Добавките на Аквасорс- ДИСКУСИЯ

  • 100 122
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 704
Цитат на: Сutrin
... нито един мой пост не е рекламирал НИЩО, нито пък съм дала КООРДИНАТИ за връзка.
Пък най-добре ще направиш ако вземеш една капсула от тези на Аквасорс. Ако ми се обадиш ще ти ги продам с отсъпка


Госте Сутрин двете горецитирани изречения са взаимноизключващи се  Sign Exclamation

# 31
Цитат
Сutrin написа:
... нито един мой пост не е рекламирал НИЩО, нито пък съм дала КООРДИНАТИ за връзка.
Пък най-добре ще направиш ако вземеш една капсула от тези на Аквасорс. Ако ми се обадиш ще ти ги продам с отсъпка  


Госте Сутрин двете горецитирани изречения са взаимноизключващи се


Добре че си ти за да ми го посочиш!!!!! За да ти стане ясно ще го напиша с големи букви. НЕ СЪМ ДИСТРИБУТОР НА АКВАСОРС. ТОВА БЕШЕ ШЕГА!!! (обикновено когато емотикона е "намигвам" това индикира, че постинга е шеговит) ИНТЕРЕСУВА МЕ ДАЛИ ИМА НЯКАКВИ РЕАЛНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИ ХОРА, респ. ДЕЦА СЪС СЕРИОЗНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ ЗА ДА ЗНАЯ ДАЛИ ДА СИ КУПЯ.

СТАНА ЛИ ЯСНО СЕГА? ДА ГО ПОВТОРЯ ЛИ?

Колко още безсмислени поста ще са необходими за да се оспами напълно тази тема?

Защо се дразните когато някой нерегистриран съвсем ВЪЗПИТАНО И ДОБРОНАМЕРЕНО  ви попита за нещо?

# 32
  • Мнения: 1 710
Хайде да не се дразним повече. Мисла, че Сутрин не е направила нищо лошо с това, че ни задава един прост въпрос - дали водораслите помагат? Смятам, че ако някой има информация - дали е доволен или не - просто може да го сподели. Мисля, че това се искаше от нас????

# 33
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Преди доста време гледах предаване на Гала,в което се говореше за зелените водорасли.Една майка на три деца,едното от които беше с ДЦП,разказваше как детето се е повлияло от приемането им.Това беше доста голямо момиченце,в инвалидна количка,с очила с много висок диоптър.Тогава аз нямах още болно дете и не обърнах голямо внимание,но това което си спомням че каза ,беше че детето за първи път е започнало да фиксира предметите.Тя ги давала и на другите две деца,защото те  укрепвали много имунитета и децата почти не боледували.
Нашата невроложка на няколко пъти ни ги препоръча,но тогава ми се сториха доста скъпи,а ефекта им никой не може да ми го гарантира.

# 34
  • Мнения: 31
И аз го гледах това предаване. Мисля, че момиченцето се казваше Надежда. Както вече писах, отдавна ползвам продуктите на Aqua source, по-специално синьо-зелените водорасли AFA(афанизоменон флос акве). Давам профилактично на децата по 1 или 2 капсули дневно. А когато са болнички-по 2 капсули 3 пъти дневно и не употребяваме антибиотици. Голямата е на 9г. , средната- на 7г., а малката-на3г. Тези дози се отнасят за каките. Малката е с ДЦП-квадрипареза, тежка степен и ежедневно добавям към храната и приблизително 1г и половина. Знам, че това не е панацея, но укрепва имунната система и намалява дискомфорта, който децата с това заболяване изпитват. Скоро разбрах, че течната форма е по-добре усвоима и започнах да давам от нея. Някои лекари препоръчват коластра, но аз нямам впечатления. Хубаво е да се направи консултация със специалист, преди да се започне, особено когато става въпрос за по-малки деца. Споделям опита и впечатленията си, но пак повтарям-консултирайте се с лекар за вида и дозата.

