33-та арабско - българска, приятелско - сплотена и безгрижна :)

  • 16 277
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 462
Здравейте !

Добре дошли на новите момичета  Hug, а и Валепианчо по едно време се е подвизавал  Wink

Миглена, стискам палци ! Аз също съм получавала забрадки, като колет. Мисля, че за жените там това е голяма ценност и това изпращат. Не ги нося тук, защото съм християнка, а и не ми подхожда на ежедневието. Ако имах детенце момиченце бих му предоставила възможност за собствен избор, особено, ако живеем в България.  Peace

Ноя, хайде с теб сам. Пори вълните и отслабвай !  Hug

Дидонка, защо мила пиеш този Редуктил, като имаш да сваляш толкова малко ? Ами, ако даде някакви поражения след време ? Имам чувството, че вие фармацевтите много се блазните да опитвате лакарства. Имам много добра приятелка, също фармацевт, която е висока и слабичка, като картинка и пак беше пила по едно време различни хапчета от сорта, за да отслабнела  Tired

Лорекса  Hug Praynig Много са красиви малките !  Heart Eyes

Кой е следващото раче ?

# 256
  • Мнения: 815
Лек ден на всички!!

Аз почивам днес и изчезвам навън към някой добре охладен мол  Wink Sunglasses

# 257
  • Мнения: 1 655
добро утро и от мен
вземам си набързо от любиното кафенце!
днес е много добре подухва ветрец, може да сложим децата в басейна!
лек ден на всички
Свеар радвам се че нещата са добре при вас!
целувки на всички малки душички! Heart Eyes Mr. Green

# 258
  • Мнения: 3 804


НОЙ4Е за ТИТАНИК,не вярвам сватето да има лоши помисли щом младите ще пътуват заедно :  Joy Joy Joy

# 259
  • Мнения: 3 804
СВЕАР дано скоро 4уем добри новини за МОХАМАД АМИН  4е се е оправил напълно Praynig и по малко скорпита newsm47

МИГЛЕНА успех с у4енето  smile3529

КАТЕ къде из4езна и ти  smile3548

НОЙ4Е  smile3549 и се разписвай по 4есто 4е ако я караме така само аз и креми пишем най 4есто темата ни ще последва титаник

СВАТЕ и тук има редуктил сваля се с него ,но мен такова безсъние ме гони с него и такива нерви smile3511 4е го спрях

МИЛЕНКА КАК  е госпожицата ?

# 260
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хайде и аз да се разпиша!  Peace
свеар, браво за новините!  bouquet
ноя, тиха завис за басейна и плацикането! супер за килата!ти им стопи лагерите на девойките!сега вси4ки яйца ще свършат! Hug Mr. Green
дидонке, аз за 28 дни с редуктила свалих с ония огромни кила само 5 килца!бях само на кафе и вода или нат. сок!после стана гадното -3м след това!недей да се тровиш, ама ти си в бранша, наясно си!  Sick #Crazy
креми, отивайте на басейн4ето с малките, такъв кеф е така сред тревата и водата! Laughing
сноя, къде е малкият, на бабин дом ли?да хапва там, 4е да заяква за градинката!  chef Hug
жега е и има пожар някъде от рано сме обгазени, много е близко зна4и!  ooooh!
лек ден!
миленкеееееееееее? newsm78

# 261
  • Мнения: 1 184
Ели, да не си ми подготвила и на мен един Титаник? Twisted Evil Joy
Титаник не мога да ти приготвя миличка, че не мога да го паркирам в басейна на Риц  Twisted Evil  Joy.
Нали знаеш, че чакат. Наела съм им човек да ги извежда на паша всеки ден. Но ако не си доволна, сватенце, може и за един да се спазарим /за зетчето съм съгласна на всичко  Mr. Green, но тогава майка му трябва да ме взима и мен на плуване  Twisted Evil/.
Миглена, успех със зубкането  Mr. Green. Ти какво учиш???
Деска, и аз си взимам от кафенцето за Ноичка  Twisted Evil. За мен без сметанката, че другото не е много добре за точките ми Joy.
Сватенце, и моята БГ диетка започна да дава резултати, но като нямам кантар тук не мога да се отчета  Mr. Green. Само да кажа, че трябва да си сменям гардероба, че всички панталони, които съм си взела вече са ми широки  newsm44.
Свеар, и аз се радвам, че всичко е наред. Дано нещата продължават в същия дух при вас  Praynig.
Сноуче, май нямаме повече рачета  newsm78. Хайде лъвчетата да се разпишат по дати, че да си чакаме почерпките  Mr. Green /ех, и аз каква съм  Crazy/. Знам само Геленцето кога е. А другите  Thinking???

# 262
  • Мнения: 3 463

Сноуче, май нямаме повече рачета  newsm78.

Има, има още едно и е оппаа, адско джизъс Heart Eyes Mr. Green Пепито е на 20-ти. А кога е Галето? Да не забравим, че още едно може да ни изненада, ако Миленчето не реши, че ще е лъвица. Heart Eyes

Сватенце, аз тези камили трябва да ги изброя, защото сега ми се вижда, че съм отънели редиците. Twisted Evil Петролното кладенче също няма да откажа, ама ти го пазиш за десерт, знам аз. JoyДобре дошла си на басейна, ако ме посветиш в българската диета. Heart Eyes

Свеар, радвам, се че в момента всичко е ок, сигурна съм, че ще има щастлива развръзка за детенцето. Hug

Креми, Сами ще стане голям любовник, какви погледи хвърля от количката. Heart Eyes

Марси, с мен ли си? Wink Не искам комплименти, а здрава подкрепа, сега ще те проверя какви си ги свършила за деня. Grinning

Миглена, имаше ли резултата от палцестискането? Simple Smile

Сноу, ти какви вълни пориш, че се разписваш по-рядко? Grinning

Люба, приятно охлаждане в мола Sunglasses

Миленче, къде си? А Катето и Галето? Ани? Heart Eyes

Деси, мерси за кафенцето, без сметаната естествено, но да не ти придирям сега. Mr. GreenВъртя го, сука го, пак го извъртя и омая Диди. Heart Eyes

Диди, имаше ли някакви странични ефекти при теб? Марси, какво е станало след 3 месеца?

# 263
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кой ме вика, кой ме търси!!
Тук съм от днес вече на работа след 3 дневната кратка отпуска, прикарана в родния дом при мама и тати... Flutter
Хапвам краставици и кашкавал, че имам пак половин кило за сваляне.. мама много хубаво хранеше Mr. Green
В момента мозилата ми отчита 33 градуса за Варна, но определено на вън на слънце е повече от 37!!! ooooh!
Скоро се надявам да вляза в ритъм и форма и да съм на първите редици!!! Heart Eyes Hug

# 264
  • Мнения: 3 463
Добре дошла Hug, ние ще си мълчим за закачките  ти с Валерианчо. smile3505 Mr. Green

# 265
  • Мнения: 462
Ех, и аз заподозрях Катето и Валерианчо, но и аз съм цип (не мога да си сложа този емотикон). 6-то чувство  Party

Аз, Нойче- Бройче не пърпоря , за съжаление вълни, а се пека на Софийското Сахарско слънце и гледам Илияс. Баща му се прави на много работен и не мога да се докопам до компа в къщи. Язък, че всеки месец плащам абонамент за Интернет. Да ме питаш за какво ми е ?  newsm78

Марси, Илияс си е тук и баба му е тук през седмицата. През уикенда пътува в провинцията. Не е лесно.

Свеар, радвам се за момченцето и стискам палци всичко да е наред.  Praynig Последно в Мароко ли ще го оперират ?

Значи адско джизъс на 2-ти.  Simple Smile  Чакаме тогава...а аз се чудех защо има спад в настроението на Пепи  ooooh! Hug

# 266
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добре дошла Hug, ние ще си мълчим за закачките  ти с Валерианчо. smile3505 Mr. Green
Какъв валериян, какви 5 лв. малко изостанах от новините, гледам и нови момичета има..... доста... сега трябва да се връщам назад и да се информирам... или пък да се оставя по течението и да наваксвам в движение...
Да не ме отвее и мен титаник само??? newsm78 Mr. Green

# 267
  • Мнения: 3 463
Добре дошла Hug, ние ще си мълчим за закачките  ти с Валерианчо. smile3505 Mr. Green
Какъв валериян, какви 5 лв. малко изостанах от новините, гледам и нови момичета има..... доста... сега трябва да се връщам назад и да се информирам... или пък да се оставя по течението и да наваксвам в движение...
Да не ме отвее и мен титаник само??? newsm78 Mr. Green


От сега ще те снабдим с котва и никакво мърдане от тук вече, камо ли Титаник. Twisted Evil Ти ще поискаш билет и за Валериянчо след малко  Mr. Green

# 268
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Пускам котва , за другите незнам!!!! Twisted Evil

# 269
  • Мнения: 1 184
Оле, как забравих за Пепи  #2gunfire. Пепинка, съжалявам миличка  Hug.
А БГ диетата ми е много лесна за обяснение, но не толкова за изпълнение  Blush. Жега, неядене от нямане на време и тичане след децата по детските градинки  Twisted Evil  Joy. Това е. Ако иска някой да опита - гарантирам резултати  Crazy Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт