Добавките на Аквасорс- ДИСКУСИЯ

  • 100 121
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Здравейте!
От доста време ползвам продуктите на Aqua source. Благодарение на тях предпазвам децата си от антибиотици. Купувам ги на дистрибуторски цени от сестра ми и не се интересувам от системата на зарибяване, разпространение и печалба. Много скоро се регистрирах и още не мога да събера сили и смелост да ви разкажа историята си. Може би в най- скоро време като намеря и подходящите думи.

# 16
  • Мнения: 2 531
Мили мами, моля за да няма злоупотреби със доверието ни пишете по темата, като конкретно назовавате продукта ,който използвате, схемата по която го взимате и конкретните си влечатления!!!
Аз ще споделя как се уверих ,че това не е измама. Сина ми беше на 1,7, беше изкарал много тежък ентероколит  с адски отслабнал организъм и имунна ситема. Попаднах на една дистрибуторка ,лекар случайно. Точно тогава малкия беше почнал да се разболява отново. Тя ентусиазирано ми обясни действието на продуктите и ме препоръча да започна да му давам ударна доза зелена енергия и коластра. Да спомена ,че детето е с хиперактивно поведение.Не помня вече колко капсули съм му дала/2-3?/ но той направо побесня! Не се спираше на едно място , не спеше.Естествено на втория ден ги спрях, защото не това е целта ни, но се убедих че има нещо вярно във всичките приказки, които ме изприказваха. Сега му давам само течни водорасли, умерено .
Същите хиперкинетични реакции са се провокирали и от някой лекарства, така че убедена съм това не беше съвпадение!

# 17
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: veni-b
Да спомена ,че детето е с хиперактивно поведение.Не помня вече колко капсули съм му дала/2-3?/ но той направо побесня! Не се спираше на едно място , не спеше.Естествено на втория ден ги спрях, защото не това е целта ни, но се убедих че има нещо вярно във всичките приказки, които ме изприказваха. Сега му давам само течни водорасли, умерено .
Същите хиперкинетични реакции са се провокирали и от някой лекарства, така че убедена съм това не беше съвпадение!


veni-b,моля те да обясниш по-добре какво е станало,защото аз не можах да разбера точно.От коластрата ли са се провокирали тези хиперкинезии?И не си доволна от тях ли?
Аз също давам коластра и водорасли на Калоянчо от шестия му месец,когато оставихме всички лекарства и започнахме лечение с хомеопатия.Много съм доволна,защото той практически не боледува,въпреки,че като дете с ДЦП ни казаха,че много трябва да се пази и е предразположен към всякакви болести.Слава Богу,не стана така...имунитета му доста добре се справя...досега два пъти се зарази от батковците и за два дни всичко отшумява само със секретчета от носа.Той няма и нито една ваксина.
Батковците ,когато боледуват,веднага им давам коластра  и също се разминават леко...а преди ,когато бяха малки,като се сетя колко антибиотици са изпили,ми става зле...всяка седмица висяхме в поликлиниката и за най-малката истинка ни изписваха антибиотик.Вече 5години в къщи антибиотик не сме купували,а и нямаме никакви лекарства.
Освен всичко това,големия ни батко беше диспансеризиран с астма,но вече почти 4години няма никакви проблеми,даже направо съм забравила какви мъки бяха с това задушаване и колко ме е плашил.
veni-b,относно хиперкинезиите,Калоянчо също ги има,но не съм забелязала да се засилват от коластрата-напротивот нея в съчетание с хомеопатията,става много по-спокоен.

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: catnadeen
Надявам се, че тази дискусия не е начин да "се обърне внимание" на майките върху продукта на който нашия гост е дистрибутор..... че това не е нов начин за зарибяване....

Успокойте се ,момичета,гостът наистина няма задни подбуди,пускайки тази тема.Той самия се нуждае от помощ,но си има лични причини да остане анонимен.

# 19
  • Мнения: 2 531
Не съм уточнила, извинете.От зелената енергия се получи.Не че не съм доволна, просто не е за нас .Това ме убеди че действат. Случвало се е когато е болен , явно става някяква реакция от разлините сиропи- пак имаше такива реакции.Също и от Ноотропила- направо става като терминаторче.

