кожата, а от там и да се премахват бръчките. Пише, че е противопоказен при бременост и кърмене, но за възраст нищо не пише.

Мерси за инфото  bouquet, мерси и на mama Strumpf  bouquet
Тоя крем Ретин А в БГ си го купувала предполагам...дали ще го има още из аптеките newsm78 да се сещаш на коя фирма е бил? аз след 20 дена си заминавам и ако го намеря в някоя аптека,ще си го купя да го пробвам...

това la baule много прилича на гърция...само сякаш по-зелено е там.....и тея кончета много сладки Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 11:14 от pepelja6ka

Общи условия

Активация на акаунт