ЮЛСКА жега не ни плаши, щом в прегръдките ни ще са нашите юнаци

  • 11 332
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 524
Моколоко, ние си избрахме педиатърка в 15 ДКЦ (Дианабад е това), което не ни е близо но е изпитана. Казва се д-р Тодорова, мога на ЛС да ти дам мобилен, ако те интересува.  Каза да й звъннем като ни изпишат или на следващия ден и ще дойде у нас да си го прегледа запише и т.н.  Peace
За шишетата на Авент и помпата- ние сме с помпа на Авент, но с шишета Бифрии, не пречи едното на другото, прсото ще пресипваш. Аз взех от тази с контейнерите помпа нарочно, а не тази с шишетата Peace
Беболинчо, уви да ти кажа аз хич не съ настроена за раждане скоро, но тя беше доста категорична ooooh!
Браво на мама Лекси че са добре милите bouquet
И честито на новите мами!  bouquet

# 211
  • София
  • Мнения: 3 414
Искре няма спасение от лакомуто хранене нали и ние с Ради сме така пълни пълни бузи тече прасешка работа,мисля че атамила е по добър вариан но ти си знаеш,гледай да има по голямо разнообразие от дадената марка аз за това се спрях на нитролона.Мойте и давамата как се оригват направо ми духват бритона,поне за това нямам проблем.Да бяхте видели като ревнаха в хор двамата преди баня,единя събличам на другия тикам залъгалка,сами си говорим с мъжа ми вече. Rolling Eyes

# 212
  • София
  • Мнения: 3 524
Пействам един пост в заключената тема, ако не сте го видели:

от zorreto
Привет:) Да се похваля и аз с моя малък мъж Александър, роден на 27.06: http://zorreto.multiply.com/photos/album/1 Smile

Честито и на това майче!   bouquet

# 213
  • Мнения: 493
Искам да попитам мамите раждали със операция на кой ден от операцията може да се сложи ластичен колан?Коремчето ми почти се прибра,но има една гадна кожа,която виси точно под пъпа и изглеждам ужасно.Знам,че е много рано,но имам колан и то хубав и ми е интересно кога мога да си го слагам.Забравих да питам докторката,затова помагайте.
Днес ми махнаха конците и се чувствам доста по-добре.
Бебката слуша,обаче е доста мудничка и все като я кърмя заспива и после след 1 час и половина се събужда зверски гладна,а аз се оптвам да създам режим поне на 2 часа и половима и голям рев пада.Педито каза да я залъгвам с вода,но то гладно не се издържа.

# 214
  • Мнения: 129
Честито на обебилите се и от мен!  Grinning  bouquet

Май това тая сутрин не е било тапата, повече нямаше течове  Mr. Green А аз да попитам тази ваксина за какво ви я слагат, само при несъвместимост на кръвните групи или ??? На мен докторът не ми е споменавал за такова нещо   newsm78

# 215
  • Мнения: 1 045
Мацки пробвайте на Авентските шишета да сложите физиологичните биберони на Чико  Peace При каката тая комбинация беше одобрена с голям кеф  bowuu

# 216
  • София
  • Мнения: 153
Страшен рев при нас последните 48 часа не знам къде се намирам, направо полудявам #Crazy
Сякаш кърмата ми е отровна, след всяко ядене се гъне и пищи и тъкмо се успокои идва време за следващото хранене. Скоро колкото и да не искам ще викам баби.

# 217
  • Мнения: 4 300
За коланите гледам коментирате- преди раждането моята лекарка ме посъветва да не слагам колан, тъй като помагал само визуално, а всъщност тъй като притиска корема не позволява на мускулите да почнат да работят и да се възстановят. Аз без колан на 9ия ден след раждането имам съвсем малко коремче, все едно съм преяла. Не съм правила упражнения още, само като полегна си свивам и отпускам мускулите на корема по няколко пъти.
Ние тая нощ спахме по спокойно, а аз вече почнах и да дремя докато кърмя. Но явно безсънието ми се отразява зле- снощи мъжа ми ме събужда и вика "Ще ти дам малкия че реве и май е гладен", а аз се събуждам и му казвам "Че аз го кърмя!". Той ме гледа милия опулен, а аз съм си кръстосала ръцете на гърдите и явно си сънувам че го кърмя. Ники си реве в кошарката и хал хабер си няма че го кърмят насън Joy
Не знам обаче мъжа ми как ще издържи като тръгне на работа в понеделник,  с това нощно хранене. И да се преместим с бебо в другата стая файда няма да има, щото то си се чува...споделете вашия опит?