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дани, знам, че подбудите може и да са добри, но понякога пътя към ада е постлан с добри намерения....
Нека ме извини пусналия темата, но искам да подчертая, че много мами, отчаяни, пречупени и напълно объркани могат лесно да бъдат подведени и накарани да вземат и пробват от тъй хваления продукт....
Много се радвам, че на твоите деца , а и на някои други дадените продукти влияят добре... но ако това в конкретния случай е неподходящо за детето? Билките също могат да бъдат опасни - дори тези предписвани без лекарски рецепти - щом влияят значи не са безобидни и въобще аз нито вярвам в УНИВЕРСАЛНО лекарство, нито в БЕЗОБИДНО лекарство! Няма такива! Добро е само лекарство предписано след оглед на конкретен пациент...
Затова считам, че даване дори на билки, водорасли и добавки не е нещо, което трябва да се прави просто ей така щото на някой му е било добре.... ама на друг може и да не му е! А не мисля, че повечето дистрибутори са компетентни да определят дали в конкретен случай продукта е удачно да се прилага - затова им нямам доверие...
А подтикнати от нашите положителни отзиви някои мами могат да бъдат "зарибени"....
Не твърдя, че целта е такава ама последиците могат да бъдат такива!

# 21
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: catnadeen
Дани, знам, че подбудите може и да са добри, но понякога пътя към ада е постлан с добри намерения....
Нека ме извини пусналия темата, но искам да подчертая, че много мами, отчаяни, пречупени и напълно объркани могат лесно да бъдат подведени и накарани да вземат и пробват от тъй хваления продукт....
Много се радвам, че на твоите деца , а и на някои други дадените продукти влияят добре... но ако това в конкретния случай е неподходящо за детето? Билките също могат да бъдат опасни - дори тези предписвани без лекарски рецепти - щом влияят значи не са безобидни и въобще аз нито вярвам в УНИВЕРСАЛНО лекарство, нито в БЕЗОБИДНО лекарство! Няма такива! Добро е само лекарство предписано след оглед на конкретен пациент...
Затова считам, че даване дори на билки, водорасли и добавки не е нещо, което трябва да се прави просто ей така щото на някой му е било добре.... ама на друг може и да не му е! А не мисля, че повечето дистрибутори са компетентни да определят дали в конкретен случай продукта е удачно да се прилага - затова им нямам доверие...
А подтикнати от нашите положителни отзиви някои мами могат да бъдат "зарибени"....
Не твърдя, че целта е такава ама последиците могат да бъдат такива!

Това не са лекарства,а храна Simple Smile И въпреки всичко е добре лекар,компетентен в тази област да препоръча вземането им.При нас стана точно така.

# 22
Catnadeen, параноята не е хубаво нещо (Пътят към ада бил постлан с добри намерения. ...  ) . Както виждаш дори да СЪМ дистрибутор, който се опитва да рекламира продуктите си, то съм го направила почти невъзможно за някой да се свърже с мен- пиша като гост. Така, че ако се замислиш малко, ще видиш, че нито един мой пост не е рекламирал НИЩО, нито пък съм дала КООРДИНАТИ за връзка. Тоест няма нищо, което да свърза гостът "Сутрин" с продуктите на Аквасорс. Ако обаче си мислиш, че ако бях дистрибутор щях да им правя безплатна реклама по този начин се лъжеш.
Иначе тези тиради какво и що да се изписва от лекар всеки нормален човек ги знае.
Модераторът знае причините ми са анонимното ми писане. Приказки за зарибяване и прочие са абсурдно неуместни. Ако се замислиш над аргументите ми сигурна съм ,че ще го разбереш. Пък най-добре ще направиш ако вземеш една капсула от тези на Аквасорс. Ако ми се обадиш ще ти ги продам с отсъпка. Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 4 412
Сутрин, уважавам правото ти да пишеш анонимно, но на мен също не ми стана ясно защо я пускаш тази тема. Преди време имаше такава дискусия във форума, беше стигнала повече от 10 страници...
За продуктите на Аква Сорс - аз съм написала, че съм дистрибутор, пием ги с мъжа ми  повече от 5 години. Не съм съгласна да се рекламират като панацея - това е хранителна добавка, повишава имунитета и от там както е казано "здрав дух, в здраво тяло". При по-тежки заболявания, например ДЦП - водораслите няма да отпуснат спазъм, да подобрят конрола на крайниците и т.н. Така е с всички тежки и по-леки заболявания. Още нещо - водораслите са на пазара от много време, не ми се вярва да има майка, която да не е чула за тях. Ако е повярвала в тях (това е важно) да ги е опитала. За да има ефект месечния прием трябва да е на стойност най-малко около 60 лв. - колко хора в БГ могат да си го позволят. Не ми се иска да натъжаваме майките, които не могат да отделят тази сума.
Нямам нищо напротив майките, които имат опит да споделят какво дават на децата си, но да не изпадаме в заблуда, че това е "вълшебния продукт", прахчето, което лекува всички болести.

# 24
  • Мнения: 1 710
Хайде да не правим от водораслите конфликт....
Може би има хора, на които са помогнали, а сигурно има и такива, на които не... Май дискусията ще е безкрайна. Аз ще се радвам да чуя повече хора, на които това е помогнало. Лично аз не съм ги пробвала. Както писах и преди на Искрица - много скептична съм дори към хомеопатията, макар да виждам на колко хора помага. Ако иска някой да пробва това си е негово право - но информацията винаги е нещо добро, нали? Не мисля, че някой се опитва да ни зариби - изборът си е наш.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 412
Ако искате можем да направим тема "Нетрадиционни методи за лечение", където всеки да разкаже какво му е помогнало извън традиционната медицина. Там всеки да сподели опита си с лазартерапия, водорасли, аминокиселини и други. Но нека всеки да изложи факти, не да разсъждаваме на тема
Цитат
"Видели ли сте РЕАЛЕН резулатат или това е поредната шашма?"

# 26
А какъв е проблема да разсъждаваме дали има реални резултати от приема им или  "положителните" разултати са плод на естествени процеси в организма?  Нали точно в този форум най-реално може да се види дали ги има и какви са.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 412
Едва ли има човек, който да не е участвал или да е бил свидетел на подобна дискусия. Отговора никога няма да бъде еднозначен.

# 28
  • Мнения: 31
Цитат на: tigonew
Ако искате можем да направим тема "Нетрадиционни методи за лечение", където всеки да разкаже какво му е помогнало извън традиционната медицина. Там всеки да сподели опита си с лазартерапия, водорасли, аминокиселини и други. Но нека всеки да изложи факти


Идеята ми харесва.

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Цитат на: tigonew
Ако искате можем да направим тема "Нетрадиционни методи за лечение", където всеки да разкаже какво му е помогнало извън традиционната медицина. Там всеки да сподели опита си с лазартерапия, водорасли, аминокиселини и други. Но нека всеки да изложи факти, не да разсъждаваме на тема


Идеята е страхотна!

Сутрин, аз подчертах, че нямам нищо против темата ти, но че не знам дали си претеглила добре резултатите  от пускането й... както и не ми е ясно защо я пускаш - щом си дистрибутор значи би трябвало да вярваш в действието й - какво повече искаш да научиш? а и тази анонимност - извинявмай, но човек трудно може да се довери на някой, който по една или друга причина иска да остане анонимен... Извини ме - просто това е което мисля... Не съм нито искала, нито пък съм те засегнала с което и да е мое разсъждение... освен ако ти не ги приемаш лиечно срещу теб, а не виждам причина! Не мисля, че е нужно да излизаме от добрия тон и да се обвиняваме в параноя и т.н.
Може да се притеснявам излишно, но по-добре да се спомене, че тези лекарства не влияят всекиму еднакво, преди някой объркан и притеснен да допусне грешка без да се е замисли за последиците, окрилен от надеждата да помогне... Може и параноично да е .... Но съм писала от притеснение а не да се заяждам. Съжалявам, че ти си го приела така

Общи условия

Активация на акаунт