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
добре щом помагат защо не се препоръчват като лекарство?
ако действието им е доказуемо както това на аспирина защо не се изписват като лекарства? защо напр. Байер не се заемат с тяхната разработка и производство?
Питам защото наистина винаги ми е било интересно - и аз съм искала да пия, но за да дам 60лв на месец трябва да ме убедят, че резултата ще е сигурен, а не "вероятен"

# 36
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: catnadeen
добре щом помагат защо не се препоръчват като лекарство?
ако действието им е доказуемо както това на аспирина защо не се изписват като лекарства? защо напр. Байер не се заемат с тяхната разработка и производство?

Защото пак ти казвам-те не са лекарство! Simple Smile Това са хранителни добавки,естествени хранителни продукти.И нямат нищо общо с аспирина,който е химически синтезирано вещество със странични ефекти,както всяко друго лекарство.
Ето малко повече информация:
КОЛАКТИВ™
Представете си хранителен източник, съдържащ широк спектър хранителни съставки и други важни компоненти, поддържащи здравето и жизнеността – хранителен източник, включващ имуноглобулини, поддържащи имунната система. През първите няколко часа след раждането бозайниците произвеждат “първично мляко” за новородените си, съдържащо тези хранителни вещества. То се нарича коластра.
   
 
Коластрата е храна, предоставяща устойчивост и защита по време на най-уязвимите мигове от живота на новороденото. Тя съдържа много от важните съставки, които я правят първият хранителен източник за имунната система на организма. Накратко – тя пренася наследствените антитела от майката към рожбата.

Коластрата от крави съдържа между 10 и 20 пъти повече хранителни фактори и антитела от човешката коластра, но поради уникалните си съставки и неспецифични за биологичния вид характеристики, е подходяща за хора от всички възрасти. Редица изследвания, проведени в цял свят, показаха, че коластрата от крави може да подпомага поддържането на здрава имунна система, стомашно-чревния тракт и доброто общо здравословно състояние.

Коластрата сега се предлага под формата на хранителна добавка чрез продукта КолАктив на AquaSource.

Продуктът КолАктив на AquaSource осигурява важни съставки от говежд произход, включително и всичките пет вида имуноглобулини, представляващи 24% от продукта.

КолАктив на AquaSource може да се консумира както от деца, така и от възрастни, както от спортисти, така и от хора, активно занимаващи се със спорт.

КолАктив на AquaSource осигурява набавянето на организма с широк спектър важни съставки, които са напълно подходящи за всякакъв хранителен режим.

   
 
УКАЗАНИЯ ЗА УПОТРЕБА:
Вземат се по 2 капсули сутрин с чаша минерална вода, двадесет минути преди хранене. Възстановяващите се от заболяване, могат да вземат по две капсули два пъти дневно.

Забележка: Въпреки, че продуктът КолАктив на AquaSource съдържа коластра от крави, той е подходящ за онези, които са на диета, изключваща млечни продукти, тъй като съдържанието на лактоза и млечното съдържание са минимални. Въпреки това, този продукт не е подходящ за хора, страдащи от алергии към млечния протеин.


AQUASOURCE ВОДОРАСЛИ – КАПСУЛИ, ПРАХ И ТЕЧНОСТ
Ключови факти:
1. Синьо-зелени AquaSource водорасли от езерото Горен Кламат, Орегон, САЩ.
2. Древно езеро с най-богатите на минерали алкални води на Земята.
3. Богат източник на широк спектър хранителни вещества; повечето витамини, много микроелементи, лесно усвоим протеин, мастни киселини и невропептиди.
4. Уникален аминокиселинен профил, почти съвпадащ с аминокиселинните нужди на човешкия организъм.

Ползи:
1. Голям принос към програма за детоксификация.
2. Предлага широко, естествено решение за хранителния режим.
3. "Чувствам се по-енергичен. Нагласата ми към живота е много положителна."
4. "Косата, кожата и ноктите ми изглеждат много добре. Смятам, че това е чудесен хранителен източник."
5. "Изпълнен съм с жизненост и вече не се чувствам подтиснат в службата си."

Употреба
По 2 капсули, 2,5 мерителни лъжички на прах (за добавяне към напитки или поръсване върху храната) или по един капкомер от течността дневно.
Пийте обилни количества вода.
Увеличете количествата по Ваш избор – между 2 и 8 капсули дневно.


ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЯ™
В продукта Зелена Енергия AquaSource е подбрала три главни съставки от арсенала за хранителна защита. Разработена не само заради хранителната си стойност, но и като оптимален, допълващ фактор, Зелена Енергия ни предлага уникална формула, където хранителната комбинация е по-добра от отделните съставки.
   
 
Зелена Енергия съдържа най-фините синьо-зелени водорасли, събирани от езерото Горен Кламат в Каскадните планини разположени в южен Орегон, САЩ. Захранвано от повече от седемнадесет чисти планински потока и геотермални извори, това езеро е известно с 10 метровите си минерални наноси и най-богатите на минерали алкални води на земята. Това е мястото, от което AquaSource събира водораслите... Мястото, където расте най-пълноценната и балансирана природна храна. Откритите тук водорасли имат много забележителни свойства – нищо не може да се сравни с техния хранителен профил.

В допълнение, продуктът съдържа и органична люцерна (Alfalfa), известна с голямата дълбочина, до която достига коренната и система и Спирулина – друга форма на синьо-зелените водорасли, събирана в Хавай. Тя е богат източник на гама-линоленова киселина, протеини, витамини и минерали.

Всичко това се изсушава при ниска температура, за да се запазят хранителните съставки без да се увреждат. Всеки грам е богат източник на широка гама хранителни съставки:

Витамини – съдържа най-важните витамини
Минерали – осигурява голям брой от основните минерали, срещащи се в органична форма
Антиоксиданти – съдържат високо ниво на каротеноиди
Протеин – високо качествен протеин в количество, лесно за усвояване
Мастни киселини
Невропептиди
Вследствие на проведени обширни изследвания, AquaSource достигна да извода, че тези три съставки представляват идеален начален старт за всеки ден и укрепват организма в претовареното и изпълнено със стрес ежедневие.
УКАЗАНИЯ ЗА УПОТРЕБА:
Вземат се по 3 капсули Зелена Енергия дневно.


Повече има ТУК Stuck Out Tongue

# 37
  • Мнения: 1 858
Започнах да чета темата и се въодушевих  и си викам ще купя на Светли барем има ефект и чета по нататък и все повече се окуражавам и в следващия момент прас :2bash:60лв.на месец !Т'ва напрво ме разби тъкмо си казах еее ето нещо по така за мене т'ва е спекула с болката на хората както написах в една друга тема да знаеш че има лек или нещо което да облекчи детето ти а да не можеш да му го осигуриш newsm45 жалко е много е жалко и много гадно се чувствам в момента!А и да кажа за първи път  чувам за тези продукти!

# 38
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ей не се отчайвай!
Защо не потърсиш някой стар и с име билкар - такива не съм чувала от 100 години, но опитай - и може да ти препоръча нещо поне имуностимулиращо, пък и за прочестване на дробовете - така, че да ви помогне!
Опитай и не се отказвай - пробвай наистина нетрадиционни нещо.
Също така потърси някой добър хомеопат, но поне с 5г стаж!

# 39
  • Мнения: 1 858
офф ще се пробам за момента си купуваме Изопринозин но той дава доста стрнични ефекти а ние си ги имаме от толкова много страни че ...
Стискайте ми палци да намеря нещо достъпно и ефикасно за мойто злато Wink

# 40
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
И аз искам да поръчам, но не знам на каква цена са. Може ли някой да ме осветли по въпроса плийз.

# 41
  • Мнения: 6 323
КолАктив (коластра) - 82.86 лв. (120 капсули)

Зелена енергия - 60 лв. (120 капсули)

Водорасли 400 мг - 48.00 лв. (60 капсули)

Водорасли 400 мг - 93.00 лв. (120 капсули)

Водорасли-прах 50 гр. - 81.00 лв.

Водорасли течност 60 мл. - 68.50 лв.


Ако се регистрираш като дистрибутор може да ги взимаш на по-ниски цени.

# 42
  • Мнения: 1 858
ОК а някой ако знае как мга да стана дистрибутор нека ме осветли за мен наистина е много важно!Моля ако някой може да ми каже нека го направи ако иска и на лични няма проблем!

# 43
  • София
  • Мнения: 4 412
сиско, поздрави от мен, видях постингите ти от предните дни, но все не ми остава време да ти пиша. Дистрибутор можеш да станеш и като се обадиш по тел. и кажеш, че си чула, но нямаш дистрибутор и т.н. Трябва да дойдеш до София или питай по тел. за дистрибутор в Монтана. Иначе те са МЛМ и само действащ дистрибутор може да те направи такъв. Но ако им кажеш какъв голям бизнес смяташ да правиш... и няма как да започнеш ще те направят (прикрепят към някой). Може и някоя майка да ти е писала. Аз ги ползвам като дистриб. от 5 години и съм доволна, но ти сама си видяла цените... дистрибуторските са с около 27-28 % по-ниски.  В крайна сметка си мисля, че и едни билки по книгите на Мария Требен ще ти свършат доста добра работа. Аз бях доволна от билките на Требен, но запарките ми отнемаха много време и преминах на водорасли за по-бързо.  И водораслите трябва да се пият постояно, най-много 1-2 месеца да пропуснеш.

От наколко месеца се каня да питам мамите за фирмата "Златната ябълка", пак с водорасли от Кламат - Пламен Бараков (виден бивш Аква Сорс дистрибутор с голяма верига я е създал). Видях ги на предното Алея на здравето. Когато се включих в Аква Сорс ми хареса обяснението им как сушели водораслите и как всичко ценно се запазвало. На това изложение Бараков (познавам го изключително бегло) ми обясни, че вече не ги сушели по революционния метод и той за да запази качеството се бил отделил...Чували ли сте нещо по въпроса? Иначе цените бяха подобни.

И днес си мислех, понеже съм виждала, че в Щатите водораслото от Кламат е много по-евтино,  и мисля, веднъж гледах, че и коластрата от Новозенландски крави е по-евтина по света, дали някоя майка няма да се навие  да донесе за децата от форума на по-достъпна цена (аз не съм от децата). И още виждала съм в аптеките Спирулина (другото водорасло на Аква Сорс), също много по-достъпно ценово, до сега си мислех, че разликата е от метода на сушене... ама "Златната ябълка" вика, че вече не ги сушат като едно време?

# 44
  • София
  • Мнения: 4 412
Като съм започнала с въпросите за водораслите - ето какво намерих:
Синьо-зелени водорасли
http://www.nowfoods.com/?action=itemdetail&item_id=3067 - Цена 12,99 долара за 60 капсули

Същите водорасли на разпродажба за 7,75 долара
http://organicpharmacy.org/products/Blue.Green.Algae/SKU:2625NOW

Други кламатски водорасли - за 6,99 долара (редовна цена 13,99 долара)
http://www.puritan.com/pages/file.asp?xs=8D2D2F9E56FF47FEB2D9CBE … D=450&PID=803

Предлаганите в БГ са за около 29 долара (48 лева)

Сравнявала съм опаковки от 60 капсули, тези в БГ са с 400 мг, а от Щатите са дори малко по-големи - 500 мг. съдържание.

Не знам какво да мисля, но все пак хора в нужда ги пият, а резликата в цените е голяма. И явно всички ги правят по подобен начин.

Общи условия

Активация на акаунт