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 523
r0ksi, ще не ще ще търпи ...
ако не е моя мъж да става нощем - нема как да се оправим - аз понякога дребния изобщо не го чувам. а и както се е разквичал от няколко дни насам - просто е ад. ама да се надявам да мине скоро това с коликите.

# 219
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте Сладурковци!
Ето ни и нас! Малкия ни ангел Вяра е прекрасно бебе. Спокойно и толкова нежно създание. Божие благословение!
Смятам, че с храненето вече посвикнахме. Спи повече от 4 часа даже. Много съм благодарна за това. От начало беше голям стрес за мен това кърмене, но с времето и с помощта на доброжелатели сега всичко е наред.
Прегръщам ви и желая на всички, които още са с тумбачета по-леко и спокойно раждане!
Целувки от нас!

# 220
  • Мнения: 4 300
Искре, той не се оплаква милия, разнася бебето насам натам, сменя памперси, изобщо справя се чудесно. Аз се притеснявам за него newsm78
Забравих в цялата дандания да се похваля че снощи ни падна пъпа. Сега сме в чуденка къде да го хвърлим. Вие какво го направихте?

Колко сме ранобудни само...

# 221
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет и от нас.
Рокси много ме разсмя Laughing сигурно и аз ще правя така ooooh! За спането в други стаи- от наблюдение върху девер ми и тяхното бебонче, което скоро прави година, те правеха следното: разделят се с мамата на "вахти", защото той е лекар и определено трябва да поспива поне малко и когато има "вахта" единия спи с бебока в хола (свиква се на "чуването", не веднага, но определено) а другия спи с по-голямото дете в спалнята. А зда ти кажа не виждам начин друг, макар че по-скоро ние ще гоним живот и здраве татето в хола и ще наняме в стаята ( при тях просто имаше и креватче и люлка и беше удобно това). Peace Честито ви падане на пъп Laughing Къде мислите да го хвърлите и по-специално- кога?

Теди, добре дошла!   bouquet

Ние сме си 2 в 1 макар че снощи след нечовешкото количество диня което погълнах мислех че бебо ще се удави и ще поиска да излезне сам  #Crazy

# 222
  • Мнения: 384
Добро утро,мацки!  Wink Добре дошла на Теди!Мила, много се радвам,че се чувствате добре всички!Рокси,да ти кажа от тук на сетне спасение от нощните будения няма,докато е малко детето все за нещо се буди-сега заради ядене и колики,после заради зъбите.Аз сега всяка вечер ставам за да изпикавам Надина-не се ли събудя навреме-един път тя ми се обажда,ама другия се изпуска-вече 6месеца сме без нощен памперс и тъкмо бяхме почнали да спим с малки събуждания я за вода,я за сок-ама сега нова задача.Така,че или ще му свикне организма,или трябва да се премести в другата стая,колкото и да се чува друго си е.Моичкият мина през всички фази,но така и не свикна да спи в хола,все при нас си хърка,а вече така се е тренирал,че и шумът не му пречи.

# 223
  • София-Лозен
  • Мнения: 621

Теди, добре дошла!   bouquet

Ние сме си 2 в 1 макар че снощи след нечовешкото количество диня което погълнах мислех че бебо ще се удави и ще поиска да излезне сам  #Crazy

Ей, голям сладур си ти!!!   bouquet  bouquet  bouquet Папай папай диня, аз последните дни преди да родя мислех, че ще мога да изям всички дини в Метро!  Joy Joy Joy

# 224
  • Мнения: 984
Добро утро и от нас.. все още 2 в 1
Аз уж имам някакви болки, но само като ходя или се изправям . Като реша да легна да ги засичам или нещо подобно и спират  Confused
И аз много го мисля нашия татко как ще се справи - и на мен да помага и бебето да му плаче и на работа да ходи...
Май скоро няма да се навие на второ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт