Добавките на Аквасорс- ДИСКУСИЯ

  • 100 120
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 884
Моето мнение..Отчаяна от непрекъснатото боледуване на сина ми,се хванах за първото предложение, което ме връхлетя - Аква сорс. Дистрибуторката ми предложи подходящи за нас продукти-а именно Коластра и Мастни киселини за 130 лв общо. Купих ги. Давам ги вече 2 месеца, през които Бобо боледува три пъти сериозно и няколко по-леки хреми. Засега промяна в имунитета му не виждам. Единственото нещо, което забелязвам, е промяна в апетита. Като че ли започна да се храни по-добре. Но ако се убедя по някакъв начин, че тези капсулки помагат на детето ми, няма да се колебая и ще ги купувам винаги. Но засега все още чакам да видя ефекта............

# 46
  • Мнения: 2 849
Искрица , Мама ,златни сте за подробната информация . HugИмам въпрос ,от каква възраст  може да се дават зелената енергия и коластрата ?Благодаря .

# 47
  • Мнения: 3 271
Много се зарадвах, че видях темата. Точно последните няколко дни мисля по въпроса, защото децата ми тръгнаха на градина и не спират да боледуват вече 2 месеца! Вики беше толкова здраво дете, бше пил антибиотик 2 пъти за 4.5 год, сега изпи 2 за месец и гнойната ангина така и не минава. Пият (по съвет на педиатъра) AdLiquid вече месец, ефект засега не виждам никакъв. И при поредното разболяване на Катето се замислих, че съм чувала много добри отзиви за водораслите. Коластра на смея да давам, защото сина ми е с алергия към мляко. Питането ми е как да избера правилният продукт - водорасли или зелена енергия? И как се пият, имат ли лош вкус, защото моите са доста капризни към такива добавки, а ако не ги пият или ми е прекалено голямо напрежение даването, просто няма да стане.

Много ви благодря! Точно на време ми дойде тази тема!

# 48
  • София
  • Мнения: 897
Аз давам коластра и зелена енергия. Зелената енергия на вкус си е .... ами водорасли - гадно е.
Аз взимам на капсули. Детето не може да го глътне цяло и процедирам така. Отварям капсулата и изсипвам съдържанието на две купчинки, че си е доста за един път, в кофичка йогурт на Данон. После с лъжичката го "завивам" с малко от млякото, така че прахчето да остане вътре. После го гребвам и давам, като съм я научила да го гълта направо, без да дъвче. Така не се усеща вкуса, е понякога става фал и вика "гадно е", ама е свикнала.

Общи условия

Активация на акаунт