33-та арабско - българска, приятелско - сплотена и безгрижна :)

  • 16 278
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 804
КРЕМИ ДАЯНА  е уредена останаха каките,като се замисля само МАРСИ  има подходящ като възраст кавалер
МАРСИ даваш ли баткото newsm78.ако го даваш ти си избери за коя от 2те Grinning
ЛОРИДИ още веднъж добре дошла  bouquet

# 241
  • Мнения: 1 184
линда е ужас за бащините си уши, той търси споко след работа, тя  не спира да говори и да прави вятър покрай него и го занимава!
Оле, Марси, все едно една майка ги е раждала  #Crazy  Laughing. Вече се хващам понякога, че главата ми става тройна като се разприказва и й правя и забележка  Blush /не, че спира де  Twisted Evil/. Особено сега в БГ започна да говори повече на български, но все още включваме и от трите езика  Joy и е такава какафония. Но и такъв инат е станала. Като не иска да говори с някого или я досрамее от непознати хора се намусва и дума не можеш да я накараш да каже. Днес като бяхме излезнали срещнахме една позната на майка ми и как ли не я карах да поздрави жената. А после ми казва, че не говорела защото ядяла сладолед в същото време  Embarassed. Голяма е лисичка.
Креми, кога си идваш???
Деска, къде се изгуби сватето ти??? На тях с Ноичка май ги отнесе вихъра  Thinking  Laughing. Дидонка, още ли си заета, мила???

# 242
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Оооо здравейте , кукли , куклички и кукленца , привет и на новаците ! Hug Heart Eyes  Аз поливах по късно-ранни доби и спах до сега . Цепи ме главобол и гърлобол , и ухобол , и всякакъв бол ! Мъча се да ги моря с аналгин и кайве ....  На нашия фронт - нищо ново - пълна скука ....иде ми да се гръмна Laughing... и сапунките не спасяват положението .       
Л О Р Е К С А - рецепти за това как да преминеш през това изпитание няма . Единственото , което помага е демонстрирането на Обич и Достойнство - Обичай го и му показвай това всяка минута... и го изпрати с достойнство , когато дойде момента . Мога да разказвам много , но не е необходимо да го правя тук , но ако имаш нужда аз съм насреща ! Heart Eyes Hug  Децата са прекрасни - Кари е пораснала и е станала голяма красавица - целувам ги  Heart Eyes и им желая много здраве и късмет !

# 243
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ели, Hug ние за ината сме си послови4ни, тука не го разбират и много я тормозят, ама тя пък има арабски инат от баща си ,(него си го знаят и не са стигнали до моя) Mr. Green, и още пове4е се запецва! само с търпение и някаква зака4ка може да я спе4ели другият!аз я харесвам така ,не ми пука какво щели да кажат хората ,а ма тука не е прието! ина4е много кратко се сърди и бързо разбира грешката и деликатно се умилква, което пък говори за добро женско манипулиране!само не иска да рисува или пише, никакво желание! може би от кака си ще се зарази, тя рисува добре и племенницата! на мене ми е писнало да й рисувам аз, пък тя само- още!на вси4ко отгоре е  фен на мотори и спортни коли! Laughing #Crazy

# 244
  • Мнения: 560

Здравейте,момичета!
Добре дошли на всички нови в "При нас е весело"!
Лореска,да ти е жива и здрава дъщеричката!Много са сладки и двете!
Свате, даже и майтапи не приемам за снахичката!Тя вече е резервирана!
Еличка,още малко остана,почти съм готова.
Ноичке,гледам нещо се заиграват с теб! smile3521
Сега,ще ходим в "Комото"и ще се включа малко по-късно.
Голяма жега е и днес,дано да се разхлади малко.   bouquet

# 245
# 246
  • Мнения: 3 463
На тях с Ноичка май ги отнесе вихъра  Thinking  Laughing.

Диди, ударът е и по двете. Twisted Evil Сватич, вихърът ме отнесе в Рияд тази сутрин за скоростен шопинг Laughing, кацнах обратно в 4 следобед и от там право на басейна. Twisted Evil Марси, позволи ми да не се съглася за героите Wink, тъкмо мислех, че ще ме похвалиш, не хапнах нищо и в самолета. 0т рождения ден на Ели съм -3кг Grinning

Така, че , Деси, не си ме уплашила с аватара си. Joy

Лорекса, много сили и кураж.  Praynig С теб съм мислено и ми е много мъчно. Hug

Катеее, прибирай се по-бързо. Heart EyesВидя Галя и забрави за всичко, репетирахте ли танците? hahaha

Миленче, днес като ми се обади бях в един магазин и им направих голямо впечатление с българския, оказа се, че продавачът си пишел с някаква българка по Интернет, чукнали си среща в Париж, но нашенката го вързала. Трябва да е била от Варна и зодия рак или телец. Joy Последното само във връзка с застрашаващия брой раци и списващи от там. Heart Eyes

Пепи, аналгинът е отречен, глътни два панадола, тук само с това ни тъпчат. Twisted Evil

Креми, удари му една бира и заради нас, диетуващите, ама не примесена с боза. Mr. Green

Добре дошли на новите момичета  bouquet

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 19:52 от Noia

# 247
  • Мнения: 3 804
ной4е явно колкото пове4е сваляш кг.толкова по малко пишеш-внимавай Flutter,4е и сватето за4езна и по нощите няма с кого да си пиша
ПЕПИ 4естито аватар4е
останалите къде сте newsm78

# 248
  • Мнения: 1 269


Миленче, днес като ми се обади бях в един магазин и им направих голямо впечатление с българския, оказа се, че продавачът си пишел с някаква българка по Интернет, чукнали си среща в Париж, но нашенката го вързала. Трябва да е била от Варна и зодия рак или телец. Joy Последното само във връзка с застрашаващия брой раци и списващи от там. Heart Eyes



 hahaha hahaha Горкият 4ове4ец.Не е първият нито последният,но 4ак пък в Париж да се срещнат  Crazy  Явно е бил заслепен от любов и тенекията ще има да му дрън4и дълго време Mr. Green


Климатикът се развали и отново те4ове,не мога и да го пусна сега,4е веднага тръгва вода. добре 4е спалните са със отделен, ина4е сме живи сварени  Sick

# 249
  • Мнения: 560
0т рождения ден на Ели съм -3кг Grinning
Нойче,моля те пиши ми на лични как го направи!!!
Аз цяла седмица на Редуктил ,само 1,5кг.  Cry
Браво на теб!Продължавай все така! newsm10
Свате,трогната съм от вниманието!  Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 560

Свате,това е от нас за годежа!Подаръка е двоен.Да не си помислиш,че е само колието?! Naughty "Титаник" върви с него!

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 00:24 от Didona007

# 251
  • Мнения: 914
Добро утро на всички момичета
  bouquetза всички рожденнички ,макар и със закъснение
Едвам ви прочетох по диагонал,а и старата темичка още не съм я прочера,но се включвам за да разсея страховете ви
Ние Ал Хамдулллила сме добре,малкия също За една седмица успяхме да убием само един скопи ,който бе пред входната врата  Както ви писах вече купихме си надуваем басейн с диаметър 3 м ,надухме го в градината и децата по цял ден се къпят Най смешното е че когато на Мохамед Амин му стана студено след 2 часово къпане ни каза друсайки се Затвори вратата  Кейн берд
Ходихме на анализи в петък ,има резултати ,фосфора се е понижил на половина и сега доки ни предписа друго лек за костите Имаме среща на 15август и пак анализи Преди една седмица направиха първата трансплон на дете в Мароко При тази доки която сме сега Ние сме 3 в списъка Ако е живот и здраве
Да ви се похваля започнах в спортна зала,вече 2 пъти тренирах

Това е при нас

Дтти  Как сте Даяна е голяма сладурана Машалла мАЙ докато не намериш на каките младоженци няма да мирясаш с това сватосване
млн  Как е момата Как си ти Още ли ходиш по разходки Полезно е Колкото повече ходиш толкова по лесно ще родиш Ин шаа Алла  едно здраво и красиво момиченце
Марси При вас още ли е топло Тук е вече хорошо Кога ще пътувате за Бг Аз не разбрах   newsm78децата с вас ли са или само малката Мъжа ми също иска да отидем за 10 дни до Бг ако малкия е по добре към 1септември
Ноя  Как е Атли Сплавяте ли се с анемията Честита ти спортна зала и басейн или беше морски бряг
Любито  Приятна работа и добро настроение
Ум Сами радвам се за Сами че е по добре и говори 3 езика Още ли варите охлюви

Дидона докъде стигна с лекарството Ако има ефект напиши ми
Хайде утре ще се включа за забрадките че стана много дълго
Пепи не съм те забравила скъпа Нашите котета вече лудуват а твоите как са
Дани още ли си по баниците Ако ти се яде нещо мороканско на среща съм с моя 9 год опит в кухнята

# 252
  • Мнения: 274
Добро утро.  bouquet
Пожелавам ви усмихнат ден!

Днес трябва да назубря 50 страници, ама перфектно. Стискайте ми палци. Praynig Бавачката идва след малко и почвам... Rolling Eyes

# 253
  • Мнения: 815
Добро утро!!

Миглена, стискаме палци!!  Peace

Свеар, мерси, иншааллах настроението ми винаги е на ниво   bouquet
Успех на прегледа на 15-ти, дано всичко е по-добре  Hug
Ако си идваш към септември може и да се засечем във Варна.

Миленка, ще чакам да се обадиш за подправката.
В четвъртък съм от 4, ако решиш нещо  Hug Sunglasses

По едно кафенце   Wink

Лек и ползотворен ден на всички!!!

# 254
  • Мнения: 3 463

Свате,това е от нас за годежа!Подаръка е двоен.Да не си помислиш,че е само колието?! Naughty "Титаник" върви с него!

Диди, аз щях мноого да се замисля. Joy hahaha hahaha Ако ти се носят бижута на дъното на океана rotfImbo, защото явно там те кани сватето ти. Ели, да не си ми подготвила и на мен един Титаник? Twisted Evil Joy

Добро утро Heart Eyes,

Миглена, ще стискам палци под водата, докато плувам. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Диди, пак са изровили темата за редуктила в Диетите, спирай го. При мен, голяма доза несериозност, инат и пристрастеност към плуването.От днес обаче твърдо на японската две седмици, ела при нас с Марси в темата, тъкмо ни трябва някое свежо попълнение, че си онръзнахме с вечните издънки.

Ще пиша после, че басейнът ме зове. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт