Остана заведение да изберем и БУРГАСки мами да се съберем!

  • 14 071
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Абе аз днес нещо се ядосах ли или просто попритесних и ми се стори, че вие най - добре ще ме разберете. Може и да ме хваща пред менструалния знам ли....
Днес заведох Иван на Драмата /кафето към хотела/ да играе. Водя го там почти всеки ден. Днес обаче беше странен, агресивен ли да кажа, не по - скоро докачлив. Имаше две дечица, към които определено го показа. С едното само си крещяха /по детски/, а другото удари по главата. Стана ми много кофти и му се скарах, дори го плеснах по ръката. Но най - кофти ми стана от това, че майката на другото дете се разкрещя на моето, как може да е такъв лигльо и защо така правел... Тъпо ми стана, хора. Все си мислех, че не е нормално да крещиш на чуждите деца. И моето са го удряли, но никога не съм крещяла на другите деца. Както те са малки и не разбират, така и то е малко и не разбира. Разбирам, че е постъпил лошо, дори ми е гузно, но го наказах и той определено разбра за какво. Уф много гадно ми стана като чух голяма жена да крещи на детето ми, че е лигльо, за дето е ударил нейното. Деца са все пак. ОХ това е. Май нещо се хващам за глупости ама си го казах, да не ме яде от вътре.  Embarassed
  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 539
От колко часа и къде е утре тази лекция? Каква е темата? За пръв път ми е, трябваше ли да се запиша предварително?

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 351
От колко часа и къде е утре тази лекция? Каква е темата? За пръв път ми е, трябваше ли да се запиша предварително?

 Е нали сме писали... в 9 на спирката до свободния... темата е за нормалното раждане...

# 19
  • Мнения: 5 539
Благодаря, но все пак- къде се провежда тази лекция? Едва ли на спирката Wink
Питам, защото може да закъснея евентуално

# 20
# 21
  • Мнения: 6 461
Момичета вижте hahahaтова Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 539

Ааа, туй са на Ла Бомба гащите, познах ги Mr. Green

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 351
Благодаря, но все пак- къде се провежда тази лекция? Едва ли на спирката Wink
Питам, защото може да закъснея евентуално

 На пицария Джърси... като тръгнеш от спирката на горе първото заведение ...  Peace

# 24
  • Мнения: 5 539
До утре значи Hug

# 25
  • Мнения: 917
ето ме и мен завърнала се от странство и хайде в новата тема

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Айде и аз да не изтърва...

За заведение ,може и на Воденицата в морската ако искате.Има някаква певица,но ако сме отвън няма да я чуваме много  WinkОбаче дали ще стане без меню там  newsm78

# 27
# 28
  • България
  • Мнения: 3 621
сесана, мила толкова добре те разбирам. моето дете е още малко, но съм толкова чувствителна, ако някой каже нещо за нея.и аз понякога се чудя дали  в мен ли е пробема или в тъпаците на улицата newsm78
Има още време докато Мая започне да се кара и бие с децата  Laughing, но ако някоя майка я обиди, кой знае , както не ме слуша главата, дали няма да направя панаир набързо  Laughing Надявам се дотогава да се успокоя и по-нормално да приемам нещата, но едва ли.....

# 29
  • Мнения: 1 111
 И в крайна сметка кога ще е срещата, тази или другата събота?
 Галка, за Воденицата в събота едва ли ще ни огрее. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт